2018

Стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Права захисників»

Міністерство юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

2018

Право на допомогу з безробіття: консультує Міністр юстиції

Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу з безробіття?

100-річчя випуску перших поштових марок України

У 2018 році Україна святкує 100-річчя випуску  перших поштових марок України. Цікавою була історія їх виникнення.

В Україні створено Фінсько-український трастовий фонд

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

Проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

9 жовтня у Ємільчинському районному військовому комісаріаті відбувся урочистий захід проводів майбутніх захисників Батьківщини до лав Збройних Сил України.

Як працює Укрпошта на Житомирщині

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» (ПАТ «Укрпошта») утворене з 1 березня 2017 року Міністерством інфраструктури України шляхом перетворення Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 №265-р.

Сплата своєї частки обов’язкова

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

За три роки зарплати вчителів зростуть майже на 85%

У наступному році освіта залишиться одним із пріоритетів соціальних видатків.

2018

Освітяни Ємільчинського району відзначають професійне свято

Освітяни це – розум, це – серце, це – зоряний світ, Це світ вже відкритий і невідкритий ще світ. Освітяни – птахи, що у небо летять без кінця На крилах пера й олівця

2018

Стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати: консультує Міністр юстиції

Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити?

2018

"Чорні лісоруби" дорого заплатять за знищення українських лісів – Президент підписав Закон щодо збереження лісів

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

Дев’ятнадцята сесія обласної ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати дев’ятнадцяту сесію обласної ради сьомого скликання 25 жовтня 2018 року о 10 годині в залі засідань обласної ради.

2018

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується черговий конкурс бізнес-проектів відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів, затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 31.05.2018 №1022, від 12.09.2018 №1204) «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області    на 2018 рік», передбачено надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва.

<<  1 [23 4 5 6  >>