21 січня стартує Нацпрограма цифрової грамотності

Уряд запускає Національну програму цифрової грамотності «Дія: Цифрова освіта». Вона почне працювати з 21 січня поточного року.

У Кабінеті Міністрів України створили сайт, який має зробити Уряд прозорішим

У вересні минулого року в Верховній Раді України затвердили Програму діяльності Уряду. У цьому документі кожне з міністерств досить загальними словами описало свої задуми.

Із 1 січня в Україні зросла мінімальна зарплата та прожитковий мінімум

Із 1 січня 2020 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4723 гривні, а прожиткового мінімуму – 2027 гривень.

2020

У 2020 році в Україні запрацює кол-центр для постраждалих від торгівлі людьми та домашнього насильства

У 2020 році в Україні запрацює гаряча лінія для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства.

2020

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

3 СІЧНЯ МАЙБУТНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ МОЖУТЬ РЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 31.12.2019 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 258 729 164 грн., що становить 114,3 відсотка до затвердженого на січень-грудень  планового показника, або перевиконання складає  3 216 458 грн.

В УКРАЇНУ ПРИБУЛО 363 400 ДОЗ ВАКЦИНИ ВІД КОРУ, ПАРОТИТУ ТА КРАСНУХИ

На замовлення Міністерства охорони здоров'я в Україну надійшло 363 400 доз вакцини проти кору, краснухи та паротиту. Вакцини, що якнайшвидше направлять у регіони, були закуплені за кошти державного бюджету Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

грудня

Управління юстиції опублікувало нові відеоролики про права громадян

З огляду на актуальність питання захисту прав громадян, в рамках ефективної партнерської взаємодії, до вашої уваги три відеоролики, надані Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області.

грудня

Уряд дозволив пільговикам переходити на готівкову форму виплат у будь-який час

З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців матимуть право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги. Тобто Мінсоцполітики скасовує обмеження, яке не дозволяло українцям податися за “монетизацією” після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня.

грудня

СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ НА СВЯТКУВАННЯ НОВОГО 2020 РОКУ ТА РІЗДВА. ПЕРЕЛІК ЛОКАЦІЙ

У рамках перехресної промоції між містами України жителів  Житомирської області запрошують відвідати Київ з 19 грудня до 19 січня 2020 року на святкування новорічних та різдвяних заходів в українських традиціях.

грудня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Новорічна ялинка в Житомирі

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 26.11.2019 №478 «Про заходи щодо проведення  новорічних та різдвяних свят для дітей»  26 грудня 2019 року у приміщенні Житомирського обласного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги відбулося новорічне свято під патронатом голови облдержадміністрації, на яке було запрошено 12 дітей пільгових категорій з Ємільчинського району:

грудня

Президент підписав закон щодо надання воїнам-добровольцям статусу учасників бойових дій

Президент Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції» № 329-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 4 грудня 2019 року.

грудня

Дітей з особливими потребами привітали з новорічно-різдвяними святами

Новорічний час - чудова пора, коли діти загадують бажання Діду Морозу, вірять у казку та здійснення чудес. Адже кожна дитина незалежно від її здібностей  та можливостей прагне уваги, любові й тепла, бажає проявити свої творчі вміння та досягнення.

<<  1 [23 4 5 6  >>