Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.05.2019 року по 20.05.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

травня

Коростенська дирекція залізничних перевезень інформує

Коростенська дирекція залізничних перевезень  інформує

З метою проведення профілактичної роботи із запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті Коростенська дирекція залізничних перевезень  інформує про наступне:

травня

Булінгу треба протистояти уже сьогодні

Діти різні за своїм характером, багато хто чутливий і досить близько сприймає слова оточуючих до серця. На жаль, такі школярі найчастіше стають жертвами цькування. Знущання над ними приносить задоволення агресору, особливо він щасливий, коли зміг довести однолітка до сліз.

травня

Як захистити своє право власності на земельну ділянку, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили, що віднині вони є орендарями. Сусід звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер побоююсь. Підкажіть, як бути?

травня

День вишиванки відзначили в смт Ємільчине

Щорічно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Свято не має ніякого політичного підґрунтя, його головна мета – популяризувати українську культуру і традиції.

травня

Служба у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Служба у справах дітей  Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Зустріч керівництва райдержадміністрації, Ємільчинської селищної ради та Барашівської сільської ради з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками загальноосвітніх шкіл району

травня

Триває IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019»

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert.

Вже майже 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:

травня

Вже понад 140 млн грн. виділено місцевою владою для додаткового співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.

Увага! Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні

Європейська Асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

травня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.05.2019 року по 13.05.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

травня

Протидія булінгу, безпека на дорозі та в школі – почався конкурс фото і відеоробіт «Безпечна країна»

В Україні стартував конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Про це йшлося 10 травня під час відкриття 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

НОВИЙ СТАНДАРТ СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ МАЄ СТАТИ НОРМОЮ ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Про це наголосив у своєму виступі на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО.

травня

Енергосервіс стає все більш популярним механізмом для підвищення енергоефективності бюджетних установ та економії на комунальних послугах

Енергосервіс полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), а оплата здійснюється виключно за рахунок економії, досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів.

[12 3 4 5  >>