2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

До відома ФОП,

які належать до першої і другої групи платників єдиного податку

2020

Українці перемагають коли незалежні, єдині і соборні – Віталій Бунечко у тематичному відеоролику до 8-9 травня

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.

Випадки припинення розподілу електричної енергії, - Держенергонагляд

Послуги з розподілу електричної енергії надаються користувачам системи розподілу (далі – Користувач) безперервно, крім випадків, передбачених договором про надання послуг з розподілу електричної енергії та Кодексом системи розподілу (далі – КСР).

2020

На порталі державних послуг «Дія» можна отримати більше 30 публічних послуг онлайн

Відкрити власну справу за 10 хвилин, оформити допомогу при народженні дитини, отримати необхідну довідку, перевірити дані про себе в державних реєстрах. Усе це та ще багато іншого та корисного можна швидко та зручно зробити онлайн на порталі державних послуг «Дія».

2020

Мінцифри та ЮНІСЕФ в Україні презентували освітній серіал про кібербулінг для підлітків

Міністерство цифрової трансформації України спільно з ЮНІСЕФ в Україні презентували освітній серіал про кібербулінг для підлітків.

2020

Українські інтелектуали про Другу світову: стартував показ відеомонологів

4 травня стартував відеопроєкт «Друга світова: 75 років потому». Українські науковці, історики, філософи, літератори, митці поділяться думками про події Другої світової війни та їхній вплив на сьогодення в Україні і світі.

2020

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 478 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 07.05.2020 (за минулу добу – 6 травня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 23

В Україні зафіксовано 13691 випадок коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 7 травня в Україні 13691 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 340 летальних, 2396 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 507 нових випадків.

2020

7 травня відбудеться вебінар 2 серії “Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19”

Міністерство соціальної політики продовжує серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19.

2020

Велике будівництво: на магістралі в напрямку Черняхова влаштовують другий шар покриття

На Житомирщині продовжується реалізація національного проєкту “Велике будівництво”. На магістралі в напрямку смт Черняхова розпочато роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА).

2020

Брифінг Віктора Градівського щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Станом на 10.30 на Житомирщині зареєстровано 455 лабораторно підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з яких 7 – за останню добу. Захворювання зафіксовано у жителів м.Коростишева, смт Романова, м.Житомира, м.Малина та Любарського району.

2020

До уваги жителів Ємільчинського району!!!!

З метою запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах району і мінімалізації їх наслідків у пожежонебезпечний період 2020 року районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 22 від 22.04.2020 року) було прийнято рішення щодо заборони:

В Україні зафіксовано 12697 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 5 травня в Україні 12697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 316 летальних, 1875 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 366 нових випадків.

2020

До Дня пам’яті та примирення та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом Український інститут національної пам’яті започатковує безстрокову акцію у соціальних мережах «Родинні історії війни».

<<  2 3 4 5 6 [78 9 10 11  >>