грудня

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

За 11 місяців поточного року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 11217 адміністративні послуги.

Верховна Рада прийняла закон щодо надання статусу УБД добровольцям

Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроект № 2045-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції».

грудня

Уряд запустить програму дешевих кредитів для відкриття бізнесу

За ініціативою Президента України Уряд готує до старту потужний інструмент — програму з підтримки мікро- та малого підприємництва. Вона запрацює з 1 лютого 2020-го року, інформує “Урядовий портал”.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

В смт Ємільчине продовжує діяти акція «16 днів проти насильства».

грудня

Представлено голову Ємільчинської районної державної адміністрації В'ячеслава Григоровича Авраменка

Сьогодні в великому залі районної ради відбулося представлення голови Ємільчинської районної державної адміністрації В'ячеслава Григоровича Авраменка, призначеного на посаду з 2 грудня 2019 року розпорядженням Президента України №435/2019-рп.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 30.11.2019 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 23 623 698 грн., що становить 113,6 відсотка до затвердженого на січень-листопад  планового показника, або перевиконання складає  2 821 504 грн.

грудня

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Пільги на проїзд для членів сімей загиблих
Члени сімей загиблих мають свої права, пільги і виплати, які передбачені законодавством України. Серед них були і залишаються пільги на проїзд. Однак чимало самих членів сімей загиблих та працівників органів влади помилково вважають, що таких пільг на даний час немає.

грудня

У 2020 році в декларацію необхідно буде вносити унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

1 грудня відзначався Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

грудня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

ДО   УВАГИ   ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА   УЧАСНИКІВ АТО/ООС

грудня

З наступного тижня запрацює урядова лінія для людей з інвалідністю, – Юлія Соколовська

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила про запуск роботи call центру для людей з особливими потребами. Про це стало відомо на Форумі “Відкритий простір”, організованому Міністерством соціальної політики та Радою Європи.

грудня

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

грудня

Cироватки проти дифтерії їдуть у кожну область

У листопаді Україна отримала у якості гуманітарної допомоги 250 флаконів дифтерійного антитоксину. 150 з них були передані від ПРООН та ще 100 надало Посольство Республіки Індія в Україні.

Усю територію України оцифрують уже наступного року, – Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу.

листопада

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

В смт Ємільчине стартувала всеукраїнська акція в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства».

<<  1 2 3 4 5 [67 8 9 10  >>