серпня

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-липня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 23 855 826 грн., що на 5 004 773 грн. більше, ніж за відповідний період 2015 року.

Щорічна премія Президента України

Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль льону

Свого часу льонарство в нашому регіоні було однієї з найрозвиненіших галузей.

Для Житомирщини льон – це не лише історія, це потенціал до відродження сіл в області.

27 серпня в селі Стремигород Коростенського району за підтримки Житомирської ОДА відбудеться грандіозний культурно-масовий захід, спрямований на популяризацію льонарства.

серпня

Запрошуємо відвідати II Міжнародний фестиваль «Пісенний Cпас»

З 19 по 21 серпня у Житомирі проходитиме II Міжнародний фестиваль мистецтв ім. Володимира Шинкарука «Пісенний Спас». Фестиваль проходитиме за підтримки Житомирської облдержадміністрації.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада за участю його заступників Олександра Романюка та Сергія Жеки, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виплата державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у липні 2016 року із Державного бюджету направлено 4722,0 тис. грн.

90-річний ювілей

Сьогодні відзначає свій 90-річний ювілей Королевич Марія Кузьмівна, жителька села Бараші.

День Національної поліції

В Ємільчинському відділенні поліції відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

серпня

Запрошуємо видавців області до участі у книжковому ярмарку

З 25 по 28 серпня в Українському домі на Європейській площі Києва відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань. Традиційно організатором виставки є Державне підприємство «Український Дім» за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Енергоефективність

У липні попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ зріс майже удвічі

Все більше ОСББ замислюються над підготовкою до зими та звертаються за державною безповоротною фінансовою допомогою на утеплення.

Засідання оргкомітету

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулось засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України.

"Лесині джерела"

30 липня аматорський народний фольклорний ансамбль «Журавка» с. Бараші (керівник Г. Дмитруха) взяв участь у Міжнародному фестивалі «Лесині джерела», що проходив в м. Новограді – Волинському, отримавши диплом за участь.

Мешканці Львівщини найенергоефективніші

У липні більше 3,5 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та придбали «негазові» котли на суму 62 млн. гривень. Це у 4 рази більше, ніж у минулому місяці, інформує Держенергоефективності.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада, за участю його заступника Олександра Романюка, заступника голови районної ради Юлії Бондарчук, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Філоненка, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району.

липня

Навчання бібліотечних працівників району

«Бібліотека: особливості національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення» .

Саме на таку тему у центральній районній бібліотеці відбулося проблемно-цільове навчання бібліотечних працівників району з метою формування у користувачів бібліотек громадянських якостей, високої патріотичної свідомості та міцної громадянської позиції.

<<  175 176 177 178 179 [180181 182 183 184  >>