2020

COVID-19 на Житомирщині: 2 нові випадки захворювання та 65 жителів області одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1484 випадки інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (7 липня) хворобу виявили у 2 жителів Коростенського та Бердичівського районів. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 807 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

08 липня (станом на 9:00) в Україні 50 414 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1306 летальних, 23 119 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 807 нових випадків. Загалом проведено 745 313 тестувань методом ПЛР.

2020

Право обирати на місцевих виборах: як змінити виборчу адресу?

Виборці, які не мають зареєстрованого місця проживання, а також ті, хто проживає не за офіційним місцем реєстрації, зможуть змінити виборчу адресу, на місце фактичного проживання. Отже громадяни, які фактично проживають не за місцем реєстрації цього року зможуть обрати місцеву владу у тих громадах де вони мешкають.

2020

Відбулася традиційна селекторна нарада під головуванням Президента

Уряд ретельно вивчає практики подолання коронавірусу за кордоном, а також досвід інших країн з підготовки до початку нового навчального року 1 вересня.

2020

Тепер виборчу адресу можна змінити онлайн

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України. Так, можна змінити виборчу адресу онлайн, щоб проголосувати на місцевих виборах. ЦВК запустила е-сервіс на сторінці Держреєстру виборців.

2020

COVID-19 на Житомирщині: 13 нових випадків захворювання та 45 жителів області одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1481 випадок інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (6 липня) хворобу виявили ще у 13 жителів м. Житомира, Коростишівського, Житомирського, Малинського та Новоград-Волинського районів.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 564 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

07 липня (станом на 9:00) в Україні 49 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1283 летальних, 22 193 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 564 нові випадки. Загалом проведено 731 858 тестувань методом ПЛР.

Відділ фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.07.2020 року по 06.07.2020 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли кошти:

Місцевим центрам з надання БВПД – п’ять років

01 липня 2015 року в Україні запрацювали місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

COVID-19 на Житомирщині: за минулу добу 7 нових випадків захворювання

Нові випадки 5 липня встановлено у:

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 543 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 543   нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

06 липня (станом на 9:00) в Україні 49 043 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1262 летальних, 21 703 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 543 нові випадки.

2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Про оздоровлення або виплату грошової компенсації громадянам постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС

2020

Привітання голови районної державної адміністрації В'ячеслава Авраменка з Днем Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

2020

Відбувся семінар-навчання для працівників райдержадміністрації

У великому залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання керівників, працівників структурних підрозділів РДА та апарату РДА з питання дотримання державними службовцями райдержадміністрації вимог антикорупційного законодавства.

ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі.

<<  1 [23 4 5 6  >>