червня

Благодійна акція «Скринька допомоги»

Нещодавно Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено благодійну акцію «Скринька допомоги», участь в якій взяли приватні підприємці та мешканці селища.

«Майстерний червень»

5 червня майстри декоративно-прикладного мистецтва Ємільчинського району побували на VII обласному святі «Майстерний червень» в м. Житомирі.

День працівників водного господарства

На базі Ємільчинського управління водного господарства відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята.

Виплата державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у травні 2016 року із Державного бюджету направлено 5113,0 тис. грн.

червня

Обласний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

На виконання п. 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.05.2016 № 136 «Про відзначення в області Дня захисту дітей» 1 червня 2016 року в приміщенні Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги відбувся обласний захід.

червня

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-травня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 16 333 994 грн., що на 6 777 828 грн., або 70,9% більше, ніж за відповідний період 2015 року. Надходження п’яти місяців звітного року перевищують на 8 275 364 грн., або на 102,7 % затверджені місцевими радами планові показники по доходах.

«Пісенний вінок Ємільчинщини»

Продовжує свою естафету мистецький проект «Пісенний вінок Ємільчинщини», присвячений 25 – тій річниці Незалежності України.

Міжнародний день захисту дітей

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Тож Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді не залишився осторонь цієї події.

Міжнародна виставка електромобілів PLUG-IN UKRAINE

10-12 червня 201 року в м. Київ у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» за адресою в вул. Салютна, 2-Б, відбудеться міжнародна виставка електромобілів PLUG-IN UKRAINE.

травня

Зустріч з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Відповідно до розпорядження голови Ємільчинської райдержадміністрації від 23.05.2015 р. № 105 проведено зустріч керівництва райдержадміністрації з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які є випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл району 2015-2016 н. р.

травня

Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн. гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

Відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE шукає учасників

За підтримки Мінмолодьспорту з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (MOM) та 20-річчя роботи представництва MOM в Україні проводиться національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та MOM «Молодіжний відеофестиваль PLURAL+».

травня

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району!

За результатами селекторної наради Мінагрополітики, яка відбулася 12 квітня 2016 року, звертаємо увагу керівників сільськогосподарських підприємств району на питання дотримання законодавства при застосуванні пестицидів і агрохімікатів на посівах сільськогосподарських культур.

Чемпіонат області з футболу

28 травня в чемпіонаті області з футболу 2016 зустрілися команди футбольних клубів «Будівельник» м. Малина та «Ємільчине».

Проведення тендеру!

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив проведення тендеру у рамках проекту «Підвищення ефективності централізованого теплопостачання Республіки Молдова» (DHEIP).

<<  176 177 178 179 180 [181182 183 184  >>