Шановні ємільчинці!

21 листопада жителі нашого району, як і весь український народ, відзначатимуть День Гідності та Свободи.

Військова служба за контрактом

На Житомирщині майже 2 тисячі осіб підписали контракт із ЗСУ

Пенсійний фонд інформує

З 1 грудня 2016 року, відповідно до Закону України від 25.12.2015 №928 “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, встановлено наступні розміри прожиткового мінімуму,

До уваги автоперевізників!

З 14 по 20 листопада в Україні проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху.

листопада

Мистецтво крізь віки, або один день з життя культпрацівника

9 листопада відзначали своє професійне свято працівники культури та майстри народної творчості Ємільчинщини.

Увага конкурс!

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директорів Ємільчинської центральної районної бібліотеки та Ємільчинського районного краєзнавчого музею

листопада

До уваги громадян району!

16 листопада 2016 з 12.00 до 13.00 год. в Ємільчинському бюро правової допомоги (смт. Ємільчине вул. Соборна, 18, каб. 107) відбудеться виїзний прийом та консультації громадян керівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Оголошено конкурс

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В".

листопада

Легалізація заробітної плати та зайнятості населення

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує:

Упродовж січня-жовтня 2016 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 112 рейдів, обстежень торгових об’єктів з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

листопада

Екскурсія до музею коштовного та декоративного каміння

Нещодавно члени прийомних сімей на чолі з працівниками Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали Музей коштовного та декоративного каміння, музей історії району в смт. Хорошів (Володарськ-Волинський).

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась розширена апаратна нарада, за участю його заступників Олександра Романюка та Сергія Жеки, голови районної ради Віктора Сороки, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Філоненка, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району.

Виплати державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у жовтні 2016 року із Державного бюджету направлено 5273,0 тис. грн.

Реалізація промислової продукції

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує, що промисловими підприємствами району за 9 місяців поточного року реалізовано промислової продукції на 225,1 млн. грн., що більше минулого року на 67,7 млн. грн., приріст становить 43 %.

листопада

V Міжнародний форум «Польський бізнес-день»

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації доводить до відома, що 24 листопада 2016 року у м. Києві відбудеться щорічний V Міжнародний форум «Польський бізнес-день», який традиційно виступає майданчиком для розвитку польсько-українських торгово-економічних стосунків, комерційної співпраці та інвестування.

листопада

До відома керівників установ, підприємств організацій!

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації доводить до відома керівників установ, підприємств організацій, що 08 - 10.11.2016 року в м. Києві за адресою Броварський пр.,15 відбудуться виставкові заходи, організатором яких є Міжнародний виставковий центр за підтримки профільних міністерств і відомств

<<  120 121 122 123 124 [125126 127 128 129  >>