червня

День працівників водного господарства

На базі Ємільчинського управління водного господарства відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята.

З Днем працівників водного господарства колектив приїхали привітати голови: райдержадміністрації – Ігор Євтушок, районної ради – Віктор Сорока, Ємільчинської селищної ради – Сергій Волощук, помічник-консультант народного депутата Володимир Євтух, керівник сільськогосподарського підприємства ім. Мічуріна с.Середи – Віктор Горбач. В приємній та доброзичливій атмосфері працівникам було вручено грамоти райдержадміністрації та районної ради (Ліньку П.М.), управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (Овсійчуку П.П.), селищної ради (Ляшук І.О., Антоненку С.В.), грамоти управління водного господарства, грошові подарунки. Також гості бажали присутнім натхнення в повсякденній роботі, здоров’я, миру та добробуту в сім’ях.

День працівників водного господарства