21 червня відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів

Українська компанія Terrasoft запрошує взяти участь у Форумі бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться 21 червня 2018 р

Деякі питання форми знака (бренда) України

Постановою Кабінету Міністрів Ураїни від 10 травня 2018 року №416 затвреджено нову форму знака (бренда) України.

2018

Заборона грального бізнесу та участі в азартних іграх!!!

За останні роки в Україні стрімко зростає кількість суб’єктів і об’єктів грального бізнесу Україні та кількість злочинів, пов‘язаних із залежністю від азартних ігор та фінансових правопорушень у цій сфері.

2018

До уваги жителів села Горбове!

ПАТ "Житомиргаз" інформує, що в період з 11.06.2018 по 15.06.2018 буде повністю відсутнє газопостачання с.Горбове Ємільчинського району в зв'язку з проведенням планово-профілактичних робіт.

2018

Фестиваль вуличної музики «Week-end в Олевську»

Відділ у справах сім’ї, молоді, спорту та культури інформує що відбудеться  Фестиваль вуличної музики «Week-end в Олевську» у липні який відбувається  кожного року. Докладну інформація про правила, час і місце проведення фестивалю розміщується на сайтах Олевської міської ради, відділу культури Олевської ОТГ та у соціальних мережах.

2018

Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Пріорітетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  в Україні є сімейні форми виховання. До них відносяться такі форми, як усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

2018

До відома суб'єктів підприємницької діяльності!

Відділ економічного розвитку,  торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації інформує, що представники бізнесу, які взяли кредит на розвиток власної справи, можуть отримати грошову підтримку з обласного бюджету – 400 тис. грн або 17% від кредиту.

Голова Ємільчинської райдержадміністрації І. Євтушок: роздуми про досягнуте

Успіх будь – якої реформи залежить від тих, хто прагне змінитись на краще.

2018

Інформує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях, компенсаційної виплати у травні місяці 2018 року із Державного бюджету направлено  6185,9 тис. грн.

Увага конкурс!

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

Інформує відділ освіти райдержадміністрації

Рій «Сокіл» Підлубівської ЗОШ I-III ст. з 29 травня по 2 червня взяв участь в обласному етапі гри «Сокіл»(«Джура»-2018) , яка проходила у с. Зарічанах Житомирського району. Із 31 команди «Сокіл» виборов 4 місце.

Інформує відділ освіти райдержадміністрації

29.05.2018 у м. Житомирі 2 учнів Ємільчинського району складали ЗНО з німецької мови, а 01.06.18 у м. Новограді-Волинському 25 учнів 11 класів складали ЗНО з англійської мови.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>