2016

Співбесіди з сільськими та селищними головами

5 та 6 липня головою Ємільчинської райдержадміністрації проведено співбесіди з сільськими, селищними головами району.

2016

Бесіди з особами молодіжного віку, які засуджені до покарань

Спеціалісти Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели індивідуальні бесіди з 9 особами молодіжного віку, які засуджені до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі.

Енергозбереження

"Ті ОСББ, які вже скористалися Урядовою програмою з енергоефективності, відчули її переваги. По-перше, ОСББ отримало безповоротну фінансову допомогу –  щонайменше 40% від суми залучених коштів на утеплення. По-друге, мешканці утепленого будинку значно скоротили витрати сімейного бюджету на оплату комунальних послуг", - так прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Освіта для інвалідів

Здобути освіту інвалідам є можливість у Житомирському вищому професійному училищі - інтернаті. Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, своєї уподобання.

Засідання організаційного комітету

04 липня під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулось засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України.

Фінальні змагання державних службовців

Закінчилися фінальні змагання за програмою ХVІІІ обласних спортивних ігор серед команд державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, які проходили в м. Баранівка 01.07.2016 р.

Футбольний поєдинок

В рамках першості області з футболу 02.07.2016 р. в смт Брусилів зустрілися  ФК «Ємільчине» - «Вега» Брусилівського району з рахунком 0:2 на користь господарів поля.

2016

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-червня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 19 998 720 грн., що на 8 071 088 грн. більше ніж за відповідний період 2015 року.

2016

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів

Згідно отриманих реєстрів позичальників за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн грн для компенсації частини суми «теплих» кредитів.

Путівки на санаторно-курортне оздоровлення

Станом на 01.07.2016 р. відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» отримали путівки на санаторно-курортне оздоровлення 9 постраждалих жителів району, з них:

1-ї категорії - 7 осіб, дитина-інвалід, інвалідність якої пов’язана з аварією на ЧАЕС – 2 особи.

Тристороння соціально-економічна рада

В малому залі Ємільчинської райдержадміністрації було проведено засідання тристоронньої соціально-економічної ради.

2016

Служба у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 30.06.2016 року в службі у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації на первинному обліку перебуває 125 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (37 дітей-сиріт, 88 дітей, позбавлених батьківського піклування).

Забезпечення громадян засобами пересування

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321.

Покладання квітів

В Ємільчиному відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю керівників органів місцевої виконавчої влади та самоврядування, працівників  районних установ та організацій, ветеранів, громадськості.

2016

Фестиваль «Зорі над Убортю»

Аматори народної творчості Ємільчинського районного будинку культури Квятковська Анна та Лук’янчук Альона взяли участь в обласному фестивалі сучасної естрадної пісні «Зорі над Убортю» м. Олевськ, отримавши дипломи за участь.

<<  176 177 178 179 180 [181182 183 184 185  >>