Управління фінансів інформує.

За період з 13 по 18 листопада 2017 року з державного бюджету надійшло субвенції місцевим бюджетам на:

Зміни в чинному законодавстві

Зміни в чинному  законодавстві

Законом «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів»  вносяться зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнається офіційним святковим днем в Україні.

2017

Моніторинг цін на паливно-мастильні матеріали

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  проводить щотижневий  моніторинг цін на паливно-мастильні матеріали. За результатами проведеного моніторингу  роздрібні ціни  збільшились: на бензин марки А-95 - 0,5%, дизельне пальне – 6,8%, також збільшилась роздрібна ціна на скраплений газ - 2%.

2017

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості

14 листопада 2017 року в  рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) підписаного 11.10.2017 на базі Ємільчинського районного сектору з питань пробації було проведено «круглий стіл» задля визначення спільних планів дій щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб звільнених з місць позбавлення та обмеження волі.

ВІРШОВАНА МЕЛОДІЯ-2017

Цього місяця було визначено переможців в міжнародному поетичному конкурсі «Віршована мелодія- 2017», що проходив в рамках Молодіжного мистецького фестивалю ім. Івана Коваленка – в якому, ІІІ місце  посіла керівник художній Ємільчинського РБК  - Наталія Сергіївна Шмарко

2017

До відома батьків, які ухиляються від сплати аліментів!

Міністерство юстиції пропонує  найближчим часом запустити на сайті  відомства публічний реєстр злісних неплатників аліментів.

Поповнення книжкових фондів

Ємільчинська центральна  районна  бібліотека та  сільські  бібліотеки району протягом року поповнили    свої  книжкові  фонди  новою літературою в  кількості  1524  примірників книг на суму   95 961 гривень 97 коп..

2017

Президент підписав Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Про результати конкурсу

13 листопада 2017 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» управління, а саме: спеціаліста сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області (порядковий номер оголошення 48869) та спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області (порядковий номер оголошення 48870).

2017

Ігор Гундич обговорив з німецьким експертом шляхи інвестиційного розвитку Житомирщини

Німецький експерт Геро Фрідель протягом тижня проводив навчання з питань залучення інвестицій у департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА і Агенції регіонального розвитку.

2017

21 грудня сесія Житомирської обласної ради розглядатиме обласний бюджет на 2018 рік

Відповідне розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії обласної ради підписав голова обласної ради Володимир Ширма 13 листопада.

2017

В лютому 2018 року визначать переможця архітектурного конкурсу в номінації «Меморіал Героям» – Віталій Ковальчук

У понеділок, 13 листопада, відбулося четверте засідання Організаційного комітету і питань розвитку Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

2017

Глава держави про новий Верховний Суд: Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні

Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Президент Петро Порошенко підкреслив, що цей день надзвичайно важливий для нашої країни.

2017

На Житомирщині розпочинаються перевірки виконання вимог з питань цивільного захисту

На Житомирщині з 13 по 23 листопада перевірятимуть стан виконання законів та вимог з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб області.

На Житомирщині розпочався тиждень безпеки

На Житомирщині розпочався другий етап загальнонаціонального тижня безпеки, який триватиме до 19 листопада 2017 року.

[12 3 4 5  >>