липня

Як зареєструвати ТОВ онлайн: запрацював новий електронний сервіс

Нещодавно на сайті Міністерства юстиції України запрацювала нова електронна послуга, яка має на меті максимально спростити умови ведення бізнесу. Йдеться про можливість онлайн-реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), що діє на підставі модельного статуту.

Яка відповідальність за несплату аліментів, - роз’яснює Міністр юстиції

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухилення від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

липня

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

17.07.2019року Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором філії ДУ «Центр пробації» для умовно засуджених був проведений  відеолекторій на тему: «Ти і закон»,

липня

Молоко в Україні вироблятиметься за новими вимогами

Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока.

липня

В Україні стартувало широкомасштабне дослідження STEPS для оцінки ризиків розвитку неінфекційних захворювань

В Україні стартувало широкомасштабне загальнонаціональне дослідження поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань STEPS.

липня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури інформує про вакансії вчителів

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської районної державної адміністрації інформує про вакансії вчителів в закладах загальної середньої освіти району:

липня

Вступники, що мають помилки в свідоцтві про освіту, можуть реєструвати кабінети та подавати заяви без термінової заміни документа – листи МОН

У разі виявлення помилок у документі про базову або повну загальну середню освіту вступники можуть реєструвати електронні кабінети та подавати заяви до вишів, не чекаючи виготовлення дубліката.

16 липня набув чинності закон про мову

Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» став чинним через два місяці після опублікування його в газеті «Голос України».

липня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовй формі. Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг в Україні буде проводитися з 1 жовтня 2019 року.

липня

Дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  дев’ятнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 26 липня 2019  року об 11.00  год. у залі засідань районної ради.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.07.2019 року по 15.07.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

липня

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

З 1 липня змінилась вартість оформлення біометричних документів

Про результати конкурсу

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

липня

Лікар має право: Про додаткову відпустку та інші пільги медиків

Медики мають право на додаткову відпустку, пенсії на пільгових умовах та інші преференції. У МОЗ України  розповідають, на які пільги і у яких випадках можуть розраховувати медичні працівники.

липня

Уряд створив умови для надання комплексної послуги “єМалятко”

Уряд зробив важливий крок для спрощення, оптимізації надання та переведення у електронну форму низки адміністративних послуг, пов’язаних із народженням малюка.

[12 3 4 5  >>