листопада

Субсидії: запитай та отримай відповідь

Прес-анонс

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

листопада

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

листопада

Уряд пообіцяв покращити сервіс щодо адміністративних послуг

Олексій Гончарук під час Погоджувальної ради у Верховній Раді  наголосив, що Уряд окреслив найважливіші стандарти надання адміністративних послуг, особливо у регіонах.

У 2020 році в Україні планують відкрити 200 сучасних шкіл та дитсадків

Ганна Новосад: Наше завдання на наступний рік побудувати чи реконструювати 100 садків та 100 шкіл в регіонах, які відповідатимуть сучасним вимогам

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 11.11.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

листопада

У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії та пільги на ЖКП за жовтень

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 грн, при цьому розмір пільги – 418 грн.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Патронат над дитиною - теж  робота

Патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців.

листопада

В Україні ввели в обіг нову банкноту

Із 25 жовтня українці можуть користуватися банкнотою нового найвищого номіналу — одна тисяча гривень. Вона має потужну систему захисту від підробок (водяні знаки, захисна та «віконна» захисні стрічки, елемент SPARK, латентне зображення, мікротексти тощо).

листопада

Україна та ЄС посилюють співпрацю у протидії дезінформації

Україна та ЄС домовилися відновити засідання Групи високого рівня Україна – ЄС з питань стратегічних комунікацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

листопада

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні свята в центральному будинку культури Ємільчинської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»

Під таким гаслом працює сьогодні Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

листопада

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

листопада

Розпочалась реєстрація лікарень, що надають спеціалізовану амбулаторну та госпітальну медичну допомогу, в електронній системі охорони здоров'я

З 1 листопада функція стала доступна у трьох медичних інформаційних системах (МІС). Підключення до МІС є однією з трьох ключових вимог Національної служби здоров’я для підписання договору у 2020 році.

листопада

Автоматизована перевірка декларацій: НАЗК отримало доступ до всіх 16 держреєстрів

Національне агентство з питань запобігання корупції у співпраці з Міністерством юстиції затвердило порядок автоматизованого доступу Системи логічного та арифметичного контролю декларацій до трьох останніх держреєстрів.

листопада

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Пільги для призваних на строкову військову службу громадян України, встановлені Законами України та іншими нормативно-правовими актами

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>