2017

Підприємців Житомирщини навчають орієнтуватися на міжнародні ринки.

Однією із складових успіху економічного розвитку будь-якої країни – міжнародна торгівля та її позитивний баланс. Втративши ринок «північного сусіда», українські виробники змогли переорієнтуватися на нових споживачів – ЄС, Китай, Індія та інші країни.

2017

У Житомирі презентують фотопроект про учасників АТО "Якби не війна"

У Житомирі презентують фотопроект про учасників АТО

У Житомирі презентують фотовиставку "Якби не війна", присвячену загиблим бійцям АТО, сім’ям, хлопцям, які втратили кінцівки, дівчатам, які захищають Україну.

2017

Об’єднані громади мають звернути увагу на створення амбулаторій, центрів безпеки, ЦНАПів та нового освітнього простору

Об’єднані територіальні громади мають звернути увагу на створення амбулаторій, центрів безпеки, ЦНАПів та нового освітнього простору.

Як отримати кредит для будівництва житла на селі. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Отримати кредит для індивідуального будівництва житла на селі можна терміном від 20 до 30 років.

2017

Житомирська ОДА приймає документи на гранти

Житомирська облдержадміністрація розпочала прийом конкурсних пропозицій від інститутів громадянського суспільства області для реалізації їхніх проектів.

2017

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики - Президент підписав Закон

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.

До уваги вступників!

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році.

2017

МОН оголосило конкурс проектів наукових робіт молодих вчених – на його фінансування передбачено 10 млн гривень

МОН оголосило конкурс проектів  наукових робіт молодих вчених, який фінансуватиметься за кошти загального фонду держбюджету. На нього уже цього року передбачено 10млн гривень.

2017

Президент підписав Закони щодо особливостей доступу осіб з особливими потребами до освітніх послуг та транспортного обслуговування таких осіб

Президент Петро Порошенко під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та Закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю».

2017

Батьки зможуть відслідковувати використання коштів субвенції на освітянські послуги для особливих дітей – Президент про впровадження спеціальної програми

Президент Петро Порошенко очікує якнайшвидшого впровадження програми, яка дозволить батькам відстежувати обсяги та витрати коштів, виділених державою для надання додаткових послуг особам з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх навчальних закладах.

Аналогове телебачення буде використовуватися до липня 2018 року

Кабінет Міністрів України продовжив термін використання радіотехнологій аналогового телемовлення до 30 червня 2018 року.

2017

Відбулось засідання координаційної ради з питань фізичної культури і спорту

5 липня 2017 року відбулося засідання координаційної ради , на якому розглядалося питання щодо дотримання учасниками Положення  про проведення  чемпіонату району з футболу  між командами фізкультурно-спортивних клубів при сільських та селищних радах у 2017 році.

2017

У червні 2017 року ОСББ взяли "теплих" кредитів у 5 разів більше, ніж у червні 2016 року

У червні 2017 року ОСББ взяли

Червень 2017 року ознаменувався абсолютним рекордом з точки зору попиту ОСББ на програму «теплих» кредитів.

Табір відпочинку для дітей

Церква християн-баптистів (пастор Недзельський В.В.) відкрили табір відпочинку денного перебування для дітей Ємільчинщини.

2017

Увага! «Гаряча лінія» з питань дотримання законодавства з праці

Громадяни, кого цікавлять питання дотримання законодавства з питань праці та зайнятості населення області, для отримання відповідних роз’яснень можуть зателефонувати на «гарячу лінію» департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

<<  172 173 174 175 176 [177178 179 180 181  >>