червня

Управління праці та соціального захисту населення інформує

20.06.2017 року відбулося засідання районного координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції та військовослужбовців, що брали участь в АТО, яку провів заступник голови райдержадміністрації С.Л.Жека.

червня

Про результати районного місячника з ремонту спортивних споруд

16 червня на черговій сесії районної ради  директор Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Адам Хільченко вручив Кубок переможця обласного етапу Всеукраїнського місячника з ремонту   спортивних споруд, облаштування гімнастичних та спортивних майданчиків  голові районної адміністрації І.В.Євтушку та  голові районної ради В.М.Сороці.

АНОНС!!!

З нагоди Дня молоді та 21-ї річниці Конституції  України в Ємільчине відбудеться ряд заходів.

Вже з 1 липня субсидіанти зможуть отримати винагороду за енергоефективність

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, будуть надавати грошову винагороду за енергоефективність. Для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.

червня

Центр надання адміністративних послуг інформує

Відповідно до частини 8 статті 34 Закону України «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації речових прав звільняються:

червня

Ємільчинське бюро правової допомоги інформує

В Україні з 8 липня 2017 року збільшиться мінімальний розмір аліментів на дитину.

ЦНАП інформує

Станом на 19.06.2017 року центром надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 2225 адміністративних послуг.

червня

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

«Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів. Це моя вимога, як Президента, і, впевнений – вимога суспільства», - наголосив Глава держави на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.

Відбулась нарада.

Під головуванням І.В.Євтушка 19 червня відбулась чергова понеділкова нарада з керівниками всіх структурних підрозділів райдержадміністрації.

Сесія Ємільчинської районної ради

16 червня голова райдержадміністрації І.В.Євтушок взяв участь у сесії Ємільчинської районної ради.

Управління фінансів інформує.

З 12 по 16 червня поточного року з державного бюджету надійшло субвенцій районному бюджету

Робота Мобільного консультативного пункту

Черговий виїзд Мобільного консультативного пункту Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся 15 червня 2017 року на територію Кулішівської, Сербо-Слобідської та Варварівської сільських рад.

червня

Продовжується профілактична акція «Безпечні канікули»

13-14 червня фахівцем із соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Грущак на території Рихальської сільської ради проведено інформаційні хвилинки «Безпека влітку».

Спартакіада у Чорноморську

У Чорноморську на Одещині 13 червня відбулось урочисте відкриття VI Всеукраїнської спартакіади органів місцевого самоврядування.

Зверніть увагу!

<<  177 178 179 180 181 [182183 184 185 186  >>