лютого

Чергова допомога нашим захисникам.

Волонтери Ємільчинщини організували чергову допомогу для наших захисників в зону проведення АТО.

Велику підтримку у зборі допомоги надали директор ДП "Ємільчинське лісове господарство" Дідус О.Я., працівники Королівського лісництва, колектив та директор КУ територіального центру соціального обслуговування Ємільчинської селищної ради Саух О.П., викладачі та вихованці Ємільчинського районного будинку дитячої творчості, Барашівська ОТГ, жителі с.Сімаківка, окремі організації, установи та приватні підприємці району. Також у акції взяли участь викладачі та діти Ємільчинської ЗОШ №1, Ємільчинської гімназії, Сімаківської ЗОШ, Підлубівської ЗОШ, Барашівської ЗОШ, Варварівської ЗОШ, Неділищенської ЗОШ, Андрієвицької ЗОШ та Ємільчинського дитячого садочка №3.

Дякуємо усім, хто не лишається байдужим !