Ємільчинський районний сектор ДСНС України в Житомирській області інформує

Що треба робити при знаходженні вибухонебезпечного предмета

Ємільчинський районний сектор ДСНС України в Житомирській області інформує

Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні його у побуті

В Україні за добу зафіксовано 15 331 новий випадок захворювання на COVID-19

15 331 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 659 дітей та 606 медпрацівників.

2020

Олексій Чернишов: У рамках «Великого будівництва» в 100 школах по всій Україні вже завершені будівельні роботи

Відповідно до програми Президента «Велике будівництво», до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні

2020

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЩО ВІДНОВЛЮЄ ФІНАНСУВАННЯ ФОНДОМ СОЦСТРАХУ ОКРЕМИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Документом скасовується ряд обмежень щодо фінансування Фондом соціального страхування України у період дії карантину доглядів, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

В Україні зареєстровано 13 882 нових випадки COVID-19

13 882 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 25 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 684 дитини та 615 медпрацівників.

Децентралізація. Планування територій громад: що змінює закон 711 – обговорення

26 листопада о 19:00 в рамках CANactions School Talk відбудеться лекція “SPACES: 711”.

2020

У регіонах розслідували технологічні порушення на об’єктах операторів системи розподілу

Представники Управлінь Держенергонагляду в областях взяли участь у роботі комісій з розслідування технологічних порушень. Такі дії передбачено Інструкцією про розслідування і облік технологічних порушень на об’єктах електроенергетики і в об’єднаній енергетичній системі України, затвердженою наказом Міністерства палива та енергетики України від 09.06.2005 року № 255 (із змінами, внесеними згідно з наказом Мінпаливенерго від 29.12.2008 року № 668).

2020

Акція «16 днів проти насильства»: МОН рекомендує провести урок щодо питань проблем у сім’ї

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

2020

В Міністерстві охорони здоров’я України заявили, якщо 95% людей носитимуть маски, нового локдауну (тотального карантину), вдасться уникнути

«Дотримання маскового режиму - одне з головних правил протиепідемічної безпеки. Носіть маски та захистіть від хвороби себе та своїх близьких», – кажуть в МОЗ.

2020

Олег Немчінов: Відновлення конкурсів на посади державної служби та реформа оплати праці є пріоритетними завданнями реформи держуправління

23 листопада під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова відбулося онлайн-засідання XX Координаційної ради з питань реформування державного управління.

2020

Внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)

Про це йдеться в Законі України № 1000 – ІХ, який набрав чинності у листопаді поточного року.

2020

«Житомиргаз Збут» інформує: що чекає на боржників

Наразі в Україні спостерігається досить низький рівень оплати за житлово-комунальні послуги з боку населення. Пандемія коронавірусу змінила життя кожного, проте карантин – це не привід уникати розрахунку за спожиті послуги.

За добу в Україні зафіксовано 12 287 нових випадків захворювання на COVID-19

12 287 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 24 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 533 дитини та 570 медпрацівників.

[12 3 4 5  >>