2018

Інформує відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

У Житомирській області діє затверджена обласна програма відшкодування відсотків кредиту за встановлення сонячних електростанцій.

Оголошено конкурс

Ємільчинська районна державна адміністрація Житомирської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"- провідного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

2018

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо-та електропостачання для індивідуального опалення

В поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

2018

Від 21 до 48 тисяч гривень грошового забезпечення можуть отримувати щомісяця дитячі будинки сімейного типу

Після створення дитячого будинку сімейного типу його вихованці отримують соціальну допомогу, а батьки-вихователі – грошове забезпечення. Загальна сума забезпечення на один дитячий будинок сімейного типу складає від 21 до 48 тисяч гривень.

Увага конкурс!

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»:

2018

З 1 вересня першачки навчатимуться за допомогою LEGO – Житомирщина отримала 2 вантажівки конструкторів

З 1 вересня 2018 року першачки у школах навчатимуться за допомогою LEGO. Житомирщина отримала понад 15 тис. наборів «Шість цеглинок» та 1 тис. 237 наборів «LEGO Play Box» та від The LEGO Foundation.

2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Житомирське вище професійне училище-інтернат оголошує набір учнів на 2018 2019 навчальний рік.

Я МАЮ ПРАВО!

2018

В Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву.

Вселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене!

1 липня, виступаючи у Тронному залі своєї резиденції після богослужіння, Вселенський Патріарх Варфоломій значну частину промови присвятив українському питанню.

2018

Центр надання адміністративних послуг Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За І півріччя 2018 року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 2864 адміністративні послуги.

[12 3 4 5  >>