2020

Відповіді на найпоширеніші запитання стосовно навчального процесу — під час онлайн-трансляції

Сьогодні, 26 березня о 14:00 т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповість про закінчення навчального року, роботу шкіл в період карантину та проведення ЗНО і вступної кампанії у 2020 році.

2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 25 БЕРЕЗНЯ

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків.

СИТУАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ НА ЖИТОМИРЩИНІ СТАНОМ НА 25 БЕРЕЗНЯ

Станом на 09.00 25.03.2020 в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у мешканки м. Радомишль та у мешканця м. Житомира, який залишається на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня No1» м. Житомир (зареєстрований 19.03.2020р.).

2020

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року

Кабінет Міністрів через ситуацію з коронавірусом в Україні розширив режим надзвичайної ситуації на всю країну та продовжив дію карантину до 24 квітня.

2020

Пам’ятка для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек та автозаправочних станцій

З метою запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2 , Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” розробили пам’ятку, яка містить рекомендації для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек та заправочних странцій щодо профілактики розповсюдження респіраторної інфекції СOVID-19.

2020

Звернення Президента України щодо забезпечення засобами, необхідними для боротьби з поширенням коронавірусу

Бажаю здоров’я, дорогі українці!

Ми починаємо новий тиждень боротьби з коронавірусом із хороших новин.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.

2020

Відбулася нарада щодо заходів запобігання коронавірусу в районі

Під керівництвом голови райдержадміністрації В'ячеслава Авраменка відбулася нарада  з питань запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Романюка,

Відділ фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.03.2020 року по 10.03.2020 року районному бюджету з обласного бюджету  надійшли кошти:

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків.

2020

Старт національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 – кожен охочий може номінувати свого вчителя до 1 серпня 2020 року

Стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії globalteacherprize.org.ua до 1 серпня 2020 року.

2020

За несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг штрафів чи скасування субсидій не буде

Українцям не будуть нараховувати пені та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги.

Віталій Бунечко поінформував щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині

Голова ОДА Віталій Бунечко розповів засобам масової інформації про ситуацію з коронавірусом у Житомирській області.

2020

У період карантину всі соціальні програми будуть виконуватися, - Міністр соціальної політики

23 березня під час онлайн-брифінгу Міністр соціальної політики України Марина Лазебна озвучила основні кроки Уряду щодо посилення соціального захисту громадян в умовах світової економічної кризи та поширення епідемії коронавірусу.

Оголошення!

Ємільчинський РВК здійснює оповіщення резервістів та військовозобов'язаних, які погоджуються на добровільній (безоплатній) основі прийняти участь у навчальних зборах,  спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>