Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохрещення Господнього

19-го січня віруючі традиційно відзначатимуть Водохрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви. Святкування пов’язане з відвідуванням вірянами річок, озер та інших водоймищ.

січня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики проведено інформаційну сесію щодо участі у третьому раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою».

Близько 5 тисяч жителів області прийшли на представлення Томосу у Житомирі

Тисячі житомирян, серед яких і жителі із районів області, прийшли до Свято-Михайлівського кафедрального собору, аби разом із Президентом Петром Порошенком взяти участь у подячному молебні з нагоди отримання Православною Церквою України Томосу, а також на власні очі побачити важливий релігійний документ – Томос про автокефалію української церкви.

Петро Порошенко у Станишівській ОТГ: Нам треба йти своїм шляхом

Децентралізація визнана однією з найуспішніших реформ. Завдяки цій реформі бюджети розвитку громад зростають у десятки разів, а місцеві бюджети перевищили бюджет держави.

Отець Богдан Бойко: Люди приходили, дивились і фотографували Томос у Житомирі

Тисячі вірян – жителів м. Житомира та області – після завершення подячної молитви за автокефалію Православної церкви України приходили до Свято-Михайлівського кафедрального собору, аби подивитись та пофотографувати Томос.

«Іду на ви» – Президент України затвердив девіз ССО

«Іду на ви» – Петро Порошенко затвердив вислів легендарного князя Київської Русі Святослава Хороброго девізом Сил спеціальних операцій ЗСУ.

січня

Петро Порошенко вручив бойовий прапор «хижим вовкам» Житомирщини – Силам спеціальних операцій

Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко на Житомирщині вручив Силам спеціальних операцій бойовий прапор.

січня

Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів – Президент на Житомирщині

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину зустрівся з мешканцями Станишівської об‘єднаної територіальної громади та обговорив з ними перші результати та подальші перспективи розвитку громад в рамках загальнодержавної реформи децентралізації. «Децентралізація - реформа, яка безпосередньо має відношення до громад», - сказав Президент.

січня

Петро Порошенко на Житомирщині: Українські спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України

Президент України Петро Порошенко зустрівся із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, де вручив офіційний прапор сил спецпризначення.

січня

У Житомирі Петро Порошенко подякував ВР за прийняття Закону щодо процедури приєднання парафій до ПЦУ

Після подячної молитви у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира 17 січня Президент Петро Порошенко подякував народним депутатам Верховної Ради за ухвалення важливих Законів щодо створення та процедури приєднання парафій до Православної Церкви України.

січня

Петро Порошенко разом з Патріархом Філаретом представили Томос громаді Житомирщини

У Свято-Михайлівському кафедральному соборі 17 січня провели подячний молебень з нагоди отримання Томосу.

січня

В Україні стартував пілотний проект «Муніципальна няня»

«Муніципальна няня» – урядовий проект з підтримки молодих батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років.

січня

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України для молоді

Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Як відновити втрачені за кордоном документи, - консультує Міністр юстиції

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія - в мене викрали закордонний паспорт. Згодом все відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка,  як правильно діяти в такому випадку?

січня

Подружні пари Житомирщини мають можливість відсвяткувати ювілейну дату шлюбу

Весілля це завжди радісна подія. А ювілейне весілля вдвічі. Проживши у парі зі своєю «половинкою» 10, 25, а то й усі 50 років, подружжя, так би мовити, з легкої руки Міністерства юстиції України віднедавна має гарну нагоду повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день у своєму житті.

[12 3 4 5  >>