квітня

Апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка.

В ході наради начальник управлінння та соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Петрук проінформував всіх присутніх щодо питань соціального захисту населення, зокрема: виплати 13 пенсії, надання пільг та житлових субсидій, виплати допомоги багатодітним сім'ям.

По-другому питанню директор Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Інна Тарадайник повідомила про роботу в районі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Ємільчинському районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

За підсумками наради надані відповідні доручення.