червня

Міжнародний день захисту дітей

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Тож Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді не залишився осторонь цієї події.

В центрі селища спеціалісти організували та провели благодійну акцію «Скринька допомоги», метою якої був збір коштів для онкохворої дитини, на базі КП при пологовому відділенні Ємільчинської ЦРЛ працівниками центру проведено соціальну акцію «Привіт, малюк!», в ході якої поздоровлення з народженням немовлят отримали 3 породіль.

Фахівець із соціальної роботи ЄРЦСССДМ Т.Грущак спільно з бібліотекарем Л. Горчинською в с.Рихальське в приміщенні сільської бібліотеки провели захід «З любов’ю до дітей». До свята долучились працівники будинку культури, які разом з дітьми підготували декілька художніх номерів. Також для дітлахів провели бесіду на тему «Наші права – щасливе дитинство», казкову правову вікторину. Відзначення Міжнародного дня захисту дітей продовжилось конкурсами «Я малюю радість», «Відгадай загадку», «Розкажи віршик – отримай кульку». А фахівцем із соціальної роботи В.Зарицькою на території Миколаївської сільської ради серед дітей шкільного віку проведено бесіду «Знай свої права дитино» під час якої маленьких громадян було ознайомлено з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини.

Міжнародний день захисту дітей