На Ємільчинщині відзначили 24-ту річницю Конституції України

27 червня напередодні Дня Конституції України в райцентрі відбувся урочистий захід покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, у якому взяли участь голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко, перший заступник селищного голови Володимир Євтух, заступник голови Ємільчинської селищної ради Ольга Онищук та керуючий справами виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради Олександр Бондар, начальник відділу культури та туризму селищної ради Любов Остапчук, громадськість.

2020

Рішення районної комісії ТЕБ та НС (протокол №37 від 26.06.2020 р.) про часткове послаблення протиепідемічних заходів на території району

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у ході якого прийнято рішення:

24 сесія районної ради 7 скликання

26 червня об 11.00 год. відбулося засідання 24 сесії районної ради, яке провів голова ради Віктор Сорока. Участь взяли голова Ємільчинської районної державної адміністрації В'ячеслав Авраменко, пеший заступник голови райдержадміністрації Олександр Романюк, заступник голови районної ради Юлія Бондарчук, начальники відділів та управлінь.

В Україні визначили план заходів з комунікації євроінтеграції на 2020 рік

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

2020

Володимир Зеленський підписав закон щодо продовження застосування експериментальних препаратів для лікування COVID-19

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)» щодо продовження строку дії у зв'язку із загрозою зростання захворюваності населення на коронавірусну хворобу (COVID-19)» № 737-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 19 червня 2020 року.

2020

Уряд визначив строки завершення навчального року та отримання свідоцтва

Школярі проміжних класів мають завершити навчальний рік до 1 липня, одинадцятих класів – до 31 серпня, а учні закладів профосвіти – до 31 липня.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 1 тис. 109 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

26 червня (станом на 9:00) в Україні 41 117 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1086 летальних, 18 299 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1109 нових випадків. Загалом проведено 620624 тестування методом ПЛР.

2020

Президент підписав закон щодо підвищення соціальних гарантій для осіб, які перебувають під опікою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» № 646-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.

2020

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 1366 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 26.06.2020 (за минулу добу – 25 червня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 29.

2020

Онлайн-марафон до Дня Конституції України: історична ретроспектива становлення Основного закону. 1990-2020

Новітній конституційний процес в Україні нерозривно пов’язаний з відновленням української державності.

2020

Рішення районної комісії ТЕБ та НС (протокол №36 від 25.06.2020 р.) про додаткові заходи протидії пожежам у природних екосистемах району у пожежонебезпечний період 2020 року

Рішення районної комісії ТЕБ та НС (протокол №36 від 25.06.2020 р.) про додаткові заходи протидії пожежам у природних екосистемах  району  у пожежонебезпечний період 2020 року

Відбулося  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого прийнято рішення:

2020

Ємільчинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує

Відповідно до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 23 червня 2020 р. № 1366-ОД «Про тимчасову зміну робочого часу» встановлено тимчасово, до 31 липня 2020 р. в Ємільчинському районному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області такий режим робочого часу без зміни денної та тижневої норми тривалості робочого часу:

2020

Уже цього року до нового садочку у Чоповичах діти мають піти на навчання, – Віталій Бунечко на об’єкті «Великого будівництва»

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко  24 червня під час перевірки одного з об’єктів національної програми «Велике будівництво» у Малинському районі.

2020

Рішення районної комісії ТЕБ та НС (протокол №35 від 24.06.2020 р.) про посилення протиепідемічних заходів на території району, у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

На Ємільчинщині урочисто відправили призовників до лав ЗСУ

Через пандемію коронавірусу весняний призов в Україні перенесли на літо.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>