червня

«Майстерний червень»

5 червня майстри декоративно-прикладного мистецтва Ємільчинського району побували на VII обласному святі «Майстерний червень» в м. Житомирі.

Ємільчинщина представила вишивки майстринь Саган З. І., Сокирко В. П. (смт.Ємільчине), Антоненко Г. В. (с.Сергіївка).

З кожним роком все більше  зростає зацікавленість  гостей свята до старовинного українського ремесла ткання килимів та різьби по дереву. Традиційно майстер – клас по виготовленню килимів проводили Саган З. І., Висоцька Н. М., Сьомко Г. І., Рибикова Г. Х. Майстер –клас різьби по дереву провів Буздуган П. М. (смт.Ємільчине),який представив також свою персональну виставку виробів з дерева.

Відділ культури районної державної адміністрації висловлює щиру подяку майстрам за надані вироби на свято.

«Майстерний червень»