Голова Ємільчинської районної державної адміністрації

Євтушок
Ігор Володимирович

Євтушок І. В. народився 07 серпня 1969 року в селі Мокляки Ємільчинського району Житомирської області. Навчався в Мокляківській та Степанівській школах. Вищу освіту здобув в Київському державному педагогічному інституті ім. М.П.Драгоманова, отримавши спеціальність - вчитель історії. З 1990 року вчителював в Яблунецькій, Мокляківській та Горбівській загальноосвітніх закладах, очолював Горбівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів (1998-2003 рр.). З 2003 року -   на посаді начальника культури райдержадміністрації. У 2015 році за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність Ігорю Євтушку було присвоєно звання «Заслужений працівник культури України». З травня 2016 року призначений головою Ємільчинської райдержадміністрації.

Одружений, має 2 дочки.