листопада

COVID-19: Житомирська область серед лідерів за швидкістю тестувань

Житомирська область увійшла у трійку кращих за швидкістю тестувань.

Про це повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» із посиланням на дані, що оприлюднені на сайті texty.org.ua (https://texty.org.ua/.../worst_testing_time_nov18_XEpcUy5...).

В області 99% ПЛР-тестувань здійснює ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та 1% вірусологічна лабораторія КНП “Дитяча лікарня” Житомирської міської ради.

Адміністрацією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з Житомирською обласною державною адміністрацією на даний час вживаються заходи щодо шляхів збільшення обсягів ПЛР- тестувань. Зокрема, проводяться перемовини щодо укладання угод з приватними лабораторіями області щодо закупівлі послуг з ПЛР-тестування, триває переоснащення вірусологічної лабораторії обласного центру шляхом закупівлі нового високопродуктивного обладнання, вирішується питання щодо відкриття вірусологічної лабораторії на базі КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені».

Завдяки додатково закупленому новому сучасному обладнанню планується збільшити потужність вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру до 2000 тисяч досліджень за добу. Охоплення більшої кількості населення ПЛР- тестуванням є одним із пріоритетних напрямків у боротьбі з епідемією коронавірусної інфекції (COVID-19).

Про швидкість тестування по областях України можна дізнатися з ІНФОГРАФІКИ нижче: