жовтня

Ємільчинська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості інформує

Проведено профінформаційний захід "Озвуч талант громаді" в с. Бараші

У Барашах разом зі святкуванням Дня села відбувся профінформаційний захід «Озвуч талант громаді». У святково прикрашеній залі учасники співали, грали на музичних інструментах, декламували поетичні твори та вітали присутніх із подвійним святом. Місцеві жителі та запрошені гості демонстрували свої таланти під гаслом «Живи та працюй в Україні».

Щирими словами привітав жителів Барашівської громади зі святом директор Ємільчинської філії Володимир Марчук, який подякував всім за співпрацю та вручив Подяку обласного центру зайнятості заступнику Барашівського сільського голови Роману Ревчуку.

Крім того, у заході взяли участь не лише дорослі, але й учні. Разом із фахівцями філії вони із задоволенням пізнавали світ професій, «приміряли» головні убори тих професій, які їм подобаються, відгадували загадки, складали пазли та розгадували кросворди. Професійний астропрогноз та скринька побажань користувались особливим попитом у різних категорій населення. Як пройти психологічне тестування та отримати рекомендації щодо вибору професії, цікавило майбутніх випускників, кожен із яких надав свої дані для реєстрації на профорієнтаційній платформі.

Атмосфера свята була щирою, радісною із прагматичним забарвленням. Захід сприяв підвищенню інтересу мешканців ОТГ до пізнання світу професій, розширив уявлення про важливість професій у різних видах суспільно-корисної діяльності та став своєрідним майданчиком для налагодження комунікацій між центром зайнятості, ОТГ, роботодавцями та жителями громади.

Також фахівці Ємільчинської районної філії Житомирського ОЦЗ надавали жителям громади інформацію про послуги, які можна отримати у центрі зайнятості, ознайомили з вакансіями в регіоні та провели ряд профорієнтаційних ігор. Крім того барашівці дізналися про електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет- технологій.

В рамках заходу було представлено виставку вишитих робіт місцевої майстрині Світлани Беляк, яку мали можливість оглянути всі учасники святкового заходу.