Військова служба за контрактом

Гідна зарплата від 7 000 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7000 гривень.

Відбулась нарада

Зранку головою райдержадміністрації Ігорем Євтушком було проведено нараду з начальниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Послуги з переробки відходів

Науково – виробниче підприємство «Екологічна лабораторія» за адресою 04074, м.Київ, вул. Автозаводська, 2 виходячи з положень податкового кодексу України (розд.8); законів України «Про відходи» (ст 20, 31, 33, 34), «Про охорону навколишнього середовища», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», а також з метою зменшення навантаження на сміттєзвалища району:

Пропонує наступні послуги з переробки відходів:

Надання адміністративних послуг

Станом на 08.08.2016 року центром надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано всього 2976 адміністративних послуг.

серпня

Нарада з сільськими, селищними головами

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась нарада з сільськими, селищними головами та бухгалтерами району.

Впровадження енергоефективних заходів

ОСББ, задоволені першим досвідом участі в Урядовій програмі з енергоефективності, повторно звертаються за державною фінансовою допомогою на впровадження енергоефективних заходів.

Розширена нарада

8 серпня 2016 року в Ємільчинській райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації Євтушка Ігоря Володимировича відбулась розширена нарада з питань:

- незаконного випалювання деревного вугілля;

- незаконної вирубки дерев;

- боротьби зі шкідниками дерев;

- незаконного добування бурштину;

- незаконне добування піску;

- випалювання сухої трави та залишків рослинності.

серпня

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-липня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 23 855 826 грн., що на 5 004 773 грн. більше, ніж за відповідний період 2015 року.

Щорічна премія Президента України

Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль льону

Свого часу льонарство в нашому регіоні було однієї з найрозвиненіших галузей.

Для Житомирщини льон – це не лише історія, це потенціал до відродження сіл в області.

27 серпня в селі Стремигород Коростенського району за підтримки Житомирської ОДА відбудеться грандіозний культурно-масовий захід, спрямований на популяризацію льонарства.

серпня

Запрошуємо відвідати II Міжнародний фестиваль «Пісенний Cпас»

З 19 по 21 серпня у Житомирі проходитиме II Міжнародний фестиваль мистецтв ім. Володимира Шинкарука «Пісенний Спас». Фестиваль проходитиме за підтримки Житомирської облдержадміністрації.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада за участю його заступників Олександра Романюка та Сергія Жеки, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виплата державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у липні 2016 року із Державного бюджету направлено 4722,0 тис. грн.

90-річний ювілей

Сьогодні відзначає свій 90-річний ювілей Королевич Марія Кузьмівна, жителька села Бараші.

День Національної поліції

В Ємільчинському відділенні поліції відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

<<  173 174 175 176 177 [178179 180 181 182  >>