2016

Фестиваль козацької пісні і танцю «Козацька воля»

Аматорський народний фольклорний ансамбль «Журавка» Барашівського сільського БК (керівник Дмитруха Г.П.) взяв участь у ІV обласному фестивалі козацької пісні і танцю «Козацька воля» (смт. Черняхів), отримавши диплом Лауреата фестивалю.

Заходи з нагоди Дня молоді та 20-ї річниці Конституції України

В Ємільчиному відбулись заходи з нагоди Дня молоді та 20-ї річниці Конституції України.

"Краще спортивне село"

З метою масового залучення сільського населення до занять фізичною культурою і спортом в смт Ємільчиному проведено спортивний захід «Краще спортивне село», в якому взяли участь 13 команд сільських, селищних рад.

2016

До 12 липня місцеві ради Житомирщини можуть подати пропозиції щодо змін до Перспективного плану

Зміни до Перспективного плану формування територіальних громад обговорювали сьогодні, 24 червня 2016 року, на засіданні робочої групи під головуванням керівництва області – голови облдержадміністрації Сергія Машковського, голови обласної ради Анжеліки Лабунської.

Сесія районної ради

Відбулася четверта сесія районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено питання:

2016

Навчання працівників сільських бібліотечних закладів району

Відповідно плану роботи відділу культури Ємільчинської РДА відбулося традиційне навчання працівників сільських бібліотечних закладів району на тему «Сільські бібліотеки - пошук, традиції, майстерність».

День державної служби

В залі засідання районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня державної служби.

Сплата за житлово-комунальні послуги

Станом на 22.06.2016 року сплата за житлово-комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, вивіз побутового сміття) населенням в районі становить 499784 грн., що складає 101 % нарахованої вартості послуг.

Покладання квітів

З нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні в Ємільчиному відбулося покладання квітів до Обеліска Слави, пам’ятника Солдатській вдові та меморіальної дошки Герою Радянського Союзу, командиру партизанського з’єднання, генералу Михайлу Івановичу Наумову.

2016

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів

Згідно отриманих реєстрів позичальників за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн. грн. для компенсації частини суми «теплих» кредитів.

2016

Надходження книг в бібліотеки району

У 2016 році в бібліотеки району з обласної універсальної бібліотеки імені О.Ольжича надійшло 639 книг на суму 36660 грн., 480 книг художньої літератури, 144 книги краєзнавчого характеру.

Освячення пам'ятника загиблому в АТО

18 червня в Ємільчиному відбулось освячення пам'ятника загиблому в АТО Юрію Макарчуку, який віддав своє життя за рідну країну.

День медичного працівника

16 червня з нагоди Дня медичного працівника в смт Ємільчине відбувся урочистий захід за участю медичних працівників району.

2016

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати

Упродовж січня-травня 2016 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 57 обстежень торгових об’єктів з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Реалізація промислової продукції

Промисловими підприємствами району за 4 місяці реалізовано промислової продукції на 99937,6тис. грн., що більше минулого року на 40511,6тис. грн., приріст становить 68,2 %.

<<  181 182 183 184 185 [186187 188 189 190  >>