2018

Консультує Міністр юстиції: «Мінімальний розмір аліментів збільшиться»

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?

Управління фінансів інформує

За період з 01.07.2018 року по  23.07.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету.

Оздоровлення дітей триває

3 дітей Ємільчинського району в липні  поїхали на відпочинок  в МДЦ «Артек» ( безкоштовно – 1 дитина-сирота, з 20 % доплатою до повної вартості – 1 дитина учасника бойових дій  в АТО, з 30 % доплатою – 1 дитина, яка виховується в багатодітній сім’ї).

2018

6 багатодітних матерів – жителів нашого району отримали почесне звання "Мати-героїня"

6 багатодітних матерів – жителів нашого району отримали почесне звання

Указом Президента України від 11.05.2018 року за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного розвитку 85 жінкам Житомирської області присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них -  6 багатодітних матерів – жительки нашого району:

2018

На Житомирщині 21 липня приспустять прапори у знак жалоби за загиблими в автокатастрофі

21 липня на Житомирщині оголошується Днем жалоби за загиблими в автокатастрофі поблизу с. Глибочиці. У районах та містах області приспустять державні прапори.

2018

Інформує відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

У Житомирській області діє затверджена обласна програма відшкодування відсотків кредиту за встановлення сонячних електростанцій.

Оголошено конкурс

Ємільчинська районна державна адміністрація Житомирської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"- провідного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

2018

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо-та електропостачання для індивідуального опалення

В поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

2018

Від 21 до 48 тисяч гривень грошового забезпечення можуть отримувати щомісяця дитячі будинки сімейного типу

Після створення дитячого будинку сімейного типу його вихованці отримують соціальну допомогу, а батьки-вихователі – грошове забезпечення. Загальна сума забезпечення на один дитячий будинок сімейного типу складає від 21 до 48 тисяч гривень.

Увага конкурс!

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»:

2018

З 1 вересня першачки навчатимуться за допомогою LEGO – Житомирщина отримала 2 вантажівки конструкторів

З 1 вересня 2018 року першачки у школах навчатимуться за допомогою LEGO. Житомирщина отримала понад 15 тис. наборів «Шість цеглинок» та 1 тис. 237 наборів «LEGO Play Box» та від The LEGO Foundation.

2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Житомирське вище професійне училище-інтернат оголошує набір учнів на 2018 2019 навчальний рік.

<<  1 [23 4 5 6  >>