2020

До Дня пам’яті та примирення та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом Український інститут національної пам’яті започатковує безстрокову акцію у соціальних мережах «Родинні історії війни».

2020

ФОНД З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ COVID-19 ПРИ ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПРОЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ

Скільки було витрачено коштів на боротьбу з коронавірусом? Які медичні засоби закупили на ці кошти? З яких країн завозився цей вантаж? Усе це і не тільки в оперативному звіті фонду

ДЛЯ УЧНІВ 6-10-Х КЛАСІВ РОЗРОБЛЕНО СПЕЦІАЛЬНІ УРОКИ ПРО COVID-19

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО «Смарт освіта» за підтримки Міністерства освіти і науки України розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті НУШ.

2020

Новоград-Волинська місцева прокуратура на території Ємільчинського району інформує

Набрав законної сили вирок місцевого суду, яким зловмисника засуджено до шести років за ґратами за вчинення низки умисних злочинів

Шановні мешканці району!

05.05.2020 року було видано розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації за № 8 "Про посилення карантинних заходів в смт Ємільчине та режиму самоізоляції осіб, контактних з хворою на COVID-19".

Цифрові гроші. Новий освітній серіал на Дія.Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України спільно з НБУ і ПриватБанком презентувало новий освітній серіал про цифрові гроші.

2020

МОН: Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 22 травня 2020 року.

COVID-19 на Житомирщині: зафіксували ще один летальний випадок

Сьогодні, 5 травня, на Житомирщині зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання помер 89-річний чоловік. Загалом в області від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 11 жителів.

2020

Послаблення карантину: що ухвалив Уряд на позачерговому засіданні

Стабільна ситуація з захворюваністю на COVID-19 дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 12 тис. 697 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 5 травня в Україні 12697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 316 летальних, 1875 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 366 нових випадків.

2020

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

Відділ фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2020 по 30.04.2020 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 6 493 963 грн., що становить 97,2 відсотка до затвердженого на січень-квітень   планового показника, або недовиконання складає   188 477 грн. Порівняно з відповідним періодом минулого 2019 року надходження зменшилися на  891 481 грн.

2020

Обмежувальні заходи в Україні триватимуть до 11 травня, але вже цього тижня розпочинаємо підготовку до виходу з карантину – Володимир Зеленський

Обмежувальні заходи для боротьби з СOVID-19 діятимуть в Україні до 11 травня, як і було заплановано раніше, однак країна вже готується до виходу з карантину. Про це йшлося на щоденній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

2020

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 року № 287 стартує експериментальний проект щодо формування навичок та популяризації дистанційної оплати житлово-комунальних послуг серед одержувачів пенсії та грошової допомоги.

2020

З 1 ТРАВНЯ ВСЯ ДОКУМЕНТАЦІЯ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ПОГОДЖУЄТЬСЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ОРГАНАМИ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ЗА ПРИНЦИПОМ ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНОСТІ

Передбачено, що документація на погодження подаватиметься лише в електронній формі та через особистий кабінет.

<<  3 4 5 6 7 [89 10 11 12  >>