червня

24 сесія районної ради 7 скликання

26 червня об 11.00 год. відбулося засідання 24 сесії районної ради, яке провів голова ради Віктор Сорока. Участь взяли голова Ємільчинської районної державної адміністрації В'ячеслав Авраменко, пеший заступник голови райдержадміністрації Олександр Романюк, заступник голови районної ради Юлія Бондарчук, начальники відділів та управлінь.

В ході сесії було розглянуто наступні питання:

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2020 року.

2. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

4. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ємільчинської районної ради» в новій редакції.

5. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Ємільчинська центральна районна лікарня» Ємільчинської районної ради Житомирської області в новій редакції.

6. Про внесення змін у контакт від 09.11.2018 року, зі змінами, з керівником установи, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.03.2020 року № 478 «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним   некомерційним підприємством«Ємільчинська центральна районналікарня» Ємільчинської   районної   ради».

8. Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Великоцвілянської сільської ради будівлю аптеки.

9. Про затвердженнявисновку про вартістькімнати № 5в нежитловій будівлі за адресою: вул. Соборна, 16, смт Ємільчине.

10. Про затвердженнявисновку про вартістькімнати № 16в нежитловій будівлі за адресою: вул. Соборна, 16, смт Ємільчине.

11. Про приватизацію кімнати № 5 в нежитловому приміщенні за адресою: смт Ємільчине, вул. Соборна, 16.

12. Про приватизацію кімнати № 16 в нежитловому приміщенніза адресою: смтЄмільчине, вул. Соборна, 16.

13. Про безоплатну передачу з балансу КП «Ємільчинська центральна районна аптека № 19» Ємільчинської районної ради Житомирської області на баланс КНП «Ємільчинська центральна районна лікарня» Ємільчинської районної ради Житомирської області автомобіля.

14. Про списання майна.

15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

16. Про встановлення цін на послуги.

17. Про структуру, чисельність виконавчого апарату Ємільчинської районної   ради,витрат на утримання ради   та   її виконавчого апарату на 2020 рік.