Відкриття Ємільчинського бюро правової допомоги

В малому залі районної ради відбулась презентація відкриття Ємільчинського бюро правової допомоги.

Енергоефективність

Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинку

Майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги допоможе комплекс енергоефективних заходів: встановлення індивідуального теплового пункту, вузлів обліку, повне утеплення будинку.

«Витоки Уборті медові»

28 серпня на території Підлубівської сільської ради, в парку біля сільського будинку культури відбувся IV регіональний етнографічний фестиваль «Витоки Уборті медові».

Конференція працівників освіти району

29 серпня на базі Ємільчинської гімназії відбулась серпнева конференція працівників освіти району, в якій взяли участь педагогічні колективи, колективи дошкільних та позашкільних закладів, молоді спеціалісти, керівництво району.

2016

Фестиваль - конкурс народної творчості «Рушники мого краю»

В суботу, 27 серпня, в парку-садибі родини Терещенків, що у місті Андрушівка, відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс народної творчості «Рушники мого краю».

Всеукраїнський фестиваль льону

27 серпня в селі Стремигород Коростенського району відбувся Всеукраїнський фестиваль льону.

Робоча нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, військомату, з питань проведеної роботи по контрактній службі.

2016

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено про проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у  2016 році.

Без звернення в 2016 році немає субсидії

В зв’язку зі змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (набрала чинності з 30.04.2016), внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

З 1 вересня на Житомирщині відкриється 19 бюро правової допомоги

Сьогодні в Україні функціонує 125 центрів безоплатної правової допомоги, що надають правову допомогу в кримінальних провадженнях усім затриманим, підозрюваним чи обвинуваченим, які не можуть власним коштом залучити адвоката або участь адвоката є обов`язковою; також соціально незахищеним категоріям – люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти та ще ряд категорій – у цивільних або адміністративних спорах.

2016

Медаль «25 років незалежності України»

З нагоди 25-річчя Незалежності України президент нагородив 91 жителя Житомирської області ювілейною медаллю.

Відповідний указ № 336/2016 Петро Порошенко підписав 19 серпня 2016 року.

Відзначення 25-ї річниці незалежності України

З нагоди Дня Державного Прапора та 25-ї річниці незалежності України в районі відбувся ряд заходів:

23 серпня відбулась офіційна церемонія підняття Державного Прапора України.

Закінчення жнив

За результатами моніторингу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації сільськогосподарські підприємства району повністю закінчили збирання ранніх зернових культур.

Ярмарок-продаж продукції бджільництва

З нагоди Дня пасічника в смт Ємільчиному відбувся медовий ярмарок.

2016

Пам’ятка про пожежну та техногенну безпеку під час відзначення 25-ї річниці незалежності України

Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує про правила пожежної та тегногенної безпеки під час організації та проведення масових заходів з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

<<  171 172 173 174 175 [176177 178 179 180  >>