липня

Інформаційна кампанія "Візьми дитину у родину".

Під таким гаслом працює сьогодні Ємільчинський районний центр cоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .

Останніми роками набувають поширення сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В Україні існує чотири форми сімейного  влаштування дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. За їх пріоритетністю перелік такий: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Що ж таке  прийомна  сім’я?

Прийомна  сім’я  -  це  сім’я,  або  окрема  особа,  яка не  перебуває  у шлюбі,   що добровільно  взяла  на виховання  та спільне  проживання   від одного  до  чотирьох  дітей, позбавлених  батьківського  піклування.

На даний час на території Ємільчинського району  функціонує 8 прийомних сімей в яких виховується 15 дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування..

Візьміть дитину у родину - це не просто гарне гасло... Це крик душі кожної дитини-сиротини та дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі, сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки. Разом ми можемо допомогти дитині, яка сьогодні опинилась в скруті. Звертаємось до кожного з ВАС не залишайтесь байдужими до чужого горя. За детальною інформацією звертайтеся: смт. Ємільчине, вул. Соборна, 18,  тел. 4-35-02.