Бюро правової допомоги

Понад тисячу мешканців Житомирщини проконсультували у бюро правової допомоги

З 1 вересня на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги, мета яких, у першу чергу, посилювати правову спроможність громадян та допомагати вирішити проблемні питання у досудовий спосіб.

жовтня

Благодійна акція «Подарунок для солдата»

З 11 по 13 жовтня 2016 року Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію «Подарунок для солдата», метою якої є надання допомоги нашим воїнам-патріотам, які знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Відбулася конференція

6-7 жовтня 2016 року в Президент Готелі м. Києва відбулася конференція на тему: «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг».

Нарада директорів

На базі Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася нарада директорів. У роботі наради взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Марчук та заступник голови райдержадміністрації Сергій Жека.

жовтня

Конкурс дитячо-юнацької патріотичної пісні та музики «Я патріот України»

Відділ культури Ємільчинської районної державної адміністрації запрошує взяти участь у Районному конкурсі дитячо-юнацької патріотичної пісні та музики «Я патріот України», що проводитиметься 12 жовтня 2016 року о 10.00год. в районному будинку культури за адресою: смт. Ємільчине, вул. Соборна, 27

Оголошено конкурс!

Яблунецька селищна рада Ємільчинського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – директора Яблунецького селищного будинку культури Ємільчинського району Житомирської області.

жовтня

«Михайло Грушевський - державотворець нації»

«Михайло Грушевський  - державотворець нації»

Під такою назвою в читальному залі Ємільчинської центральної районної бібліотеки для умовно засуджених було проведено інформаційну годину, присвячену 150-річчю від дня народження М.Грушевського, видатного українського вченого та політичного діяча.

жовтня

Безоплатна правова допомога для засуджених

В.о. начальника Ємільчинського бюро правової допомоги Олег Гнатенко провів зустріч з засудженими, які стоять на обліку в Ємільчинському районному секторі кримінально-виконавчої інспекції.

Енергоефективність

Рекордний вересень: 57 ОСББ освоїли більше 13 млн грн. на утеплення багатоповерхівок за Урядовою програмою з енергоефективності минулого місяця

Останній тиждень вересня 2016 року став рекордним як за кількістю ОСББ, які долучилися до Урядової програми з енергоефективності, так і за обсягом коштів, залучених ними на термомодернізацію багатоповерхівок.

жовтня

Загальний фонд зведеного бюджету району

Управління фінансів райдержадміністрації інформує, що протягом січня-вересня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 30 713 171 грн., що на 11 862 118 грн. більше ніж за відповідний період 2015 року.

Енергоефективність

Чергове відшкодування за Урядовою програмою з енергоефективності: українцям виплачено 18,17 млн грн. державної фінансової допомоги на утеплення

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування учасникам Урядової програми з енергоефективності.

жовтня

ІV Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

Учнів 8-11 класів запрошують до участі у ІV Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

У вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». Конкурс проводиться відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні.

жовтня

Проект «Клуб розвитку бізнесу»

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури інформує, що громадська організація «Житомирська асоціація науковців та бізнес - консультантів» організовує проект «Business Development Club» («Клуб розвитку бізнесу») на території Житомирської області.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада, за участю його заступників Олександра Романюка та Сергія Жеки, голови районної ради Віктора Сороки, заступника голови районної ради Юлії Бондарчук, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Філоненка, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району.

вересня

Всеукраїнський день бібліотек

В Ємільчинській центральній районній бібліотеці відбулась святкова нарада присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.

<<  196 197 198 199 200 [201202 203 204 205  >>