Енергоефективність

За тиждень ОСББ залучили рекордну суму коштів на утеплення – 3,6 млн грн.

Початок осені ознаменувався пожвавленням та активною участю ОСББ в утепленні своїх багатоповерхівок. Так, за останні сім днів учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили близько 3,6 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів.

Військова служба за контрактом

З початку року 1626 жителів Житомирщини підписали контракт із ЗСУ

Жителі області продовжують поповнювати ряди Збройних Сил України, вступаючи на військову службу за контрактом. З початку року вже 1626 осіб з Житомирської області уклали контракти із ЗСУ.

Відзначили підприємців

2 вересня 2016 року в обласній державній адміністрації з нагоди Дня підприємця урочисто привітали представників цієї сфери з професійним святом.

Виплата державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у серпні 2016 року із Державного бюджету направлено 5584,2 тис. грн.

вересня

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-серпня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 27 606 843 грн., що на 11 033 316 грн. більше ніж за відповідний період 2015 року.

Енергоефективність

Держенергоефективності запровадило інтерактивну карту місцевих програм здешевлення «теплих» кредитів

1 вересня на офіційному веб-сайті Держенергоефективності www.saee.gov.ua запрацювала Інтерактивна карта місцевих програм відшкодування відсотків за «теплими» кредитами.

вересня

До відома керівників установ, підприємств, організацій!

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації доводить до відома керівників установ, підприємств, організацій щодо міжнародної продовольчої виставки.

День знань

В загальноосвітніх закладах Ємільчинського району відбулись урочисті лінійки з нагоди Дня знань.

Відкриття Ємільчинського бюро правової допомоги

В малому залі районної ради відбулась презентація відкриття Ємільчинського бюро правової допомоги.

Енергоефективність

Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинку

Майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги допоможе комплекс енергоефективних заходів: встановлення індивідуального теплового пункту, вузлів обліку, повне утеплення будинку.

«Витоки Уборті медові»

28 серпня на території Підлубівської сільської ради, в парку біля сільського будинку культури відбувся IV регіональний етнографічний фестиваль «Витоки Уборті медові».

Конференція працівників освіти району

29 серпня на базі Ємільчинської гімназії відбулась серпнева конференція працівників освіти району, в якій взяли участь педагогічні колективи, колективи дошкільних та позашкільних закладів, молоді спеціалісти, керівництво району.

серпня

Фестиваль - конкурс народної творчості «Рушники мого краю»

В суботу, 27 серпня, в парку-садибі родини Терещенків, що у місті Андрушівка, відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс народної творчості «Рушники мого краю».

Всеукраїнський фестиваль льону

27 серпня в селі Стремигород Коростенського району відбувся Всеукраїнський фестиваль льону.

Робоча нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, військомату, з питань проведеної роботи по контрактній службі.

<<  172 173 174 175 176 [177178 179 180 181  >>