2016

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-червня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 19 998 720 грн., що на 8 071 088 грн. більше ніж за відповідний період 2015 року.

2016

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів

Згідно отриманих реєстрів позичальників за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн грн для компенсації частини суми «теплих» кредитів.

Путівки на санаторно-курортне оздоровлення

Станом на 01.07.2016 р. відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» отримали путівки на санаторно-курортне оздоровлення 9 постраждалих жителів району, з них:

1-ї категорії - 7 осіб, дитина-інвалід, інвалідність якої пов’язана з аварією на ЧАЕС – 2 особи.

Тристороння соціально-економічна рада

В малому залі Ємільчинської райдержадміністрації було проведено засідання тристоронньої соціально-економічної ради.

2016

Служба у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 30.06.2016 року в службі у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації на первинному обліку перебуває 125 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (37 дітей-сиріт, 88 дітей, позбавлених батьківського піклування).

Забезпечення громадян засобами пересування

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321.

Покладання квітів

В Ємільчиному відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю керівників органів місцевої виконавчої влади та самоврядування, працівників  районних установ та організацій, ветеранів, громадськості.

2016

Фестиваль «Зорі над Убортю»

Аматори народної творчості Ємільчинського районного будинку культури Квятковська Анна та Лук’янчук Альона взяли участь в обласному фестивалі сучасної естрадної пісні «Зорі над Убортю» м. Олевськ, отримавши дипломи за участь.

2016

Фестиваль козацької пісні і танцю «Козацька воля»

Аматорський народний фольклорний ансамбль «Журавка» Барашівського сільського БК (керівник Дмитруха Г.П.) взяв участь у ІV обласному фестивалі козацької пісні і танцю «Козацька воля» (смт. Черняхів), отримавши диплом Лауреата фестивалю.

Заходи з нагоди Дня молоді та 20-ї річниці Конституції України

В Ємільчиному відбулись заходи з нагоди Дня молоді та 20-ї річниці Конституції України.

"Краще спортивне село"

З метою масового залучення сільського населення до занять фізичною культурою і спортом в смт Ємільчиному проведено спортивний захід «Краще спортивне село», в якому взяли участь 13 команд сільських, селищних рад.

2016

До 12 липня місцеві ради Житомирщини можуть подати пропозиції щодо змін до Перспективного плану

Зміни до Перспективного плану формування територіальних громад обговорювали сьогодні, 24 червня 2016 року, на засіданні робочої групи під головуванням керівництва області – голови облдержадміністрації Сергія Машковського, голови обласної ради Анжеліки Лабунської.

Сесія районної ради

Відбулася четверта сесія районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено питання:

2016

Навчання працівників сільських бібліотечних закладів району

Відповідно плану роботи відділу культури Ємільчинської РДА відбулося традиційне навчання працівників сільських бібліотечних закладів району на тему «Сільські бібліотеки - пошук, традиції, майстерність».

День державної служби

В залі засідання районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня державної служби.

<<  178 179 180 181 182 [183184 185 186 187  >>