листопада

Україна та ЄС посилюють співпрацю у протидії дезінформації

Україна та ЄС домовилися відновити засідання Групи високого рівня Україна – ЄС з питань стратегічних комунікацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

листопада

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні свята в центральному будинку культури Ємільчинської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

листопада

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»

Під таким гаслом працює сьогодні Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

листопада

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

листопада

Розпочалась реєстрація лікарень, що надають спеціалізовану амбулаторну та госпітальну медичну допомогу, в електронній системі охорони здоров'я

З 1 листопада функція стала доступна у трьох медичних інформаційних системах (МІС). Підключення до МІС є однією з трьох ключових вимог Національної служби здоров’я для підписання договору у 2020 році.

листопада

Автоматизована перевірка декларацій: НАЗК отримало доступ до всіх 16 держреєстрів

Національне агентство з питань запобігання корупції у співпраці з Міністерством юстиції затвердило порядок автоматизованого доступу Системи логічного та арифметичного контролю декларацій до трьох останніх держреєстрів.

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Пільги для призваних на строкову військову службу громадян України, встановлені Законами України та іншими нормативно-правовими актами

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 31.10.2019 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 20 441 581 грн., що становить 111,8 відсотка до затвердженого на січень-жовтень планового показника, або перевиконання складає 2 158 178 грн.

жовтня

Дифтерія: в чому небезпека і як захистити себе?

Цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них  - 18 у жовтні місяці. 5 хворих з діагнозом “дифтерія” зареєстровано у Закарпатській області, 2 випадки в Києві та 1 випадок в Тернопільській області. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

жовтня

Мінсоцполітики перегляне вміст «пакунка малюка»

Міністерство соціальної політики України збирається переглянути вміст «пакунка малюка» на 2020 рік. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль.

жовтня

Уряд розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла у 2019 році

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Пам`ятка громадянам України під час призову на строкову військову службу

жовтня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року № 321.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 28.10.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

жовтня

Ємільчинська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості інформує

Проведено профінформаційний захід "Озвуч талант громаді" в с. Бараші

<<  4 5 6 7 8 [910 11 12 13  >>