березня

Ігор Гундич: Ім’я децентралізації – Петро Порошенко

Кожна справа, кожна реформа має своє ім’я. Ім’я децентралізації – Петро Порошенко.

На цьому наголосив 11 березня голова ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю Президента України Петра Порошенка, Віце-Прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підсумував результати децентралізації та презентував перспективний план розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки.

Керівник області переконаний, що «ім’я децентралізації – це Петро Порошенко».

«Сьогодні дуже легко бути хорошим господарем, показувати символи змін, маючи повний бюджет і колосальну підтримку від держави. Приємно, що всі ці символи змін вже сприймаються як звичайні речі», – сказав Ігор Гундич.

Голова ОДА нагадав, що саме з метою підтримки реформи 50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення до українців: «Всі ми розуміємо, що природньо зупинити реформу вже неможливо, її можливо зупинити тільки штучно – єдиним розчерком пера незацікавленої у розвитку держави людини. Саме з метою підтримки головної реформи держави 50 голів об’єднаних територіальних громад Житомирщини першими підписали звернення до українців і публічно заявили про підтримку реформ, ініційованих керівництвом держави».

Нагадаємо, до перспективного плану розвитку Житомирщини увійшли понад 700 проектів.