НАЗК РОЗ’ЯСНИЛО, ЯК ПОДАВАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

19 березня в газеті Верховної Ради «Голос України» оприлюднено Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції”» № 524-ІХ. Документ набрав чинності 20 березня.

В Україні зафіксовано 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я України, станом на 10:00 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА РОБОТОДАВЦІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19

Розміщуємо лист МОЗ "Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19"

2020

Надання відпустки на період оголошення карантину

Оголосили карантин, і ви не знаєте, хто буде сидіти з малолітньою дитиною? Тим часом, трудове законодавство передбачає право працівника піти у відпустку за свій рахунок на стільки часу, скільки триває карантин. Нехай це не надто вигідно, оскільки не нараховується заробітна плата, але зате у законному порядку є можливість перебувати зі своєю дитиною вдома під час карантину.

Відділ фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.03.2020 року по 27.03.2020 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли кошти:

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

2020

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ: СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ДАТИ ЗНО ТА ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

«Доступні кредити 5-7-9%»

«Доступні кредити 5-7-9%» сприятимуть розвитку малого бізнесу.

2020

Як довго коронавірус живе на поверхнях?

Коронавіруси можуть жити на поверхнях до 5 днів. Але заразність вірусу значно знижується вже за 3 години.

2020

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ: ЄС ЗАБОРОНИВ ВИКОРИСТАННЯ ЗЗР ІЗ ВМІСТОМ АКТИВНИХ РЕЧОВИНИ НА ОСНОВІ ХЛОРПІРИФОСУ ТА ХЛОРПІРИФОС-МЕТИЛУ

Для запобігання зменшенню обсягів поставок української продукції до країн-членів ЄС, які займають значну частку в структурі агропродукції України, вітчизняним сільгоспвиробникам необхідно враховувати нові вимоги європейського законодавства при плануванні обробки посівів, місць зберігання та транспортування первинної продукції

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 156 випадків COVID-19.

2020

Переведення годинників на літній час цього року відбудеться в ніч з суботи на неділю 29 березня

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.96 №509 на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

25 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності.

2020

Президент провів селекторну нараду з регіонами

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду, під час якої поспілкувався з міськими головами обласних центрів та головами ОДА.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

25 березня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводити моніторинг цін продуктів соціального призначення та наявності таких продуктів у торговельних мережах.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>