березня

Павло Розенко: Пенсії близько 2,5 млн пенсіонерів зростуть на понад 1 тисячу гривень

Середня сума підвищення пенсій з 1 березня 2019 року для осіб, пенсії яких підлягали перерахунку, складає 514 гривень.

Вся карта України має бути в об’єднаних громадах, – Володимир Гройсман

Вся карта України в 2020 році має бути заповнена кордонами об’єднаних громад – з новими можливостями і системою управління. І це буде колосальний ривок у розвитку усієї країни.

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

Повідомляємо, що з 15 березня 2019 року впроваджено надання двох адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської райдержадміністрації, а саме:

Як МОЗ регулюватиме ціни на ліки з Нацпереліку

Для лікарських засобів з Нацпереліку, що найчастіше приймають українці, Міністерство встановить граничні ціни.

березня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

Як змінити місце голосування

березня

Служба у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Служба у справах дітей  Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Запроваджено нові правові механізми, що забезпечують додатковий захист дітей в частині отримання аліментів

березня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2019

березня

Молодь Житомирщини запрошують до літнього табору «Вартові безпеки»

В цьому році Міністерство молоді та спорту спільно із Департаментом Патрульної Поліції України вперше проводять Всеукраїнський дитячий поліцейський табір "Вартові безпеки".

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.03.2019 року по 18.03.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

березня

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

У Прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.

березня

Проведено нараду з питань підготовки до виборів, організації призову

Голова Ємільчинської райдержадміністрації Ігор Євтушок провів нараду за участю першого заступника Олександра Романюка, голови районної ради Віктора Сороки, керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів.

березня

Житомирська ОДА найближчим часом оголошуватиме тендери на ремонт місцевих доріг

Цьогоріч Житомирщині виділили з Державного дорожнього фонду кошти у сумі 775 млн грн на ремонт доріг загального користування місцевого значення. Найближчим часом управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА розпочнуть оголошувати тендери на проведення ремонтних робіт.

На Житомирщині Петро Порошенко відкрив перші 4 гуртожитки для військових

Перші 4 військові гуртожитки для військових 95-ї окремої десантно-штурмової бригади відкрив Президент Петро Порошенко на Житомирщині. У таких сучасних та комфортних умовах проживатиме близько 500 бійців-контрактників.

Президент України вручив державні нагороди десантникам 95-ї бригади

Під час робочої поїздки на Житомирщину 11 березня Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав 95 окрему десантно-штурмову бригаду.

[12 3 4 5  >>