березня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

З березня цього року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким допомогу призначено у 2018 році.

Відзначили 205-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

“Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка”.

березня

Енергоефективні та «зелені» проекти приносять інвестиції, нові робочі місця та покращують добробут всієї країни

На засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП Голова Держенероефективності Сергій Савчук представив бізнесу можливості для реалізації вигідних проектів у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики.

березня

За підтримки Уряду Німеччини відкрито першу в Україні Мережу енергоефективних хлібопекарів

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у запуску нової пілотної Мережі енергоефективних хлібопекарів в Україні, що здійснюється за підтримки Уряду Німеччини у рамках Проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності“.

березня

Завод «Copenhill» у Данії – унікальний проект енергетичної утилізації сміття для поширення в Україні

Під час візиту до м. Копенгаген (Данія) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у складі української делегації ознайомився із роботою потужного заводу «Copenhill» (або «Amager Bakke»), що переробляє близько 400 тис. тонн сміття у рік для генерації тепла та електроенергії.

березня

Сергій Савчук: Із данськими інвесторами аналізуємо вигідні напрями капіталовкладення у «зеленій» енергетиці, енергоефективності та енергетичній утилізації сміття!

У рамках візиту до м. Копенгаген (Данія) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у круглому столі із представниками Данського енергетичного агентства, провідними фінансовими установами («Danida Business Finance», «IFU» тощо) та бізнесом («Vestas», «BWSC», «COWI», «Rockwool» тощо), з якими обговорив:

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.03.2019 року по 11.03.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

березня

Мін’юст та ЦВК дали старт просвітницькій кампанії «Я маю право голосу»

6 березня 2019 року Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

березня

Як зареєструвати право власності на нерухоме майно, - консультує Міністр юстиції

Доброго дня, Павле Дмитровичу! Хочу звернутися до  Вас за порадою. Я довго судилася і нарешті виграла суд про визнання права власності на квартиру. Отримала рішення і тепер не знаю куди звернутися. Я  людина похилого віку і мені складно самій розібратися в законах. Прошу, поясніть, що робити з цим рішенням  суду?

Жінок Ємільчинського району привітали з 8 Березня

Прекрасна, незбагненна, незрівнянна,
Нестримно ніжна, мудра, запальна

ПІЛЬГИ СІМ’ЯМ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ

Сім’ї учасників АТО хоч і не беруть безпосередню участь в її проведенні, проте вони визнаються особами, на яких також поширюється дія норм Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Уряд направить у регіони 1 млрд грн для забезпечення класів НУШ

Уряд розподілив і направив в регіони  1, 215 млрд гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи Нова українська школа у 2019-2020 навчальному році.

березня

Як і коли запрацює електронний рецепт у програмі «Доступні ліки»

Урядова програма «Доступні ліки» з квітня переходить в адміністрування  Національної служби здоров’я України. Кабінет Міністрів України ухвалив відповідні рішення на засіданні 27 лютого 2019 року.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 28.02.2019 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 3 931 233 грн., що становить 158,0 відсотка до затвердженого на січень-лютий  планового показника, або перевиконання складає  1 442 413 грн.

березня

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

<<  1 2 [34 5 6 7  >>