2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації надає інформацію

Оголошено конкурс   по відбору суб’єктів господарської діяльності, які будуть забезпечувати лікарськими засобами та послугами зубопротезування постраждале населення району в 2018 році

Відбулася чергова нарада

Голова районної держаної адміністрації провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної адміністрації.

2018

В м. Вільнюсі за підтримки Посольства Литви в Україні відбудеться українсько-литовський семінар

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації повідомляє про те, що   з 12 по 16 лютого 2018 року в м. Вільнюсі за підтримки Посольства Литви в Україні відбудеться українсько-литовський семінар «Удосконалення системи комунікацій як фактор розвитку кадрового потенціалу органів державного управління у сфері надання адміністративних послуг».

2018

У системі безоплатної правової допомоги розпочалася антикорупційна інформаційна кампанія

Центр безоплатної правової допомоги створив цілодобову «антикорупційну» лінію (044) 364 17 47 та проводить відповідну інформаційну кампанію.

2018

Глава держави підписав Закон про запобігання та протидію домашньому насильству

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

2018

Президент підписав Закон щодо вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

2018

Оголошується конкурс на реалізацію бізнес-проектів із частковим відшкодуванням з обласного бюджету

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

У 2017-му завершено 399 проектів регіонального розвитку в рамках ДФРР, - Зубко

Державний фонд регіонального розвитку – дієвий інструмент децентралізації та стимул розвитку регіонів, розбудови інфраструктури та соціальної сфери.

2018

Уряд збільшив страхові виплати для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві

1 січня 2018 року вступила в дію прийнята 27 грудня постанова Кабінету Міністрів України „Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)”.

2018

«Гаряча лінія» з питань дотримання законодавства з праці

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області з питань дотримання законодавства з праці «гаряча лінія».

2018

МОЗ визначило граничні ціни для препаратів програми «Доступні ліки»

Заявки від фармвиробників та імпортерів на участь у програмі “Доступні ліки” приймаються до 11 січня 2018 року включно, а вже на початку лютого Міністерство затвердить новий перелік препаратів програми “Доступні ліки”.

Як отримати власне житло з компенсацією 30-50%. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

З 28 листопада 2017 року у Житомирській області розпочався прийом заяв для участі у програмі «Доступне житло». Скористатися програмою можуть учасники бойових дій та інваліди війни, внутрішньо переміщені особи, громадяни, які потребують поліпшення житлових умов.

2018

Розпочався Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

До Дня охорони праці в Україні розпочався Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

2018

Президент підписав Закон, спрямований на спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2210-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».

[12 3 4 5  >>