червня

До відома учасників АТО та постраждалих учасників революції Гідності

До відома учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, що на 2019 рік на психологічну реабілітацію виділено кошти в сумі 34418,00 гривень.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до замовника послуг – районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу), із заявою, складеною в довільній формі.

До заяви про направлення учасника антитерористичної операції, постраждалого учасника Революції Гідності на психологічну реабілітацію отримувач послуг додає  копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з  інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

З метою організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників революції Гідності наказом управління праці від 07.06.2019 року № 77 до переліку субєктів надання послуг із психологічної реабілітації включено ТОВ «Санаторій «Борисфен» м. Очаків, Миколаївської області та Волинський обласний санаторій «Лісова пісня» с. Гаївка, Шацького району, Волинської області.

За детальною інформацією звертайтеся до управління праці та  соціального захисту населення Ємільчинської РДА за тел. 4-22-75 або 1 кабінет.