Голова Ємільчинської районної державної адміністрації

Авраменко

В'ячеслав Григорович

Авраменко В’ячеслав Григорович народився 31 січня 1981 року в селі Сергіївка Ємільчинського району, Житомирської області.

У 1987 році сім’я переїхала до с. Тайки, де й закінчив Тайківську ЗОШ І-ІІ ступенів.

У 1996 році вступив до Коростишівського педагогічного училища ім. І. Я. Франка та в 2000 році здобув кваліфікацію вчителя початкових класів з додатковою кваліфікацією, педагог-організатор.

У 2000 році навчався в вищому навчальному закладі «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (м. Житомир), а в 2005 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобув кваліфікацію менеджер зовнішньоекономічної діяльності.

З 2006 року працював на посаді головного економіста в таких банках: АТ «Укрінбанк» та ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна»; з 2010 року – на посаді заступника начальника відділу ВАТ «Банк «Фінанси та кредит», з серпня місяця 2011 року – генеральним директором ТОВ «Колекторського агентства «Фактор», з червня місяця 2016 року по жовтень 2018 року - комерційним директором ТОВ «Віцес».

Одружений, має дочку та сина.