Управління фінансів інформує.

Із 1 000 940 грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оснащення навчальних закладів кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, впровадження енергозберігаючих технологій відділом освіти райдержадміністрації використано 990 930 грн.

2017

Президент підписав Закон, яким ратифікується Угода про оперативне та стратегічне співробітництво між Україною та Європолом

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво», яка була укладена 14 грудня 2016 року в місті Гаага (Нідерланди) та схвалена Верховною Радою України 12 липня цього року.

2017

Більше 40 тис. заяв надійшло від населення Житомирщини на отримання грошової винагороди за енергоефективність

Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, можуть отримати грошову винагороду за енергоефективність. Для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.

До уваги жителів району!

Громадська організація "Об'єднання волонтерів Ємільчинщини - "Оберіг"" оголошує збір продуктів та коштів для бійців 59-ї окремої мотопіхотної бригади:

2017

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує:

Комунальне підприємство «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради надає державний кредит під 3% річних.

4 кроки до власного будинку

Інструкція по дозвільним процедурам

Капітальний ремонт ділянок автодороги Р-49 Васьковичі-Шепетівка триває

Роботи з капітального ремонту шляху регіонального значення Р-49 Васьковичі-Шепетівка, що проходить територією не лише Житомирської, а й Хмельницької області тривають.

2017

Як підготуватися до поїздки до ЄС

Чому мені можуть відмовити у в'їзді до ЄС?

200 дітей області можуть стати музикантами за 5 днів

П’ятиденний музичний кемп для 200 дітей області пройде у Житомирі.

2017

На початку сесії облради вручили державні відзнаки.

Під час дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання  голова облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма вручили жителям області державні відзнаки.

На Житомирщині буде створено близько 30 інклюзивно-ресурсних центрів

В Житомирській області буде створено близько 30 інклюзивно-ресурсних центрів, в яких навчатимуться звичайні діти та діти з особливими потребами. Фінансуватимуться центри за рахунок державної субвенції.

До 1 вересня на Житомирщині мають бути утворені госпітальні ради

В державі відбувається реформування галузі охорони здоров’я. Розпорядженням Кабінету Міністрів України на території Житомирської області сформовані чотири госпітальні округи.

Розпочалася дванадцята сесія обласної ради. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

Розпочала свою роботу дванадцята сесія обласної ради сьомого скликання.

2017

Цього тижня Держенергоефективності відшкодувало 13 млн грн. за «теплими кредитами»

Чергове відшкодування у розмірі майже 13 млн грн. здійснило Держенергоефективності в рамках Урядової програми «теплих кредитів».

2017

Понад 20 «теплих кредитів» видано для ОСББ та ЖБК цього тижня за Урядовою програмою з утеплення житла

У липні попит ОСББ на "теплі кредити" триває. Так, цього тижня учасниками Урядової програми стали 23 ОСББ/ЖБК. Вони залучили на енергоефективні заходи 3,8 млн. гривень.

<<  171 172 173 174 175 [176177 178 179 180  >>