Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 24.12.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

грудня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Екскурсія в Замок - музей «Радомисль»

19 вересня поточного року 26 жінок Ємільчинського району: матерів, загиблих учасників АТО, матерів багатодітних сімей, матерів, яким присвоєно почесне звання «Мати - героїня», жінки, чоловіки яких є учасниками бойових дій, відвідали Замок-музей «Радомисль», що знаходиться м. Радомишль Житомирської області.

П’ятигривнева монета та 50 гривень з новим дизайном відсьогодні в обігу

Національний банк України 20 грудня ввів у обіг оновлені банкноти номіналом 50 гривень, а також монети номіналом 5 гривень, які поступово замінять відповідні паперові банкноти.

грудня

З 2020 РОКУ УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА РИНКОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ГАЗ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ

Населення отримає знижені ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримають кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.

грудня

Ємільчинська районна державна адміністрація оголошує конкурси

- на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача реєстраційного сектору Ємільчинської райдержадміністрації  (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);

грудня

Двадцять друга сесія районної ради VII скликання

Двадцять друга сесія   районної ради  VII скликання

У великому залі районної ради відбулося пленарне засідання 22  сесії районної ради VII скликання під керівництвом голови районної ради Віктора Сороки.

«Святий Миколаю, завітай!»

Ємільчинською районною державною адміністрацією 17 грудня  на базі Березівського психневролічного інтернату проведено акцію «Святий Миколаю, завітай!

«Рушник єднання» впевнено мандрує Житомирщиною та Рівненщиною

16 грудня делегація Ємільчинського району, яку очолив голова районної державної адміністрації Вячеслав Авраменкок спільно з першим заступником голови Олександром Романюком  та начальником відділу освіти, молоді, спорту та культури Анатолієм Марчуком  передала Гощанам оберіг.

грудня

Український фонд стартапів розпочав прийом заявок

Український фонд стартапів розпочав  прийом заявок

З 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів (далі-Фонд) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на  16.12.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції.

грудня

Реалізація та захист прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та постраждалих внаслідок зазначеної операції

Пенсійний фонд України виконує одну з найважливіших соціальних функцій у державі - здійснює пенсійне забезпечення громадян, тому одним із основних пріоритетів Фонду є реалізація конституційного права громадян на звернення та захисту прав людини.

грудня

Інформація про роботу системи безоплатної правової допомоги

Конституція України гарантує кожному право на професійну правничу допомогу, яка в передбачених законом випадках надається безоплатно, також Конституція України визначає, що головним обов’язком держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Новий автомобіль швидкої допомоги

КНП "Центр ПМСД Ємільчинської районної ради" отримав новий автомобіль швидкої медичної допомоги Toyota Land Gruiser Prado dfhnscn. 1405 тис.грн.

Робоча поїзка в смт Яблунець

11 грудня голова адміністрації В'ячеслав Авраменко побував з робочою поїзкою в смт Яблунець.

грудня

Круглий стіл «Права людини – недискримінаційний аспект»

10 грудня  поточного року  на базі Ємільчинського району пройшов обласний кущовий круглий стіл на тему «Права людини – недискримінаційний аспект» з нагоди прав людини та підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка тривала з 25 листопада по 10 грудня поточного року.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>