березня

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

За січень-лютий 2019 року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 3752 адміністративні послуги.

Проведено нараду

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігора Євтушка відбулася чергова нарада з сільськими та селищними головами, керівниками структурних підрозділів, установ.

березня

Ігор Гундич: Карти з перспективами Житомирщини отримають жителі області вже у березні

З 1 березня волонтери будуть доставляти жителям Житомирської області конверти із буклетами-результатами децентралізації та картами перспективного розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки.

лютого

Шлюбний договір: що потрібно знати перед тим, як укладати, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня! Ми з нареченою плануємо одружитися навесні. Щоб не опинитися серед сімейних пар, які сваряться через кожну копійку, хочемо укласти шлюбний договір. Знаю, що така практика для України є новою, тому  розкажіть, будь ласка, про неї більш детально.

ТОП 10 найпоширеніших помилок при заповненні декларації

НАЗК за результатами аналізу декларацій під час здійснення їх повних перевірок сформувало перелік найпоширеніших помилок, які допускають суб’єкти декларування. Так, декларанти порушують вимоги ЗУ «Про запобігання корупції» через такі типові помилки у декларації:

лютого

Подання запиту на отримання витягу з реєстру страхувальників платником єдиного внеску та/або застрахованою особою в Електронному кабінеті

ДФС запроваджено новий електронний сервіс, який надає можливість подати запит на отримання витягу з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

90% пенсіонерів Житомирщини у березні отримають підвищені пенсії

З 1 березня пенсії виплачуватимуть у підвищених розмірах. Перераховані пенсії отримають 321,8 тис. пенсіонерів області (90%).

лютого

Глава НАЗК дав рекомендації щодо заповнення е-декларацій

Голова Національного агентства з запобіганню корупції (НАЗК) дав рекомендації щодо заповнення електронних декларацій. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Глава НАПК Олександр Мангул: Керівники силових структур повинні показати суспільству свої декларації".

лютого

Президент підписав закон, який забороняє представникам країни-агресора бути спостерігачами на виборах в Україні

Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчими процесом в Україні», ухвалений Верховною Радою України 7 лютого 2019 року.

лютого

Сьогодні отримають запрошення учасники пробного ЗНО

Сьогодні в особистих кабінетах усіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть розміщені запрошення-перепустки на пробне тестування.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.02.2019 року по  25.02.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

лютого

Які зміни чекають на урядову програму «Доступні ліки» у 2019 році й що потрібно знати керівникам медичних закладів та лікарям, - МОЗ

Відповідно до Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» громадяни України з 2020 року отримуватимуть гарантований, тобто на 100% оплачений державою, пакет медичних послуг та лікарських засобів. Згідно із Законом єдиним замовником медичних послуг і платником за їх якісне надання виступає Національна служба здоров’я України.

З 01.03.2019 року буде проведено перерахунок раніше призначених пенсій

З 1 березня 2019 року  буде проведено автоматичний перерахунок відповідно до інфляції і зростання зарплат в країні, тобто осучаснення пенсій.

лютого

Можливості децентралізації дали імпульс розвитку шкільної освіти і дозволили втричі скоротити черги в дитячі садки, – Прем’єр-міністр

Можливості децентралізації і передача на місця значних фінансових ресурсів дозволили органам місцевого управління приділити увагу розвитку дошкільної та шкільної освіти, відновити та побудувати освітню інфраструктуру, а також суттєво скоротити черги до дитячих садків.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>