Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на  25.11.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

листопада

Жалобний мітинг та відкриття пам'ятника жертвам Голодоморів

Щороку, у четверту суботу листопада, в Україні згадують мільйони невинних людей, які стали жертвами голодоморів.

Засідання комісії

22 листопада   відбулося засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, втраченого у зв’язку з відселенням або самостійним переселенням з радіоактивно забруднених територій, для прийняття рішення про виплату грошової компенсації за втрачене майно.

День Гідності та Свободи відзначили в райцентрі

Час плине, а пам'ять залишається....

ПРЕСАНОНС 7-8 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ХАКАТОН З ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ

Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.

листопада

В Україні почав діяти закон про автокрісла: все, що потрібно знати

Відсьогодні почнуть штрафувати водіїв за перевезення дітей без автокрісла.

УРЯД ПЕРЕРОЗПОДІЛИВ КОШТИ НА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ ПО ЗАРПЛАТАХ МЕДИКІВ

731 млн грн резерву медичної субвенції найближчим часом підуть у регіони.

листопада

Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

листопада

Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування» № 233-ІХ, який Верховна Рада України підтримала 29 жовтня 2019 року.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 18.11.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

листопада

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та іншим категоріям громадян.

листопада

Держбюджет-2020: збільшено видатки на безпеку, соціальний захист, охорону здоров’я, освіту, інфраструктуру

14 листопада Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.

листопада

Верховна Рада проголосувала за лібералізацію українського ринку землі

Парламент зробив перший крок для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Верховна Рада 240 голосами ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.

листопада

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Служба в ЗСУ за контрактом

Щоб пройти військову службу за контрактом, необхідно звернутися до військового комісаріату, де ви перебуваєте на військовому обліку.

В Україні створено понад 1000 ОТГ

1002 об’єднані територіальні громади (ОТГ) з населенням більше 11 мільйонів людей сформовано в Україні станом на 10 листопада.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>