2020

Привітання голови районної державної адміністрації В'ячеслава Авраменка з Днем державної служби

Привітання голови районної державної адміністрації В'ячеслава Авраменка з  Днем державної служби

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

2020

Святкуймо День державної служби онлайн: цікаві факти, конкурс творчих робіт та багато іншого

Сьогодні, 23 червня, в Україні стартувала інформаційна кампанія до Дня державної служби «Служу народу України».

2020

Звернення голови районної державної адміністрації В'ячеслава Авраменка з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У цей день ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, віддаємо шану всім воїнам, трудівникам тилу, які відстояли рідну землю, пишаємося їх мужністю та героїзмом.

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Відповідно до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам ― підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329, призначення і виплата допомоги на дітей здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або фактичним місцем проживання заявника.

Відділ фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.06.2020 року по 22.06.2020 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли кошти:

2020

Привітали медичних працівників Ємільчинського району з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначається в Україні в третю неділю червня, на території КНП "Ємільчинська центральна районна лікарня" відбувся урочистий захід.

2020

Привітання голови районної державної адміністрації В'ячеслава Авраменка з Днем медичного працівника

Є такі професії на землі, яким не можна просто взяти і навчитися, медиком потрібно народитися, потрібно відчути усередині себе, у своїй душі бажання допомагати страждаючим людям, зігріти їх своєю теплотою і розумінням.

2020

День батька в Україні традиційно святкують у третю неділю першого місяця літа – цього року це 21 червня

День батька - це свято для всіх татусів, яким поталановило стати батьками.

2020

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням – рішення Верховної Ради України

Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон 18 червня 2020 року ухвалила Верховна Рада України.

2020

Президент України підписав Указ «Про День фермера»

Про це йдеться на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

МОН опублікувало розрахунок мінімальної вартості контрактного навчання-2020

Міністерство освіти і науки оприлюднило дані щодо мінімальної ціни контрактного навчання у кожному із 160 закладів, що навчають здобувачів вищої освіти, у підпорядкуванні МОН.

COVID-19 на Житомирщині: 47 нових випадків та 26 пацієнтів одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1201 випадок інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (18 червня) хворобу виявили ще у 47 жителів обласного центру.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 921 випадок коронавірусної хвороби COVID-19

19 червня (станом на 9:00) в Україні 34 984 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 985 летальних, 16 033 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 921 новий випадок. Загалом проведено 542 247 тестувань методом ПЛР.

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні в середу, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>