2020

Що можна повідомляти про свою картку?

Тільки 16-значний номер картки.

Все інше, то велика таємниця.

2020

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:

2020

COVID-19 на Житомирщині: 12 нових випадків захворювання та 28 жителів області одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1512 випадків інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (9 липня) хворобу виявили ще у 12 жителів м. Житомира, Пулинського, Андрушівського, Житомирського, Новоград-Волинського та Ружинського районів.

COVID-19 на Житомирщині: померла 69-річна жінка з Чуднівського району

На Житомирщині за останню добу (9 липня) зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання померла жителька Чуднівського району.

В Україні зафіксовано 819 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

10 липня (станом на 9:00) в Україні 52 043 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1345 летальних, 24 800 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 819 нових випадків. Загалом проведено 773 831 тестування методом ПЛР.

2020

Шахрайські дії під час карантину

Національним банком України організовано інформаційну кампанію #ШахрайГудбай, мета якої – навчити українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

2020

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

З 03.07.2020 року по 06.07.2020 року  Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації було вручено продуктові набори 5 сім’ям, в які повернулися діти з   інтернатних закладів, у зв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусної інфекції.

2020

COVID-19 на Житомирщині: 16 нових випадків захворювання та 17 жителів області одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1500 випадків інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (8 липня) хворобу виявили ще у 16 жителів м. Житомира, Баранівського, Житомирського, Коростенського, Лугинського, Малинського, Овруцького, Попільнянського та Черняхівського районів. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 810 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

09 липня (станом на 9:00) в Україні 51 224 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1327 летальних, 23 784 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 810 нових випадків. Загалом проведено 760247 тестувань методом ПЛР.

2020

Роман Лещенко: «Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу»

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.

До уваги ЗМІ! Відкрито АКРЕДИТАЦІЮ на річну пресконференцію Віталія Бунечка

Шановні представники ЗМІ!

24 липня 2020 р. о 13.00 відбудеться звітна ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, присвячена першій річниці його перебування на посаді.

2020

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під керівництвом голови райдержадміністрації В'ячеслава Авраменка 08 липня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Ємільчинській райдержадміністрації.

2020

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко оглянув реконструкцію стадіону у Чуднові

Цього року у рамках національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, у Житомирській області будують/реконструюють 6 спортивних об’єктів. Так, до цього переліку входить і реконструкція стадіону у м. Чуднові.

COVID-19 на Житомирщині: ще 2 летальні випадки

Як повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр вчора, 7 липня, стало відомо ще про два летальні випадки від коронавірусної інфекції на Житомирщині. Від цього захворювання померли жителі м. Житомира та Коростенського району.

2020

COVID-19 на Житомирщині: 2 нові випадки захворювання та 65 жителів області одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1484 випадки інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (7 липня) хворобу виявили у 2 жителів Коростенського та Бердичівського районів. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

[12 3 4 5  >>