Урочистості до Дня працівника лісу

Напередодні професійного свята – Дня працівника лісу в приміщенні ДП "Ємільчинське лісове господарство" відбулися урочистості, в яких взяли участь перший заступник голови адміністрації Олександр Романюк, голова районної ради Віктор Сорока.

XI Міжнародний фестиваль Дерунів

День Деруна 14 вересня 2019, фестиваль дерунів – програма

вересня

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту

У січні 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

вересня

Нарешті вторинка. Які зміни чекають на спеціалізовану медицину у 2020?

8500 грн - за пологи, 19 500 грн - за лікування одного інсульту, 15 800 грн - за лікування інфаркту – саме стільки планує сплачувати Національна служба здоров’я України закладам охорони здоров’я за програмою медичних гарантій у 2020 році.

вересня

Україна та НАТО активізують діяльність Спільної робочої групи з питань воєнної реформи, – Дмитро Кулеба

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба обговорив у штаб-квартирі НАТО подальші шляхи співробітництва з Альянсом у ході зустрічей із Заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Бетінною Каденбах, Помічником Генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою та Спеціальним представником Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон. Зустрічі відбулися в межах дводенного робочого візиту Віце-прем’єр-міністра до Брюсселя (Бельгія).

вересня

Відділ агропромислового розвитку Ємільчинської райдержадміністрації повідомляє

Відділ агропромислового розвитку Ємільчинської райдержадміністрації  повідомляє

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території  Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м ’ясоїдних тварин проти сказу.

Про відпустки

До Ємільчинського бюро правової допомоги звернулась Яковенко Стефанія (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило чи може вона отримати щорічну основну відпустку в зручний для неї час поза графіком відпусток. Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Ємільчинського бюро правової допомоги.

вересня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури доводить до відома, що з метою пошуку шляхів щодо посилення конкурентних переваг Житомирської області та визначення видів економічної діяльності, що можуть бути смарт-спеціалізацією, 30 серпня 2019 року проведено чергову нараду у форматі круглого столу за участю представників науки, бізнесу та членів робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 10.09.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

вересня

Запуск системи трансплантації до кінця року – пріоритет Міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької

Серед ключових сфер уваги Міністерства охорони здоров’я України на чолі з новопризначеним Міністром Зоряною Скалецькою – запуск системи трансплантації до кінця поточного року. Про це вона заявила на прес-конференції.

В Україні запроваджується День безпеки пацієнтів

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким запроваджується відзначення Дня безпеки пацієнтів.

вересня

Які аналізи та тести можна зробити безоплатно у свого лікаря, - повідомляє НСЗУ

Пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у лікаря первинної ланки, може отримати безоплатно, тобто без будь-яких доплат або придбання витратних матеріалів низку лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів.

Увага конкурс!

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської  районної державної адміністрації Житомирської області.

вересня

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

Нові міністерства у Кабінеті Міністрів України

Уряд реорганізував низку міністерств та оптимізував їх роботу. Деякі перейменував, деякі об’єднав, деякі є абсолютно новими. Щоб розібратися як було і як стало – дивіться в інфографіці.

[12 3 4 5  >>