2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Асоціація інноваційної та цифрової освіти повідомляє, що в Україні запроваджено Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

Відділ фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.05.2020 року по 12.05.2020 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли кошти:

2020

COVID-19 на Житомирщині: зафіксували дванадцятий летальний випадок від коронавірусу

Вчора, 11 травня, на Житомирщині зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання померла 81-річна жителька Ружинського району. Загалом в області від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 12 жителів.

2020

МОН внесло зміни до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти

Міністерство освіти і науки внесло зміни до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

2020

НОВИЙ ОНЛАЙН-КУРС «COVID-19: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РОБОТУ АПАРАТІВ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ»

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 16 тис. 023 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я України, станом на 9:00 12 травня в Україні 16023 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 425 летальних, 3 тис. 373 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 375 нових випадків.

COVID-19 на Житомирщині: 11 травня підтвердили 2 нові випадки захворювання

Сьогодні, 11 травня, на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили ще два нові випадки захворювання на коронавірус. Вірус виявили у жителів Житомира та Радомишля.

2020

Привітання голови районної державної адміністрації В'ячеслава Авраменка до Дня матері

Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини.

2020

На Ємільчинщині вшанували пам’ять загиблих героїв та жертв Другої світової війни

9 травня, з нагоди 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, голова районної ради Віктор Сорока та перший заступник селищного голови Володимир Євтух вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів до Обеліска Слави.

2020

До 75-ої річниці Перемоги над нацистами в Другій світовій війні очільники району привітали ветеранів зі святом

8-го травня у День пам’яті та примирення голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко разом з головою районної ради Віктором Сорокою,

2020

Рішення районної комісії ТЕБ та НС ( протокол №26 від 08.05.2020 р.) про вжиття заходів на території району для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID – 19)

Рішення районної комісії ТЕБ та НС ( протокол №26  від 08.05.2020 р.) про  вжиття заходів на території району для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID – 19)

Районною  комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення:

COVID-19 на Житомирщині: за добу 2 нових випадки захворювання

Станом на 22.30 год. 7 травня, на Житомирщині виявили два нових випадки захворювання на коронавірус серед жителів Бердичева та Новоград-Волинського району.

2020

До уваги жителів Житомирщини! З 9 до 12 травня діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

На період травневих свят з 13:00 9 травня до 06.00 12 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Підтверджено 14 195 випадків COVID-19

З них 504 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 977 дітей та 2 758 медиків. Усього в Україні досліджено 159 155 зразків методом ПЛР.

<<  1 2 3 4 5 [67 8 9 10  >>