2018

Пільги дітям учасників АТО на навчання

Держава забезпечує учасникам бойових дій та їх дітям державну підтримку для отримання професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

2018

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ РОЗ’ЯСНЮЄ: ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

2018

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ З ОРГАНАМИ УПРАВЛІННЯ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ

Упродовж 4-5 грудня в Україні проходять командно-штабні тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

2018

Ігор Гундич розповів про перспективи Житомирщини 2019-2021: драмтеатр, амбулаторії, магістрат та десятки інших проектів

Будівництво амбулаторій, реконструкція обласного онкодиспансеру, прозорі офіси, новий освітній простір, культурні та спортивні об’єкти – наймасштабніші проекти, над якими працюватимуть на Житомирщині у 2019, 2020, 2021 роках.

2018

Ми не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в області

Жителі Житомирщини мають бачити і відчувати позитивні результати децентралізації. Потрібно щодня доводити, що ця реформа – це правильний вибір.

2018

Ігор Гундич: Громада хоче чути не загальні цифри, а бачити конкретні результати децентралізації на місцях

Рада регіонального розвитку дасть старт формуванню Перспективного плану розвитку Житомирщини. Саме громади на місцях мають визначати першочергові напрямки розвитку, які втілюватимуться у 2019-2021 роках. Вони і будуть наглядно демонструвати результати децентралізації, яка зараз дає величезні ресурси громадам.

4 роки децентралізації: Житомирщина в лідерах, – Роман Щебетов

Житомирщина залишається лідером реформи децентралізації, реалізацію якої ініціював Президент України. Завдяки цьому за 4 роки на відновлення та розбудову нових «символів змін» область отримала 588,5 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку.

Житомирщина може однією із перших завершити децентралізацію, – Ігор Гундич

Житомирщина впевнено тримає лідерство у головній реформі країни – децентралізації, реалізацію якої ініціював Президент Петро Порошенко.

На гостинах у Рихальську

29.11.2018 р. на базі  Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Кузьменко А.В.) відбулося кущове методоб′єднання вчителів сусідніх шкіл (Варварівська, Сербо-Слобідська, Яблунівська). Учителі Рихальської школи запропонували 18 відкритих уроків, до уваги  гостей було підготовлено виступ пожежної агітбригади «Естрім» (вч. Черкес .Ф.), майстер-клас хореографічного гуртка «Струмочок» (вч. Прищепа Л.Р.), засідання шкільного парламенту (педагог-організатор Гнітецька Г.Д.).

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

На даний час управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації проводить роботу по формуванню проекту районного бюджету на 2019 рік.

2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321.

2018

Кожну хвилину маємо використати для прискорення звільнення українських воїнів. Президент

Петро Порошенко наголошує, що представники влади мають використовувати всі доступні можливості для звільнення український військових, які незаконно утримуються та перебувають у полоні Кремля.

4 грудня відбудеться Рада регіонального розвитку Житомирщини

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич скликає Раду регіонального розвитку Житомирщини.

2018

В Україні працюватиме електронний реєстр "лікарняних"

В Україні працюватиме електронний реєстр

Уряд ухвалив рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності.

2018

Голова ОДА Ігор Гундич створив дорожній штаб, який не допускатиме скупчення транспорту при погіршенні погодних умов

Оперативний штаб, який працюватиме при ускладненні руху на дорогах в зимовий період 2018/19 створений, у першу чергу, для координації дій із сусідніми областями, установами та організаціями.

<<  1 [23 4 5 6  >>