Заняття з мобілізаційної підготовки

Відповідно до Програми мобілізаційної підготовки Ємільчинського району на 2020 рік працівниками райдержадміністрації та районного військового комісаріату проведено заняття з мобілізаційної підготовки з працівниками органів місцевого самоврядування з питання організації та виконання заходів під час розгортання пунктів зборів військовозобов'язаних сільських та селиних рад.

2020

Засідання комісії по визначенню уповноваженої установи банку щодо розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету

Засідання комісії по визначенню уповноваженої установи банку щодо розміщення тимчасово вільних  коштів районного бюджету

Відбулося засідання конкурсної комісії відділу фінансів Ємільчинської райдержадміністрації по визначенню уповноваженої установи банку щодо розміщення тимчасово вільних  коштів районного бюджету на 2020 рік.

2020

Засідання робочої групи з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Ємільчинському районі

Головою районної державної адміністрації В’ячеславом АВРАМЕНКОМ проведено засідання робочої групи з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Ємільчинському районі. Учасники засідання – представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів.

2020

Щодо поширення інформації про роботу системи безоплатної правової допомоги

Конституція України гарантує кожному право на професійну правничу допомогу, яка в передбачених законом випадках надається безоплатно, також Конституція України визначає, що головним обов’язком держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності України та 101 річницю Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди працівники райдержадміністрації, районної ради, установ та організацій, військовослужбовці, учасники АТО/ООС, жителі та гості селища утворили "ланцюг єдності".

З 90-річчям привітали жительку с. Сербо-Слобідки

Сьогодні голова районної державної адміністрації В'ячеслав АВРАМЕНКО,  Сербо-Слобідський сільський голова  Микола ЗАХАРЧЕНКО,  сільський бібліотекар Олена КИРЕЙ та директор школи Тетяна ЛИТВЕНЧУК привітали із 90-річним ювілеєм  жительку села Сербо-Слобідки ШОСТАК Надію Денисівну.

У 2020 році Мінсоцполітики платитиме ОТГ за надані соцсервіси

У 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На це у бюджеті відомства закладено 150 млн грн.

Привітання голови райдержадміністрації з Днем Соборності України

Шановні жителі району!

22 січня український народ відзначає 101–у річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України.

Приїзд народного депутата Дмитра Костюка в Ємільчине

Відбулася зустріч керівництва району з народним депутатом Дмитром Костюком,

2020

Олексій Гончарук: Суми платіжок на тепло та гарячу воду для українців знижено до 30%

Суми платіжок на тепло та гарячу воду для українців знижено до 30%.

2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон:

• Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.
  • Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови: оплата праці, вихідні дні, робота у святкові дні, медичне страхування, місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання. Залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Ми б також рекомендували залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2020 року по 20.01.2020 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли кошти:

2020

Житомирська область упевнено тримає першість у рейтингу органів Державного реєстру виборців

Відповідно до інформації, отриманої відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Житомирської облдержадміністрації від Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії, Житомирська область стабільно щомісячно посідає перше місце в Україні у рейтингу органів Державного реєстру виборців.

2020

Телефон довіри Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, МВС України

2020

Володимир Зеленський підписав указ, який узгоджує вік призову на військову службу з вимогами українського законодавства

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», яким вік призову узгоджується з вимогами Закону «Про військовий обов'язок і військову службу».

[12 3 4 5  >>