Заступник голови Ємільчинської районної державної адміністрації

Жека
Сергій Леонідович

Жека С.Л. народився 30 січня 1973 року в с.Тайки Ємільчинського району. Навчався у Тайківській та Сербівській загальноосвітніх школах, після закінчення яких вступив до Житомирського училища культури. З 1991 по 1993 рік -  в рядах Збройних Сил України.
Після закінчення Житомирського училища культури (1995р.) працював вчителем музики Медведівської загальноосвітньої школи, з 1998 по 2005 рік – педагог-організатор Тайківської загальноосвітньої школи. У 2003 році закінчив Житомирський педагогічний університет ім. Івана Франка, отримавши спеціальність – вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти.
З 2005 року по 2011 рік працював завідуючим методичним кабінетом відділу освіти Ємільчинської районної державної адміністрації, з 2011 по 2013 рік виконував обов’язки директора Тайківської загальноосвітньої школи.  З 2013 року - вчитель музики та інформатики Тайківської загальноосвітньої школи.
У липні 2015 року призначений заступником голови Ємільчинської райдержадміністрації.
Одружений. Має трьох синів.