Президент підписав Закон, який посилює соціальний захист інвалідів в Україні

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

2017

Понад 11 тисяч громадян отримали правову допомогу у центрах Житомирщини з початку року

За період з 1 січня по 30 червня 2017 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області видав 1 094 доручень адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відбулась нарада

24 липня під головуванням І.В.Євтушка пройшла чергова понеділкова нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

2017

У Коростенському районі відбулося святкування початку жнив

21 липня у селі Сушки Коростенського району на базі сільгосппідприємства «Добре Поле» у п’ятницю пройшло свято зажинок «Перший сніп», у якому взяли участь жителі села, керівники сільгосппідприємств району та представники районної влади. Таким чином, на Коростенщині було відновлено традицію святкування зажинок, які не проводилися кілька років поспіль.

2017

Електронні послуги у сфері містобудівної діяльності

20 липня 2017 року відбувся публічний семінар за участю заступника голови – керівника апарату Житомирської облдержадміністрації Олексія Ясюнецького.

2017

Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

Відбулась нарада

21 липня 2017 року  під керівництвом голови райдержадміністрації  І.В. Євтушка відбулась нарада за участю керівників сільськогосподарських підприємств всіх форм власності.

2017

Понад 95 000 громадян України скористались безвізовим режимом за перший місяць його дії

За перший місяць роботи безвізового режиму між Україною та ЄС, який набрав чинності 11 червня, 95 461 українець скористався можливістю подорожувати з біометричними  паспортами без віз.

Які лікарські засоби можна отримати за програмою «Доступні ліки». ПЕРЕЛІК

157 найменувань лікарських засобів можна придбати за програмою «Доступні ліки».

2017

Володимир Гройсман: Ми взяли курс на відновлення фермерства в Україні, закладаємо 1 млрд грн в бюджет - 2018 на підтримку фермерів

Уряд завершує розробку програми підтримки українського фермерства і закладає в проект державного бюджету на 2018 рік обсяг її фінансування на рівні не менше 1 млрд грн.

2017

Система субсидій має створювати мотивацію для економії і удосконалення енергоспоживання - Президент

Президент Петро Порошенко наголосив, що система субсидій має бути прозорою і мотивувати громадян економити і удосконалювати енергоспоживання.

Фінансування програми «Доступні ліки» буде збільшено на 200 млн грн

Зміни до Державного бюджету України на 2017 рік передбачають збільшення фінансування програми «Доступні ліки» на 200 млн грн.

2017

Фонд енергоефективності забезпечить високі стандарти управління, максимальну прозорість і ефективність використання кожної копійки бюджетних коштів - Президент

Фонд енергоефективності забезпечить високі стандарти управління, максимальну прозорість і ефективність використання кожної копійки бюджетних коштів, переконаний Президент України Петро Порошенко.

2017

У Житомирі розповіли про електронні послуги у сфері містобудівної діяльності

Відтепер зареєструвати дозвільні документи про початок виконання будівельних робіт можна онлайн.

2017

Про проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй 30 липня було проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

[12 3 4 5  >>