2017

Ми з вами, український народ і вся Україна, вступаємо в іншу історичну епоху - Президент

Виступ Президента на урочистому концерті з нагоди запровадження безвізового режиму.

2017

Інформативні акції для дітей.

01 червня 2017 року у пришкільному таборі при Рихальській ЗОШ фахівцем із соціальної роботи Тетяною Грущак організовано та проведено інформаційну акцію «Дитино, знай свої права!», а 07 червня - вікторину «Здоровим бути престижно».

Великі права маленької дитини

08 червня 2017 року Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пришкільного табору при Ємільчинській гімназії проведено акцію «Великі права маленької дитини».

Інформує управління фінансів.

В червні 2017 року з державного бюджету надійшло субвенцій районному бюджету на:

2017

Проводимо літні канікули з користю.

Під час роботи пришкільних таборів  працівники відділу обслуговування дітей  Ємільчинської центральної районної бібліотеки радо приймали у себе школярів.

2017

Чемпіонат України з гирьового спорту серед ветеранів

Із золотими медалями повернулась збірна команда Житомирської області з чемпіонату України з гирьового спорту серед ветеранів, до складу якої ввійшов наш земляк з с.Куліші Сергій Кунашенко.

2017

Протестуємо, але надавати правову допомогу не припиняємо!

6 червня 2017 року розпочато безстрокову акцію протесту працівників Координаційного центру з надання правової допомоги.

2017

Профілактична акція «Безпечні канікули»

З 01.06.2017 по 31.08.2017 Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  проводиться профілактична акція «Безпечні канікули».

2017

Сміттєзвалища та полігони в Ємільчинському районі : коли буде вирішена проблема побутових відходів?

Не тільки на території нашого району, а й України у цілому, гостро постає проблема належного збору, сортування та утилізації відходів. Так, на території Ємільчинського району нараховується 41 сміттєзвалище та 3 полігони загальною площею 33,60га., на яких з початку експлуатації захоронено 9008,819 тис. тон побутового сміття.

2017

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у травні 2017 року із Державного бюджету направлено  5719,5 тис. грн.

Зверніть увагу!

7 червня 2017 року в другій половині дня та ввечері за даними Українського гідрометеорологічного центру по території  Житомирської області очікуються сильні грозові дощі, місцями сильні зливи з градом (швидкість вітру до 15-20 м/с, при якому значно утруднюється рух проти вітру, можливе відламування великих гілок на деревах та незначне ушкодження будівель). Також існує загроза виникнення пожеж через блискавку.

Олімпійпіський День бігу на Ємільчиншині

З нагоди заснування Міжнародного олімпійського комітету у червні традиційно у всьому світі проходить Олімпійський день бігу.

2017

До уваги громадян району!

06 червня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

2017

Акція «Допоможемо солдатам разом»

За підтримки голови Ємільчинської РДА Ігора Володимировича Євтушка у кінці травня було зібрано суму, якої не вистачало для придбання тактичних окулярів та перчаток для бійців 95-ї ОАЕМБР.

2017

АКТУАЛЬНО в альтернативній енергетиці! СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ.

Як отримати до 20% відшкодування за встановлення сонячних батарей. ІНСТРУКЦІЯ.

<<  179 180 181 182 183 [184185 186 187 188  >>