2018

Енергоефективність як ключ до конкурентоздатності обговорили із представниками промислових підприємств

Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICC Ukraine, експертами.

2018

ЕКО-трансформація промислових підприємств – можливість оптимізувати енергетичні витрати та стати більш конкурентоздатними

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на прес-конференції в ІА «Українські новини» у рамках проекту «ЕКО-трансформація-2018».

2018

Флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»

Служба у справах дітей повідомляє, що 28 вересня 2018 року о 14.00 годині у цетрі смт. Ємільчине біля центрального будинку культури відбудеться Всеукраїнська акція - флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Проведено робочу нараду

26 вересня голова районної державної адміністрації Ігор Євтушок провів робочу нараду з сільськими та селищними головами, керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів Ємільчинської районної  державної адміністрації.

2018

Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел

На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

Порядок призначення субсидій

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до Положення про порядок призначення субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається ( у тому числі на наступний період),

2018

Незабаром запрацює «електронний чек»

Державна фіскальна служба України запроваджує електронний чек (e-Receipt). Він є складовою частиною Пілотного проекту щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та проекту Міністерства Фінансів України «Податки це просто».

2018

Ємільчине, Ємільчине, ім'я твоє від дівчини, врода - від лісів багатих, щастя - від людей завзятих

Ємільчине, Ємільчине, ім'я твоє від дівчини, врода -  від лісів багатих, щастя - від людей завзятих

Жителі Ємільчиного та його гості святкували 433-й рік народження селища, 21 вересня цьогоріч. Це особливий день для всіх мешканців, бо іменини рідного селища – це свято єднання. У такі моменти  Ємільчинці і гості відчувають у своїх серцях любов і гордість за свою Батьківщину, сповнюються почуттями єдиної родини. Відсвяткувати довгоочікувану подію зібралися усі: хто народився тут і виріс,  хто живе й працює в Ємільчиному, кого доля завела далеко від рідного краю, але, з часом, стали відчувати себе, як вдома.

На Житомирщині активно будують спортивні майданчики – вже 7 за один рік

Діти в Ушомирській громаді, відтепер зможуть займатися спортом та грати у футбол на новому майданчику із штучним покриттям. Це вже сьомий із 10 футбольних майданчиків, який запрацював на Житомирщині за кошти державного та місцевого бюджетів.

2018

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії

Відповідно до листа Міністерства культури України та з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

2018

Привітання голови районної державної адміністрації Ігоря Євтушка з нагоди Дня селища Ємільчиного

Шановні Ємільчинці, гості нашого селища!

З великою повагою до кожного із Вас звертаємось в день, коли Ємільчине відзначає свій 433-й рік. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі, що славиться особливим колоритом, традиціями та історією.

2018

На Житомирщині знімають незаконно поставлені бочки для випалювання вугілля

У Ємільчинському районі екологічна інспекція разом із  представниками поліції та влади області й району знімали незаконно поставлені бочки для випалювання вугілля.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>