Питання з недостатності по зарплаті вчителям в області вирішують, – Ігор Гундич

Всі питання з недостатністю по заробітній платі вчителям Житомирщини вирішуються.

Ігор Гундич: Воєнний стан жителі області не відчують

Введення воєнного стану в 10 областях України жителі Житомирської області не відчують, як і жителі інших куточків держави.

2018

Ігор Гундич: На Житомирщині воєнного стану немає, область працює у звичайному режимі

Житомирська область працює у штатному режимі – введення воєнного стану в Україні на область не розповсюджується. Воєнний стан введений для заходів безпеки і оборони у 10-ти областях країни і населення це не стосується.

2018

Семінар-навчання з питань врегулювання конфлікту інтересів, охорони державної таємниці, підготовки до декларування у 2019 році

Проведено семінар-навчання з питань врегулювання конфлікту інтересів, охорони державної таємниці, підготовки до декларування у 2019 році. Участь в семінарі взяли керівники та державні службовці структурних підрозділів РДА та апарату РДА.

2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

У 2018 році із заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії до управління праці звернулось 8395 домогосподарств.

2018

Шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шістнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 20 грудня 2018 року об 11 годині у залі засідань районної ради.

2018

Антирейтинг найбільших на Житомирщині підприємств-боржників з виплати зарплат

Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області оприлюднило антирейтинг підприємств Житомирської області, які заборгували своїм працівникам зароблені кошти.

Як захистити економічні права найменших українців – консультує Міністр юстиції

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться?

2018

Воєнний стан: що треба знати кожному?

З 28.11 в 10 областях України запроваджується режим воєнного стану - терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Нарада директорів

28 листопада 2018 року в актовій залі райдержадміністрації відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Ємільчинського району.

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЗНАЧИЛА ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА НА 31 БЕРЕЗНЯ

Парламент ухвалив рішення щодо проведення президентських виборів 31 березня 2019 року.

Усиновлення

Усиновлення — це правовий інститут, покликаний створити між усиновлювачем і усиновленим відносини, найближчі до тих, що виникають між батьками та їх дітьми.

2018

Більше 300 освітян Житомирщини звернулися до Митрополитів УПЦ МП із проханням долучитись до Об’єднавчого Собору

Понад 300 освітян зі всієї області підписали звернення до Митрополитів Никодима і Віссаріона із закликом підтримати створення єдиної Помісної Церкви Українського Народу та закликають взяти участь у Соборі православних ієрархів України.

Нарада з питання призову громадян на строкову службу в Збройні Сили України

Відбулась нарада з окремими сільськими головами, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Євтушок, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Романюк, голова районної ради Віктор Сорока, районний військовий комісар Ігор Бацюн, начальник національної поліції головного управління поліції в Житомирській області Новоград-Волинського відділення поліції Віталій Магалецький.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>