Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 1квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних (4 за останню добу), 10 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 120 нових випадків.

2020

МОЗ наголошує на відповідальності за неповідомлення про підтвердження коронавірусної інфекції

Жоден заклад охорони здоров’я України, у тому числі приватний, не має права приховувати результати при виявленні у пацієнта коронавірусної хвороби.

COVID-19 на Житомирщині: 5 зареєстрованих випадків, 6 підозр на захворювання

Житомирський обласний лабораторний центр здійснює перевірку підозр на коронавірусну інфекцію шляхом ПЛР-досліджень. Так, з початку моніторингу епідемічної ситуації щодо коронавірусу (з 29.01.2020 року) в області вірусологічна лабораторія отримала для перевірки 59 проб біоматеріалів. За минулу добу (31 березня 2020 року) до лабораторного центру надійшло 6 термінових повідомлень про підозру COVID-19.

2020

Допомога по безробіттю буде нараховуватись з 1-го, а не з 7-го дня реєстрації у службі зайнятості

На засіданні Уряд прийняв постанову “Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу”. На період дії карантину,  надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання ним заяви, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації.

Для запобігання гострого респіраторного захворювання COVID-2019 виділено кошти

Відповідно до розпорядження голови Ємільчинської РДА від 30.03.2020 р. № 65 з резервного фонду районного бюджету було виділено кошти в сумі 100 тис. грн на придбання засобів індивідуального захисту, виробів медичного призначення та лікарських засобів.

2020

Визначено умови, за яких торговельним ринкам дозволено працювати під час поширення коронавірусної інфекції в Україні

Постанова Головного Державного Санітарного лікаря України від 30.03.2020р. №5 "Щодо протидії поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі".

2020

Завдання держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн»

Офіс Президента України спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою «Освіторія» запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Він забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

В Україні зафіксовано 549 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громалського здоров’я МОЗ України, станом на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних, 8 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 69 нових випадків.

2020

В області лабораторно перевірили біоматеріал від 55 осіб на COVID-19: нових випадків не виявлено

На Житомирщині підозри на коронавірусну інфекцію перевіряють шляхом ПЛР-дослідження у Житомирському обласному лабораторному центрі. Так, з початку моніторингу епідемічної ситуації (з 29.01.2020 року) станом на 9.00 31 березня 2020 року у вірусологічній лабораторії перевірили 55 проб біоматеріалу.

2020

Забороняється припиняти електропостачання громадянам на період дії карантину, – Держенергонагляд

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.

2020

Соціальний проект " Щастя в 4 руки"

Соціальний проект

Управління праці та соціального захисту населення  Ємільчинської райдержадміністрації повідомляє про те, що фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких   відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:

2020

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

2020

З’явився освітній серіал із цифрової грамотності для держслужбовців

30 березня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України презентувало освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google».

2020

Люди, які повертаються із-за кордону з місць поширення COVID-19, повинні пройти обсервацію

Люди, які повертаються із-за кордону з країни/регіону із місцевою передачею коронавірусу в громаді, вважаються такими, що мали контакт з хворим на хворобу COVID-19.

COVID-19 на Житомирщині: нових випадків не виявили

За минулу добу (29 березня 2020 року) на Житомирщині нових випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію не зареєстровано. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

<<  1 [23 4 5 6  >>