грудня

Круглий стіл «Права людини – недискримінаційний аспект»

10 грудня  поточного року  на базі Ємільчинського району пройшов обласний кущовий круглий стіл на тему «Права людини – недискримінаційний аспект» з нагоди прав людини та підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка тривала з 25 листопада по 10 грудня поточного року.

У ході даної акції в нашому районі проводилось ряд  профілактичних заходів: це і рейди, бесіди,  конкурси учнівських творів, позакласні години. Плідно працювали всі служби: відділ освіти, молоді, спорту та культури , управління праці та соціального захисту населення, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місцева Національна поліція , служба у справах дітей та ряд інших установ та організацій.

Головуючий круглого столу- голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко, представив гостей  Житомирської облдержадміністрації та відповідальних осіб за запобігання та протидію насилля в сім’ях Житомирського, Черняхівського, Хорошівського,  Олевського районів. В залі були присутні керівники всіх зацікавлених організацій та установ Ємільчинського району, представники засобів масової інформації. За дорученням департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації В’ячеслав Авраменко вручив подяки та солодкі подарунки переможцям обласного конкурсу малюнку «Світ без насильства очима дітей», ученицям Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ступенів : Яцук Марині та Барановській Софії.

По завершенню круглого столу проведено акцію «Народини» в пологовому відділенні центральної районної лікарні, під час якої вручили розвиваючі килимки для малюків та фруктові набори двом матерям новонароджених, які проживають в ст.Яблунець  та с.Королівка . До даної акції долучилися Наталія Брановицька, головний лікар центральної районної лікарні та Ірина Зарицька , завідуюча акушерсько - гінекологічним відділенням центральної  районної лікарні.

Крім того, делегація Житомирської ОДА  відвідала багатодітну родину Омельченків: Володимира та Таїси , які виховують 8-ро дітей з селища Ємільчине.

Круглий стіл «Права людини – недискримінаційний аспект»