листопада

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 31.10.2019 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 20 441 581 грн., що становить 111,8 відсотка до затвердженого на січень-жовтень планового показника, або перевиконання складає 2 158 178 грн.

жовтня

Дифтерія: в чому небезпека і як захистити себе?

Цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них  - 18 у жовтні місяці. 5 хворих з діагнозом “дифтерія” зареєстровано у Закарпатській області, 2 випадки в Києві та 1 випадок в Тернопільській області. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

жовтня

Мінсоцполітики перегляне вміст «пакунка малюка»

Міністерство соціальної політики України збирається переглянути вміст «пакунка малюка» на 2020 рік. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль.

жовтня

Уряд розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла у 2019 році

жовтня

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Пам`ятка громадянам України під час призову на строкову військову службу

жовтня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року № 321.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 28.10.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

жовтня

Ємільчинська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості інформує

Проведено профінформаційний захід "Озвуч талант громаді" в с. Бараші

жовтня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Нарада директорів

24 жовтня у малому залі РДА відбулася нарада директорів ЗЗСО.

жовтня

Держгеокадастр відкрив розширені дані про земельні ділянки

Держгеокадастр почав оприлюднювати висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Інформація оновлюватиметься автоматично один раз на добу.

жовтня

Україна піднялася одразу на 7 пунктів в рейтингу Doing Business-2020 та посіла 64-те місце серед 190 країн

Україна одразу на 7 пунктів покращила свою позицію у рейтингу інвестиційної привабливості Doing Business-2020, який щорічно оприлюднює Світовий банк, і посіла 64-ту сходинку зі 190 країн.

жовтня

Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» скоро запрацюють

Електронні посвідчення водія, техпаспорт та багато іншого. Сьогодні Уряд ухвалив низку рішень, які дозволять запустити такі он-лайн-послуги вже незабаром. Це експериментальний проект, надалі буде розширюватися перелік цифрових послуг.

жовтня

У 2020 році 550 українських шкіл зможуть запросити до себе іноземних волонтерів і разом з ними організувати пришкільні мовні табори у форматі GoCamp

Для усіх бажаючих долучитися до ініціативи стартувала попередня реєстрація, що триватиме до 17 листопада 2019 року за  посиланням: http://bit.ly/32FLwKX.

жовтня

Утілювати ідеї НУШ і не вигорати на роботі вчителям допоможуть професійні супервізори - у МОН затвердили відповідний наказ

Для педагогів, які вже залучені до Нової української школи, впроваджують систему супервізії – професійної підтримки, яка допоможе реалізовувати цілі реформи, долати труднощі та рости професійно. Відповідний наказ №1313  затверджено у Міністерстві освіти і науки 18 жовтня 2019 року.

жовтня

Уряд спростив умови призначення житлових субсидій окремим категоріям населення

20 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив внесену Міністерством соціальної політики постанову щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>