2016

Запрошуємо видавців області до участі у книжковому ярмарку

З 25 по 28 серпня в Українському домі на Європейській площі Києва відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань. Традиційно організатором виставки є Державне підприємство «Український Дім» за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Енергоефективність

У липні попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ зріс майже удвічі

Все більше ОСББ замислюються над підготовкою до зими та звертаються за державною безповоротною фінансовою допомогою на утеплення.

Засідання оргкомітету

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулось засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України.

"Лесині джерела"

30 липня аматорський народний фольклорний ансамбль «Журавка» с. Бараші (керівник Г. Дмитруха) взяв участь у Міжнародному фестивалі «Лесині джерела», що проходив в м. Новограді – Волинському, отримавши диплом за участь.

Мешканці Львівщини найенергоефективніші

У липні більше 3,5 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та придбали «негазові» котли на суму 62 млн. гривень. Це у 4 рази більше, ніж у минулому місяці, інформує Держенергоефективності.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада, за участю його заступника Олександра Романюка, заступника голови районної ради Юлії Бондарчук, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Філоненка, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району.

Навчання бібліотечних працівників району

«Бібліотека: особливості національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення» .

Саме на таку тему у центральній районній бібліотеці відбулося проблемно-цільове навчання бібліотечних працівників району з метою формування у користувачів бібліотек громадянських якостей, високої патріотичної свідомості та міцної громадянської позиції.

Енергомодернізація житла

Уряд закликав голів ОДА та мерів активніше допомагати людям проводити енергомодернізацію житла

Проведений Держенергоефективності аналіз попиту на Урядову програму з енергоефективності – «теплі» кредити – свідчить, що населення найактивніше долучається до енергомодернізації свого житла у тих регіонах, де є додаткова місцева фінансова підтримка.

2016

Презентація поетичної збірки Василя Прокоповича Дейнеки «Все те, що на серці лягло».

27 липня в районному будинку культури відбулася презентація поетичної збірки Василя Прокоповича Дейнеки «Все те, що на серці лягло». Розпочався захід віршем автора даної збірки «Не вчіть мене любити Україну». Понад 22 роки свого життя Василь Прокопович присвятив цьому краю, завжди працював на керівних посадах.

"Теплі кредити"

200 тисяч українських родин можуть розраховувати на допомогу держави в утепленні.

Кабінет Міністрів України виділив додатково 100 млн. грн. на підтримку населення в утепленні до зими, збільшивши державну безповоротну допомогу до 35%.

У червні Уряд допоміг 11 284 українським родинам утеплитися до зими

11 284 українські родини у червні цього року через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують Урядову програму з енергоефективності, так звані «теплі кредити», отримали від держави безповоротну грошову допомогу на проведення енергоефективних заходів на суму 92,49 мільйони гривень. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

«Свято літа»

23 липня на запрошення Новоград – Волинської державної адміністрації, народний аматорський  ансамбль пісні «Дозвілля» районного будинку культури разом з відомими гуртами «Лісапетний батальйон» та «Древляни» взяв участь у районному театралізованому заході «Свято літа», що проводився на території Городницької селищної ради на березі річки Случ.

Сплата за житлово-комунальні послуги

Станом за перше півріччя 2016 року сплата за житлово-комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, вивіз побутового сміття) населенням в районі становить 583005 грн., що складає 101 % нарахованої вартості послуг.

Субсидії

Станом на 1 липня в районі отримують субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 5738 домогосподарств з них: 2448 отримали субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, ще 3290 сім'ям призначена субсидія на тверде паливо готівкою на суму 5 900 122,55 грн., виплачено 4 639 977,28 грн.

2016

Уряд продовжує надавати українцям фінансову допомогу на заміну газових котлів

Коштів на допомогу при придбанні «негазових» котлів у держбюджеті ще достатньо –  понад 70 млн грн. Це означає, що близько 7 тисяч домогосподарств зможуть відмовитися від дорогого газу та встановити котли на альтернативних видах палива.

<<  174 175 176 177 178 [179180 181 182 183  >>