листопада

Держбюджет-2020: збільшено видатки на безпеку, соціальний захист, охорону здоров’я, освіту, інфраструктуру

14 листопада Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.

листопада

Верховна Рада проголосувала за лібералізацію українського ринку землі

Парламент зробив перший крок для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Верховна Рада 240 голосами ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.

листопада

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Служба в ЗСУ за контрактом

Щоб пройти військову службу за контрактом, необхідно звернутися до військового комісаріату, де ви перебуваєте на військовому обліку.

В Україні створено понад 1000 ОТГ

1002 об’єднані територіальні громади (ОТГ) з населенням більше 11 мільйонів людей сформовано в Україні станом на 10 листопада.

листопада

Субсидії: запитай та отримай відповідь

Прес-анонс

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

листопада

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

листопада

Уряд пообіцяв покращити сервіс щодо адміністративних послуг

Олексій Гончарук під час Погоджувальної ради у Верховній Раді  наголосив, що Уряд окреслив найважливіші стандарти надання адміністративних послуг, особливо у регіонах.

У 2020 році в Україні планують відкрити 200 сучасних шкіл та дитсадків

Ганна Новосад: Наше завдання на наступний рік побудувати чи реконструювати 100 садків та 100 шкіл в регіонах, які відповідатимуть сучасним вимогам

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 11.11.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

листопада

У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії та пільги на ЖКП за жовтень

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 грн, при цьому розмір пільги – 418 грн.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Патронат над дитиною - теж  робота

Патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців.

листопада

В Україні ввели в обіг нову банкноту

Із 25 жовтня українці можуть користуватися банкнотою нового найвищого номіналу — одна тисяча гривень. Вона має потужну систему захисту від підробок (водяні знаки, захисна та «віконна» захисні стрічки, елемент SPARK, латентне зображення, мікротексти тощо).

листопада

Україна та ЄС посилюють співпрацю у протидії дезінформації

Україна та ЄС домовилися відновити засідання Групи високого рівня Україна – ЄС з питань стратегічних комунікацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

листопада

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні свята в центральному будинку культури Ємільчинської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»

Під таким гаслом працює сьогодні Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

[12 3 4 5  >>