листопада

День Гідності та Свободи відзначили в райцентрі

Час плине, а пам'ять залишається....

21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Це свято було встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року.

День Гідності та Свободи – історично важливий та пам’ятний для українців день. Адже саме у цей день три роки назад на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

З нагоди Дня Революції Гідності та Свободи на майданчику біля Центрального будинку культури Ємільчинської селищної ради відбувся захід за участі очільників району, керівників структурних підрозділів та їх працівників, учнівської молоді та місцевих жителів.

Розпочався захід з Гімну України. Учні декламували  патріотичні вірші та виконували пісні про Україну, її національних Героїв. Проникливі пісні про Небесну Сотню повернули всіх в атмосферу тих трагічних днів.

Учасники заходу пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів до імпровізованої дошки Героям Небесної Сотні та пам'ятних знаків загиблих воїнів ООС.

На завершення заходу відбувся флешмоб.

Небесна сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повіки опікуватися долею України. Кожному потрібно пам’ятати про них, за що вони  боролись, у що вірили, задля чого померли.