2018

Як отримати допомогу при народженні малюка

Соціальна допомога в зв’язку з народженням дітей встановлена державою з метою створення належних умов для повноцінного утримання і виховання малечі та надається одному з батьків або опікуну, разом з яким постійно проживає малюк. Призначення та виплата допомоги при народженні дитини здійснюється органом соціального захисту населення за місцем проживання батьків. Документи, необхідні для призначення соцдопомоги, подаються особисто, не пізніше 12 місяців з дня народження дитини.

2018

Центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

За дев’ять місяців поточного року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 4052 адміністративні послуги.

2018

Батьки новонароджених отримали «Пакунок малюка»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»  розпочато реалізацію проекта.

У мене бізнесу в Росії немає - Президент Порошенко

«У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули – у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може.

2018

Обласна соціально-родинна акція «Привітай батька»

Обласна  соціально-родинна акція «Привітай батька»

Починаючи з 2009 року в третю неділю вересня в Україні відзначається День Батька.

2018

Проведена акція-флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя»

До дня усиновлення, який в Україні відзначають 30 вересня, працівники служби у справах дітей Ємільчинської РДА разом зі школярами Ємільчинської ЗОШ № 1 та Ємільчинської гімназії долучилися до проведення Всеукраїнської акції -

2018

Примусові заходи впливу на боржників – ефективний стимул для ліквідації аліментної заборгованості

Несумлінні батьки уже зрозуміли, що ухилятися від виконання свого обов’язку – утримання власних дітей до досягнення ними повноліття, а за потреби – і до 23 років на період їхнього навчання, у них не вийде. Нові інструменти впливу на боржників-аліментників виявилися дієвими і  доволі стимулюючими, що і відчув на собі житель Житомира із 4-річним «стажем» несплати аліментів неповнолітній доньці.

2018

Позбавлення батьківських прав – крайній захід впливу на несумлінних батьків: консультує Міністр юстиції

Доброго дня! Шановний пане міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

2018

Ігор Гундич відвідав родину, яка скористалася програмою «Власний дім» і платить за житло 1,2 тис грн в місяць

1,2 тис. грн у місяць платить за власний будинок родина на Житомирщині.Сім’я із села Велика Волиця Любарського району скористалася відновленою головою ОДА Ігорем Гундичем програмою пільгового кредитування та придбала житло під 3% річних.

2018

Що робити якщо родич помер на тимчасово окупованій території

Перш за все потрібно знайти кваліфікованого спеціаліста-юриста або звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

2018

Стягнення Приватбанком кредитного боргу є незаконним, якщо Вас обікрали інтернет-шахраї

Останнім часом в соцмережах ми постійно спостерігаємо як кібер-шахраї вигадують все нові методи крадіжки грошей наших громадян через мережу Інтернет.

Соціальні виплати – без обману

Питання законності отримання соціальних виплат гостро стоїть на тлі економічної ситуації в Україні останніх років.

2018

День усиновлення – свято добра та дитячої надії

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – свято добра та дитячої надії. Це свято життєвої мудрості та досвіду, свято великої душі та великого терпіння, а головне милосердя та любові.

2018

Енергоефективність як ключ до конкурентоздатності обговорили із представниками промислових підприємств

Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICC Ukraine, експертами.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>