Шановні відвідувачі сайту!

Офіційний сайт Ємільчинської районної державної адміністрації припиняє свою діяльність, у зв'язку з реорганізацією райдержадміністрації з метою приєднання до Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

2021

Денис Шмигаль: У 2023 році енергетична система України буде інтегрована з європейською

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 4 лютого відбувся круглий стіл з обговорення Національної економічної стратегії-2030 на тему «Розвиток енергетичного сектору, видобувна промисловість та ефективний захист довкілля». Участь у заході взяли представники Уряду, бізнесу, економічні експерти й аналітики.

2021

МОЗ повідомляє: станом на 04 лютого в Україні зафіксовано 5 082 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

5082 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 258 дітей та 220 медпрацівників.

2021

Прем’єр-міністр розповів подробиці процесу вакцинації в Україні

Процес імунізації українців вакциною від COVID-19 розпочнеться в лютому й вже у найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії  Pfizer/BioNTech. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 3 лютого.

2021

Земельні платежі є одним із основних джерел надходжень до місцевих бюджетів

Поступове впровадження земельної реформи, ефективне використання землі та правильно визначена нормативна грошова оцінка суттєво впливають на надходження до бюджетів громад.

2021

Уряд продовжує роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів: близько 37 млрд грн виділено на субсидії у 2021 році

На виплату субсидій цього року виділено 36,6 млрд грн. Як зазначив Заступник Міністра енергетики України Юрій Бойко, цієї суми коштів достатньо для оплати всіх пільг і субсидій, які будуть необхідні українцям у 2021 році.

2021

У лютому розпочнеться щеплення українців безпечною вакциною проти COVID-19, — Денис Шмигаль

Вже в найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії Pfizer/BioNTech. Це 117 тисяч доз вакцини в межах програми COVAX, які будуть використані насамперед для лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.

2021

Уряд виділив майже 1,5 мільярди гривень з державного бюджету на компенсації населенню за електроопалення

Уряд вжив заходів для захисту населення від зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду.

2021

#Децентралізація: як проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» змінив громаду і цілу державу

Протягом трьох років команда фахівців Інституту громадянського суспільства, представників міської ради, громадських активістів та місцевого бізнесу втілювала у Баранівській громаді Житомирської області цілу низку незвичних розвиткових ідей, які згодом вплинули на зміну державних стандартів.

2021

Завдяки «Великому будівництву 2020» на Житомирщині збудовано та реконструйовано 15 соціальних об’єктів

У Житомирській області збудовані, відремонтовані та реконструйовані 15 соціальних об’єктів. По п’ять дитячих садочків, шкіл та спортивних об’єктів завершені і вже приймають учнів та відвідувачів.

2021

Вакцинація від COVID-19: Сергій Березовський взяв участь у програмі “Відкрита студія” на телеканалі “СК1”

Начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський долучився до обговорення питань вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.

2021

НАДС пояснив нюанси переведення держслужбовців ліквідованих РДА в місцеві ради

В ході реорганізації районних держадміністрацій, яка пов'язана із змінами адміністративно-територіального устрою України, держслужбовців переводять на посаду служби в органах місцевого самоврядування без обов'язкового конкурсу, але за умови відповідності їх професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідних посад (п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 17.11.2020 р. № 1009-IX).

2021

Віталій Бунечко на телеканалі “Cоюз-TВ” про державну компенсацію користувачам електроопалювального обладнання. ВІДЕО

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Cоюз-TВ” про новоухвалений Закон “Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію”.

2021

Мінсоцполітики інформує: До уваги постачальників універсальних послуг!

01 лютого 2021 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 64 „Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії”, якою затверджено Порядок використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії.

2021

Віктор Градівський на телеканалі “СК1” взяв участь в обговоренні механізму надання компенсацій за електроопалення

Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський долучився до обговорення питання щодо затвердження Урядом порядку компенсацій для громадян, які використовують електроопалення.

[12 3 4 5  >>