2016

До уваги власників нерухомого майна та суб’єктів господарювання

Центр надання адміністративних послуг Ємільчинської райдержадміністрації доводить до відома, що 02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України від 06 жовтня 2016 року № 1666-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі-Закон), у зв’язку з його офіційним опублікуванням у газеті «Голос України» від 01 листопада 2016 року № 207.

День місцевого самоврядування

7 листопада відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування.

2016

Обласний захід "Світ поліської берегині"

Обласний захід

7 листопада у великому залі Ємільчинської районної ради відбувся обласний захід «Світ поліської берегині».

Забезпечення громадян засобами пересування

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321.

2016

Відбувся захід "Дорогою добра"

Відбувся захід

Захід під гаслом «Дорогою добра» організували і провели Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Ємільчинська селищна рада, до Міжнародного дня людей з функціональними обмеженнями.

2016

Про організацію санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2017 році

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі-порядок).

Вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в смт. Ємільчиному вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців.

2016

Загальний фонд зведеного бюджету району

Управління фінансів райдержадміністрації інформує, що протягом січня-листопада місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 40 095 973 грн., що на 15 714 678 грн. більше ніж за відповідний період 2015 року.

Увага конкурс!

Управлінням праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації оголошено конкурс на заміщення 2-х вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».

Виплати державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у листопаді 2016 року із Державного бюджету направлено 5233,2  тис. грн.

Відбулась апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада.

Служба за контрактом

Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

2016

«Видання року обласної бібліотеки юнацтва»

Відділ культури райдержадміністрації повідомляє про результати Всеукраїнського конкурсу 2016 року, який проводила Житомирська обласна бібліотека для юнацтва Житомирської обласної ради (ОБЮ) - «Видання року обласної бібліотеки юнацтва»:

Профілактика негативних явищ

Фахівці із соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводять роботу спрямовану на профілактику негативних явищ у молодіжному та дитячому середовищі.

Увага! Ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 – 20 см.

<<  176 177 178 179 180 [181182 183 184 185  >>