Сплата за житлово-комунальні послуги

Станом на 22.06.2016 року сплата за житлово-комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, вивіз побутового сміття) населенням в районі становить 499784 грн., що складає 101 % нарахованої вартості послуг.

Покладання квітів

З нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні в Ємільчиному відбулося покладання квітів до Обеліска Слави, пам’ятника Солдатській вдові та меморіальної дошки Герою Радянського Союзу, командиру партизанського з’єднання, генералу Михайлу Івановичу Наумову.

2016

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів

Згідно отриманих реєстрів позичальників за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн. грн. для компенсації частини суми «теплих» кредитів.

2016

Надходження книг в бібліотеки району

У 2016 році в бібліотеки району з обласної універсальної бібліотеки імені О.Ольжича надійшло 639 книг на суму 36660 грн., 480 книг художньої літератури, 144 книги краєзнавчого характеру.

Освячення пам'ятника загиблому в АТО

18 червня в Ємільчиному відбулось освячення пам'ятника загиблому в АТО Юрію Макарчуку, який віддав своє життя за рідну країну.

День медичного працівника

16 червня з нагоди Дня медичного працівника в смт Ємільчине відбувся урочистий захід за участю медичних працівників району.

2016

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати

Упродовж січня-травня 2016 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 57 обстежень торгових об’єктів з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Реалізація промислової продукції

Промисловими підприємствами району за 4 місяці реалізовано промислової продукції на 99937,6тис. грн., що більше минулого року на 40511,6тис. грн., приріст становить 68,2 %.

2016

«Дорожня карта учасників антитерористичної операції»

Для того, щоб захисникам України та членам їх родин було легше отримати допомогу, щоб вони знали куди слід звернутися з проблемними питаннями, Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено «Дорожню карту учасників антитерористичної операції».

2016

Профілактична акція «Безпечні канікули»

З 01.06.2016 по 31.08.2016 Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться профілактична акція «Безпечні канікули», спрямована на попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул.

2016

Нарада з головами сільських, селищних рад

Під керівництвом голови райдержадміністрації відбулась нарада за участю сільських, селищних голів Ємільчинського району.

2016

Виставка-фотосушка «Майбутнє – це ми»

26 червня ємільчинці відзначатимуть День молоді. З нагоди свята Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує виставку-фотосушку «Майбутнє – це ми».

Апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка.

Навчання з цивільного захисту

Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області у великому залі Ємільчинської районної ради проведено виїзне функціональне навчання в сфері цивільного захисту.

Нарада директорів

9 червня на базі відділу освіти відбулася нарада директорів, на якій начальником відділу освіти Анатолієм Марчуком було підведено підсумки роботи загальноосвітніх закладів району за 2015-2016 навчальний рік.

<<  179 180 181 182 183 [184185 186 187 188  >>