липня

Облік дітей, що перебувають в СЖО

На обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 117 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах з 57 сімей.

липня

«Візьміть дитину в родину!»

«Візьміть дитину в родину» – це не просто гарні слова. Це мрія кожної дитини-сироти, чи дитини позбавленої батьківського піклування.

Апаратна нарада

Під керівництвом очільника району Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

липня

Засідання клубу "Осіннє золото"

Засідання клубу

В центральній районній бібліотеці відбулось засідання клубу «Осіннє золото».

липня

Навчання секретарів сільських та селищних рад

Проведено навчання із секретарями сільських та селищних рад.

липня

Роз'яснення щодо стану реалізації Урядової програми з енергоефективності

Держенергоефективності відзначає активну участь населення України в Урядовій програмі з енергоефективності, особливо у 2016 році.

З метою задоволення попиту на програму у державному бюджеті на цей рік передбачено 893,8 млн грн. на відшкодування за "теплими" кредитами, що втричі більше суми 2015 року.

Івана Купала

6 липня для жителів селища Ємільчиного було проведено свято Івана Купала.

липня

Фестиваль-конкурс мистецтв «Фантазії моря – Кароліно-Бугаз»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Фантазії моря – Кароліно-Бугаз» проводиться щороку, протягом третьої декади липня у смт Затока, мм. Білгород-Дністровському, Одесі і є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

липня

Співбесіди з сільськими та селищними головами

5 та 6 липня головою Ємільчинської райдержадміністрації проведено співбесіди з сільськими, селищними головами району.

липня

Бесіди з особами молодіжного віку, які засуджені до покарань

Спеціалісти Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели індивідуальні бесіди з 9 особами молодіжного віку, які засуджені до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі.

Енергозбереження

"Ті ОСББ, які вже скористалися Урядовою програмою з енергоефективності, відчули її переваги. По-перше, ОСББ отримало безповоротну фінансову допомогу –  щонайменше 40% від суми залучених коштів на утеплення. По-друге, мешканці утепленого будинку значно скоротили витрати сімейного бюджету на оплату комунальних послуг", - так прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Освіта для інвалідів

Здобути освіту інвалідам є можливість у Житомирському вищому професійному училищі - інтернаті. Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, своєї уподобання.

Засідання організаційного комітету

04 липня під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулось засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України.

Фінальні змагання державних службовців

Закінчилися фінальні змагання за програмою ХVІІІ обласних спортивних ігор серед команд державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, які проходили в м. Баранівка 01.07.2016 р.

Футбольний поєдинок

В рамках першості області з футболу 02.07.2016 р. в смт Брусилів зустрілися  ФК «Ємільчине» - «Вега» Брусилівського району з рахунком 0:2 на користь господарів поля.

<<  177 178 179 180 181 [182183 184 185 186  >>