2018

Революція Гідності, війна за незалежність додали до історичної когорти звитяжців тисячі сучасних українських героїв – Президент

Гідність та свобода для українців – це не просто слова. Для нашого народу – це сенс життя та сенс боротьби за свою землю, незалежність. І Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення українців до омріяної свободи. Про це у День Гідності та Свободи сказав Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки на Житомирщину.

Відзначили День Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петром Порошенком в знак вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та європейського вибору нашого народу.

Дитяча злочинність

Насамперед необхідно відзначити, що протягом поточного року спільно узгоджені заходи відповідних служб Ємільчинського району, які уповноважені на забезпечення зниження злочинності серед дітей, позитивно вплинули на результати щодо зниження рівня злочинності серед дітей порівняно з попередніми роками.

2018

Учні й учителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс, що навчить безпечно працювати в Інтернеті

Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс «З мережевого етикету та безпеки», що допоможе навчитись безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Його було розроблено компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України, інформують у МОН України.

2018

Уряд оновлює підходи до реформування державного управління в діалозі з ЄС

Представники Європейського Союзу, громадського сектору та державних органів обговорили прогрес виконання Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 роки на черговій зустрічі Стратегічного діалогу Україна – ЄС, яка відбулася 15 листопада.

2018

З 01 січня 2017 року набрали чинності зміни, внесені Законом України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», відповідно до яких адміністративний збір  справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Міністерство соціальної політики  України в рамках проекту «Розробка та впровадження механізму попередження появи дискримінації  реклами в інформаційному просторі» за фінансової підтримки Фонду ім. Ф. Роберта 16 листопада 2018 року в м. Житомирі проводився семінар на тему «Попередження проявів сексистської  реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадським суспільством».

2018

Урочистості до Дня працівників сільського господарства

Вшановували   тих, хто, не покладаючи рук,  працює у полі,  чесною самовідданою працею  творить найдорожче – хліб. Хто  взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну,  примножувати її  славу і добробут. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Служба у справах дітей інформує

2018

Отримати перший документ дитини одразу в пологовому – легко

Майже три роки на Житомирщині успішно функціонує сервіс, ініційований Міністерством юстиції України, який дає змогу батькам отримати свідоцтво про народження дитини, без черг та додаткових довідок, безпосередньо в пологовому будинку. Ця процедура відбувається протягом доби після того, як батьки визначаться з ім’ям новонародженого.

2018

Куди звертатися учаснику АТО для отримання земельної ділянки? – консультує Міністр юстиції

Минулого місяця я повернувся із зони АТО. Чи маю я право на земельну ділянку? На які наділи мають право захисники Вітчизни?

Служба у справах дітей інформує

Кожна дитина повинна виховуватися в родині, відчувати любов, турботу й підтримку близьких людей, розуміти, що вона потрібна.

2018

Перемога учнів Ємільчинського району у конкурсі читців польської поезії в Олевську

7 листопада 2018 року учні суботньо-недільної школи польської мови при громадській організації «Культурно-освітнє Товариство Поляків ім. Яна Павла ІІ» прийняли участь у  конкурсі читців польської поезії в Олевську.

[12 3 4 5  >>