У МОН працюють "гарячі телефонні лінії" щодо вступу до вишів

У МОН працюють

З 29 червня до 28 серпня МОН організувало роботу «гарячих телефонних ліній» щодо вступної кампанії 2017.

2017

Глава держави: Повне перезавантаження Верховного Суду України – забезпечить незалежність і неупередженість права

Початок роботи найвищого суду у оновленій системі судоустрою України – першочергове завдання на найближчий період, наголошує Президент Петро Порошенко.

2017

Президент підписав Закон щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2082-VIII «Про внесення зміни до статті 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Закон був прийнятий Верховною Радою України 6 червня 2017 року.

2017

До уваги громадян району!

Ємільчинська районна державна адміністрація інформує, що проходить  обговорення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Ємільчинському районі на 2017-2020 роки.

2017

Заходи до Дня Конституції України.

28 червня в Ємільчиному відбулося покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку за участю керівників органів місцевої виконавчої влади та самоврядування, працівників районних установ та організацій, ветеранів, громадськості.

2017

28 червня - День Конституції України.

Шановні земляки!

Прийом документів на гранти від ОДА розпочнеться з 1 липня

Житомирська облдержадміністрація з 1 липня розпочне прийом конкурсних пропозицій від інститутів громадянського суспільства області для реалізації їхніх проектів.

2017

Коростишівський центр реабілітації інвалідів шукає шляхи збуту текстильних виробів

Підприємство «Коростишівський Центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів» має можливість виготовляти 5 тисяч комплектів постільної білизни в місяць.

Боржникам субсидію не призначатимуть

Згідно зі змінами до законодавства, які набули чинності з 1 травня 2017 року, субсидію на наступний період не перепризначатимуть тим громадянам, у яких є борги (понад два місяці) за житлово-комунальні послуги.

​Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Франції

У ході свого візиту до Франції Петро Порошенко зустрівся з Прем’єр-міністром Французької Республіки Едуардом Філіппом.

Міняю цигарку на цукерку

25 червня 2017 року в центрі селища Ємільчиного в рамках святкування Дня молоді Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  проведено акцію «Міняю цигарку на цукерку».

2017

30 господарств населення області отримають відшкодування за апарати індивідуального доїння корів

30 господарств населення Житомирщини, які утримують 3 і більше корів, отримають відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння.

2017

Глава держави: Україна та США найближчим часом підпишуть угоди про оборонну співпрацю

Президент Петро Порошенко повідомив, що впродовж найближчих місяців очікується візит до України Міністра оброни США Джеймса Меттіса і підписання низки угод про співпрацю у оборонній сфері.

2017

Продовжується профілактична акція «Безпечні канікули»

В рамках акції фахівцем із соціальної роботи Валентиною Зарицькою на території Миколаївської сільської ради під час відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з дітьми проводяться бесіди на теми: «Якщо ви залишилися вдома без дорослих»,   «Заходи безпеки при купанні», «Правила протипожежної безпеки» «Безпечна поведінки вдома та на вулиці».

День молоді.

Щороку доброю традицією, в Україні є відзначення в останню неділю червня Дня молоді. Цей день символізує  запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості.

<<  175 176 177 178 179 [180181 182 183 184  >>