Засідання комісії

Відбулося  чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого розглянуті питання проведення богослужінь в пасхальні дні.

2020

Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники уряду та банківського сектору.

На Житомирщині зареєстровано 14 випадків COVID-19

У Житомирській області зафіксовано вже чотирнадцять підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Вчора, 6 квітня, шляхом ПЛР-дослідження виявили три нові випадки цього захворювання у жителів Малинського та Бердичівського районів. Про це інформує Житомирський обласний лабораторний центр.

В Україні зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки  COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.

2020

Стягнення аліментів на повнолітню дитину, яка продовжує навчатись

Відповідно до статті 180 СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Частинами першою - третьою статті 181 СК України передбачено, що способи виконання батьками обов’язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними; за домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі;

2020

Терцентр соціального обслуговування отримав продуктові набори від соціально відповідального бізнесу

Голова Ємільчинської райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко відвідав КУ "Територіальний центр соціального обслуговування" та оглянув, як соціальні працівники отримують продуктові набори від Національної мережі продуктових магазинів АТБ з метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину, у зв'язку з коронавірусною інфекцією COVID-19.

2020

Телефони гарячих ліній з питань карантину для літніх та одиноких людей

У зв’язку із введенням карантину, пов’язаного із недопущенням поширення вірусної інфекції COVID-19, для підтримки та роз'яснення правил карантину для зручності літніх та одиноких людей створені гарячі лінії!

2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Протягом 2019 року до управління праці та соціального захисту населення звернулося із заявою та декларацією для призначення житлової субсидії 6083 домогосподарства.

Житлові субсидії отримали 4957 домогосподарств на суму 21999,8 тис. грн.,  в тому числі:

2020

Нарада з представниками релігійних громад району

Голова Ємільчинської райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко провів робочу нараду з представниками релігійних громад Ємільчинщини з питань щодо запобіжних дій задля попередження поширення коронавірусу серед вірян.

2020

Підтверджено 1319 випадків COVID-19 (станом на 9:00, 6 квітня)

Загалом випадки підтверджено:
Вінницька обл. — 75 випадків;
Волинська обл. — 24 випадки (2 летальних);
Дніпропетровська обл. — 14 випадків;
Донецька обл. — 9 випадків (1 летальний);
Житомирська обл. — 11 (2 летальних) випадків;

2020

Уряд затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи.

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

2020

На Житомирщині лабораторний центр отримав вже 105 проб біоматеріалу з підозрою на COVID-19 із 18 адмінтериторій

За минулу добу (05.04/2020р.) нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зареєстровано. До лабораторного центру надійшло 5 квітня  3 термінових повідомлення про підозру коронавірус: м. Житомир – 2, Бердичівський район – 1. Про це інформує Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України.

2020

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроєкту #3275.

МОЗ запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19

Міністерство охорони здоров’я запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19, який базується на досвіді боротьби з цією недугою в інших країнах. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

[12 3 4 5  >>