Інструкція від МЗС та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури при перетині кордону. Не менш важливо уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей.

2020

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Інформація щодо обмежувальних заходів, у зв’язку із запровадженим карантином в Україні з 12 березня по 3 квітня

Ситуацiя iз захворюванiстю на грип та COVID-19 залишається напруженою. У зв’язку iз цим, звертаємося до жителів району  із проханням без нагальної потреби обмежити вiдвiдування районного військового комісаріату.

2020

Мами закликають: карантин - це не канікули!

Перша леді України Олена Зеленська та інші відомі жінки країни закликають - подбайте про безпеку своїх дітей, поясніть прості правила та забезпечте комфортне навчання вдома. А якщо бачите тривогу в маленьких очах, обов’язково поговоріть зі своєю дитиною. Будьте правильним прикладом для своїх дітей.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на 10:00 20 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні. Коронавірусна хвороба зафіксована:

МОЗ України закликає:

Мережі супермаркетів, аптек, банків та АЗС мають забезпечити для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у цих приміщеннях.

23 сесія районної ради 7 скликання

Відбулося засідання двадцять третьої сесії районної ради  VII скликання в закритому режимі. В ході засідання розглянуто 22 питання порядку денного, серед яких такі важливі питання, як:

2020

Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі

Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм  становитиме  від 17 тисяч до 32 тисяч гривень. «За» проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» проголосувало  344 народних депутатів. Законопроєкт прийнято за основу та в цілому.

2020

КНП "Ємільчинська центральна районна лікарня" Ємільчинської районної ради визначила місце для обсервації осіб з підозрою на коронавірус

КНП

Голова райдержадміністрації В’ячеслав АВРАМЕНКО разом з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром РОМАНЮКОМ оглянули приміщення КНП "ЄЦРЛ" Ємільчинської районної ради (бувше інфекційне відділення) та умови для ізоляції громадян з підозрою на коронавірус.

2020

До відома суб'єктів господарювання (в т. ч. сільгоспвиробників)!

Інформація щодо ліцензій на право зберігання пального

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом пального на території України визначено

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 19 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19,  з них 2 летальних:

2020

Розпорядження голови Ємільчинської РДА "Про вжиття заходів запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Розпорядження голови Ємільчинської РДА

З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та враховуючи рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ємільчинської РДА,

2020

Високошвидкісний мобільний інтернет стане доступним у сільській місцевості

Оператори "великої трійки" – Київстар, Водафон Україна та Лайфселл – отримали ліцензії на радіочастотний ресурс у діапазоні 800-900 МГц. Це значить, що високошвидкісний мобільний інтернет стане доступним не тільки у великих містах, а й невеликих селах та найвіддаленіших куточках країни.

За кілька днів СБУ виявила 6 осіб, що розповсюджували фейки про коронавірус

Служба безпеки України припинила діяльність інтернет-агітатора з Одеси, що поширював фейки про COVID-19 та пропагував сепаратизм в інтересах країни-агресора. Також, у взаємодії з Нацполіцією до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб в Чернівецькій та Луганській областях.

Де можна перетнути кордон автотранспортом. Роз’яснення ДПСУ

Зважаючи, що Україна та сусідні країни ввели обмеження щодо перетинання державного кордону, надаємо перелік пунктів пропуску, які функціонують з боку України та суміжних країн.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 18 березня 2020 року в Україні було лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>