Патріотична година

Цього тижня Ємільчинська центральна районна бібліотека на базі Ємільчинського районного народного краєзнавчого музею провела для учнів одинадцятих класів ЗОШ № 1 патріотичну годину «Збережемо пам’ять про подвиг», присвячену 73-й річниці визволення Житомирської області від німецько-фашистських загарбників.

Результати обласних олімпіад

16 січня 2017 року було оголошено результати обласних олімпіад з хімії та географії.

Моніторинг управління агропромислового розвитку

За результатами моніторингу управління агропромислового розвитку в 2016 році закуплено техніки та технологічного обладнання на суму 5,0 млн. грн., в т.ч. придбано 4 трактори, на суму 1,9 млн. грн.

Нові перемоги

2016 рік для представників двох районних навчальних закладів Ємільчиного – Дідус Евеліни та Кондратюк Анни закінчився досить успішно.

січня

Служба у справах дітей інформує

Станом на 01.01.2017 року в службі у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації на первинному обліку перебуває 121 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них: 36 дітей-сиріт та 85 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада з керівниками бюджетних установ.

січня

Засіданні клубів «Осіннє золото» та «Ветеран»

Свято Василя, народознавча година «Добрий вечір, щедрий вечір, добрим людям на здоров'я» відбулася на спільному засіданні клубів «Осіннє золото», що діє при Ємільчинській центральній районній бібліотеці (голова Токова З.М.), та «Ветеран», що діє при Ємільчинській районній раді ветеранів (голова Захарченко Л.Г.)

січня

Патріотична година "Пам'ятаймо подвиг дідів!"

Патріотична година

12 січня на базі Центральної районної бібліотеки почитати вірші про війну зібралися учні театральної студії РБК «Фігаро».

січня

Відбувся І-й районний конкурс-огляд «Різдвяна гостина запрошує»

В районному Будинку культури відбувся І-й районний конкурс-огляд «Різдвяна гостина запрошує».

Енергоефективність

Урядова програма з енергоефективності діє, і навіть у новорічні свята ОСББ вже залучили більше 400 тис. грн на утеплення будинків

Увага! І-й районний конкурс-огляд

Відділ культури Ємільчинської районної державної адміністрації запрошує на І районний конкурс-огляд «Різдвяна гостина запрошує», який відбудеться 13.01.2017 року в Ємільчинському районному будинку культури о 10.00 год.

січня

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Станом на 1 січня 2017 року в районі укладено та повідомно зареєстровано 116 колективних договорів, що становить 98,3% від 118 діючих підприємств, установ і організацій району.

січня

До відома пенсіонерів та жителів району!

Управління Пенсійного фонду України в Ємільчинському районі доводить до відома пенсіонерів та жителів району

Відбувся семінар – тренінг

Як уберегти дитину від страшної помилки?

Дитячий суїцид…На жаль, останнім часом ця проблема стала дуже гострою в нашому суспільстві. Як уберегти підлітка від страшної помилки? Як допомогти дитині знову відчути радість життя і повірити у власні сили?

Забезпечення інвалідів автомобілями

Забезпечення інвалідів автомобілями здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 року № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями».

<<  173 174 175 176 177 [178179 180 181 182  >>