Підлітків навчали протидіяти булінгу

Випадки насильства серед учнів завжди були частиною шкільного життя, однак сьогодні вони стають дедалі помітнішими і, на жаль, набирають популярності. Як свідчить статистика, в Україні жертвами булінгу стають 8 з 10 дітей.

Як приватизувати житло – консультує Міністр юстиції

Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.

«Гаряча лінія» голови ОДА Ігоря Гундича

Якщо у вас є проблемне питання та потребуєте допомоги у вирішенні – звертайтесь на «гарячу лінію» Ігоря Гундича у будні дні з 09.00 до 18.00 год. за телефоном (0412) 42-02-02.

2018

Місцеві бюджети мають забезпечити виплату заробітної плати вчителям – для цього на місцях достатньо фінансів

Фінансування загальноосвітніх закладів у частині виплати заробітної плати має бути першочерговим завдання у районах та об’єднаних територіальних громадах Житомирщини.

2018

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

2018

«Гаряча лінія» з питань попередження домашнього насильства

Розпочала роботу «гаряча лінія» з питань домашнього насилля, насильства за ознакою статі, насильства по відношенню до дітей, протидії торгівлі людьми, дискримінації, експлуатації, легалізації праці, детенізації трудових відносин.

2018

Прокурор Житомирщини Любомир Війтович здійснить особистий прийом громадян у смт Ємільчине

У четвер, 20 вересня 2018 року, прокурор Житомирської області Любомир Війтович здійснить виїзд до смт Ємільчине для проведення особистого прийому жителів селища та району.

2018

Глава уряду про дорожні роботи: кожна гривня має вкладатися в якісне покриття

Кожна гривня, виділена Урядом України на дорожні роботи, має вкладатися в якісне покриття, виконання програм безпеки руху і будівництво зручної інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час засідання Уряду.

2018

Вже понад 500 ЕСКО - тендерів оголошено через Систему «PROZORRO»

Із кінця 2017 р. і по сьогодні, фактично за 10 місяців, у системі «PROZORRO» оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України.

2018

«Вікі любить пам’ятки» - сфотографуйте пам'ятку для Вікіпедії і виграйте у конкурсі!

Відділ у справах сім’ї, молоді, спорту та культури інформує, що з 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

Як захиститися від домашнього тирана – консультує Міністр юстиції

Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік страждає від свого чоловіка. Той як вип’є, постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що все одно ніхто їй не допоможе, а після того як вона напише заяву, буде ще гірше. Скажіть, що і як їй треба зробити?

2018

В Україні атестовано перших енергоаудиторів, які будуть здійснювати енергетичну сертифікацію будівель

Днями у КНУБА відбулася перша атестація енергоаудиторів. За її результатами 5 фахівців отримали право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем будівель.

2018

Уряд ухвалив розпорядження, спрямовані на забезпечення гендерної рівності

Уряд ухвалив розпорядження «Про затвердження Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року».

Розпочати будівництво можна онлайн

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта.

2018

Уряд ініціюватиме ухвалення низки рішень щодо захисту прав найманих працівників, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України ініціюватиме ухвалення і подальше втілення низки рішень, направлених на захист прав найманих працівників з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>