Про запобігання корупції

Новоград-Волинська місцева прокуратура звертає увагу на необхідність неухильного дотримання  вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо своєчасного подання декларацій та декларування достовірних даних.

Зустріч з народним депутатом України

Голова Ємільчинської райдержадміністрації І.В.Євтушок прийняв участь у зустрічі з народним депутатом України В.М.Литвином, яка відбулася 14 червня в приміщенні центральної районної лікарні.

2017

Президент підписав Закон про оцінку впливу на довкілля

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про оцінку впливу на довкілля", доопрацьований Верховною Радою з урахуванням пропозицій Глави держави.

2017

Президент підписав Закон щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки

Президент Петро Порошенко 12 червня підписав Закон України «Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки» № 2031-VIII. Закон був прийнятий Верховною Радою України 16 травня 2017 року.

14 червня - Всесвітній день донора крові

Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху,  ще один шанс .

Зустріч з послом Китаю в Україні

13 травня 2017 року делегація від Ємільчинського району взяла участь в робочій зустрічі Надзвичайного та Поважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вея та народного депутата України Литвина В.М., яка відбулася у м. Новоград – Волинський.

2017

Чемпіонат області з важкої атлетики

Чемпіонат області з  важкої атлетики

Відбувся чемпіонат області з  важкої атлетики серед юнаків та дівчат в м. Першотравневому Баранівського району.

2017

До уваги громадян району!

Порядок про надання одноразової грошової допомоги громадянам району, які опинилися в складній життєвій ситуації.

2017

Щодо санаторно-курортного лікування учасників АТО.

З метою покращення якості санаторно-курортних послуг та прискорення процедури оформлення путівок Кабінетом  Міністрів України внесено ряд зміни до Порядку використання кошів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

2017

Розподіл субвенції з обласного бюджету на поточні та капітальні трансфери.

Згідно розподілу субвенції з обласного бюджету Ємільчинському району виділено 250 тис. грн. на капітальний ремонт сільського клубу с. Хутір-Мокляки; 13 тис. грн.. - на заміну вікон у ФАПі с.Куліші; 206 тис. грн. – на капітальний ремонт спортивного залу, санвузлів та роздягальні у приміщенні молодіжно-спортивного центру «Юність» Ємільчинської ДЮСШ; а також 200 тис. грн.  – на капремонт терапевтичного відділення Ємільчинської ЦРЛ (II черга).

2017

Про реалізацію Урядової програми «Доступні ліки».

З 1 квітня в районі впроваджено Урядову програму «Доступні ліки», яка надає можливість безкоштовно або з незначною доплатою отримати ліки хворим за 3-ма категоріями : серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та цукровий діабет II типу.

2017

Перші надходження з державного бюджету.

Згідно розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році для здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій ( згідно розпорядження КМУ від 11 травня 2017 р. № 310-р ) надійшли перші 335,0 тис. грн. в тому числі Ємільчинський район отримав 288,0 тис.грн. та Барашівська ОТГ - 47,0 тис.грн.

2017

Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах

13 червня голова Ємільчинської райдержадміністрації І.В.Євтушок відвідав інформаційну зустріч "Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах".

2017

Спортитвний фестиваль «Краще спортивне село -2017»

10 червня 2017 року під безпосереднім керівництвом та організацією РО ФСТ «Колос» АПК України відбулися спортивні змагання «Краще спортивне село - 2017» .

Відбулась нарада.

12 червня відбулась чергова понеділкова нарада під керівництвом голови райдержадміністрації І.В.Євтушка.

<<  178 179 180 181 182 [183184 185 186 187  >>