Екскурсія до книгозбірні

13 квітня працівники відділу обслуговування дітей Ємільчинської центральної районної бібліотеки радо вітали вихованців дитячого садочка «Сонечко»

Разом до перемоги

Бійці військової частини – польова пошта В2731 ( 30 окрема механізована бригада) звернулися до голови Ємільчинської райдержадміністрації Євтушка Ігоря Володимировича з проханням посприяти в наданні допомоги  по забезпеченню необхідною деревиною.

Відбулось засідання оргкомітету

13 квітня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулось засідання оргкомітету  з питань проведення заходів по відзначенню річниці Чорнобильської катастрофи.

Грошова допомога до дня Перемоги

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації надає інформацію для ветеранів війни щодо виплат одноразової грошової допомоги до дня Перемоги.

2017

До уваги громадян району!

19 квітня 2017 року прийом громадян в Ємільчинському районі буде проводити голова Житомирської обласної ради Ширма В.В.

Бережімо здоров'я змалку

5 квітня на базі Ємільчинського дошкільного навчального закладу №1 "Сонечко" відбувся семінар "Бережімо здоров'я змалку", в якому приймали участь завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів району. Захід був приурочений Тижню довкілля та Дню здоров'я.

2017

Конкурс дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона»

Обласна  молодіжна  творча  спілка  художників  та  мистецтвознавців  у березні – квітні  2017 року  проводила  Х- ий  обласний  конкурс  дитячого малюнку «Кожному  мила  своя сторона» .

2017

Чи готові наші юнаки виконувати свій обов'язок перед державою?

10 квітня 2017 року відбулася нарада по питанню призову на строкову військову службу у Збройні Сили України за участю керівництва райдержадміністрації, представників районного військкомату, національної поліції, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Нарада сільськогосподарських підприємств

07.04.2017 року відбулася нарада-семінар під головуванням начальника управління агропромислового розвитку Павленко І.А. за участю керівників сільськогосподарських підприємств всіх форм власності.

2017

Неприбуткові організації до 1 липня 2017 року повинні привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового Кодексу України.

Для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, подаються такі документи:

2017

Починай нове життя не з понеділка, а з ранкової гімнастики!

07.04.2017р. 0 8:30 біля районного будинку культури та в загальноосвітніх  школах району відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

2017

До уваги громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи!

З 2017 року на рівні держави діє новий порядок організації санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою шляхом видачі санаторно-курортних путівок.

2017

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Станом на 31.03.2017 року проведено виплату  компенсації на транспортне обслуговування

2017

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Хочеться звернутися до жителів району: благоустрій району – це спільна справа усіх його жителів. Дбаймо про чистоту нашої спільної домівки, не залишаючи після себе сміття!

2017

На спортивній базі Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу пройшли футбольні змагання

04 квітня 2017 року на спортивній базі Новоград – Волинського економіко – гуманітарного коледжу пройшли зональні змагання футбольного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям»  в першій групі.

<<  120 121 122 123 124 [125126 127 128 129  >>