серпня

Державні допомоги

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях, компенсаційної виплати у липні місяці 2018 року із Державного бюджету направлено 5285,7  тис. грн.

Вчасно допомоги отримали 3716 родини з дітьми, а саме:

57 осіб у зв'язку з вагітністю та пологами на суму 39,5 тис. грн.;

1060 осіб допомогу при народженні дитини на суму 1419,8 тис. грн.;

1 особа допомогу при усиновленні дитини на суму 1,7 тис. грн.;

93 особи допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування на суму 238,2 тис. грн.;
299 осіб допомогу на дітей одиноким матерям на суму 360,1 тис. грн.;

42 особи тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, на суму 19,8 тис. грн.;

694 сімей державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям на суму 1688,3 тис. грн.;

829 осіб державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю на суму 1098,8 тис. грн.;

138 осіб державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, на суму 190,1 тис. грн.

1 особа тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату на суму 0,3 тис. грн.;

8 сімей соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам на суму 47,9 тис. грн.

145 осіб  щомісячну грошову допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним на суму 171,3 тис. грн.;

349 осіб компенсаційну виплату особі, яка здійснює догляд за інвалідом 1 групи або особою, яка досягла 80 років на суму 9,9 тис. грн.

Завдяки своєчасному надходженню коштів з державного бюджету виплата зазначених вище видів державної допомоги проведена в повному обсязі в установлені терміни, заборгованості з виплати немає.