липня

Фестиваль-конкурс мистецтв «Фантазії моря – Кароліно-Бугаз»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Фантазії моря – Кароліно-Бугаз» проводиться щороку, протягом третьої декади липня у смт Затока, мм. Білгород-Дністровському, Одесі і є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

Альона Лук’янчук, учениця Ємільчинської гімназії виступала у вокальному жанрі. Журі одноголосно визнали її переможницею. Нагороджена дипломом за І місце та цінним подарунком.

Довідково

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються провідні художні колективи і солісти у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах.

У межах Фестивалю проводиться Всеукраїнський конкурс, у якому беруть участь професійні виконавці і ансамблі, учні і студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.

Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Переможці Фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів та спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран-прі. Автори і постановники окремих номерів можуть бути відзначені спеціальними призами і дипломами. Лауреати беруть участь у гала-концерті Фестивалю-конкурсу.

Інформаційне забезпечення Фестивалю-конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, друковані засоби масової інформації. Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організатором та ТРК.

Фінансування Фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок співзасновників, спонсорів, благодійних внесків учасників. Концертні теле- та радіо програми Фестивалю-конкурсу допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з результатами цього свята мистецтв в Україні.

ЗАЯВКИ на УЧАСТЬ у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі необхідно надсилати до Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 22, А/c В–393; тел. (044)239-69-51.