Відбувся семінар-навчання

18 травня у малому залі районної ради відбулося навчання працівників районної державної адміністрації.

2018

Введення в обіг нових обігових монет національної валюти

Повідомляємо громадськість, зокрема прийомних батьків, опікунів/піклувальників про те, що 14 березня 2018 року Національний банк України презентував для засобів масової інформації введення в обіг нових обігових монет національної валюти номіналами 1, 2, 5, 10 гривень.

Засідання комісії

Відбулось засідання комісії по присудженню премії І.Ф.Прокопенка для особливо обдарованої молоді району за 2018 рік.

День вишиванки

Свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Зверніть увагу!

8 червня 2018 року об 11:00 годині у залі засідань районної ради відбудеться сесія районної ради.

2018

Відбувся святковий концерт до Міжнародного дня сім'ї

15 травня у  районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню сім'ї. Усіх мешканців району зі святом привітали голова обласної ради В.В.Ширма, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації С.М.Гресь, голова районної державної адміністрації І.В.Євтушок, голова районної ради В.М.Сорока та заступник Ємільчинського селищного голови В.П.Євтух.

2018

Люди з вадами зору можуть отримати безоплатну правову допомогу завдяки спеціальним брошурам

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги та отримати допомогу, завдяки брошурам викладеним шрифтом Брайля.

2018

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

15 травня 2018 року в малому залі Ємільчинської районної ради відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Ємільчинської районної державної адміністрації. На засіданні розглядалося питання про стан виконання батьківських обов`язків батьками відносно трьох малолітніх дітей.

Інформує відділ освіти райдержадміністрації

10-12 травня на базі Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості було проведено Всеукраїнську школу для тренерів з національно-патріотичного виховання.

2018

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян на 2018 рік установлено граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян, а саме:

Інформує відділ освіти райдержадміністрації

11 травня 2018 року у відділі освіти Ємільчинської РДА відбувся семінар для вчителів 4-х класів, які будуть набирати  1-й клас відповідно до Концепції «Нова українська школа».

2018

До відома громадян району!

До  відома  громадян району!

У Житомирській області діє затверджена обласна програма відшкодування відсотків кредиту за встановлення сонячних електростанцій.

2018

Службою у справах дітей проведено профілактичні рейди

Минулого тижня службою у справах дітей проведено профілактичні рейди по таким населеним пунктам: с. Підлуби, с. Нитине, с. Медведеве,       с. Руденька.

[12 3 4 5  >>