лютого
2020

Нарада з питань застосування пестицидів та недопущення отруєння та загибелі бджіл

Відбулася чергова нарада під керівництвом голови райдержадміністрації В'ячеслава АВРАМЕНКА з питань дотримання сільськогосподарськими підприємствами (аграріями) різних форм власності - виробниками рослинної продукції, вимог застосування пестицидів та агрохімікатів для захисту рослин при масових обробках сільськогосподарських посівів та недопущення отруєння і загибелі бджіл.

В нараді прийняли участь перший заступник голови адміністрації Олександр РОМАНЮК, керівники сільськогосподарських підприємств різних форм власності, що займаються вирощуванням рослинної продукції; працівники Ємільчинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області; сільські голови та представник засобу масової інформації.

В ході наради провідний спеціаліст  відділу  контролю за обігом  засобів захисту рослин управління  фітосанітарної безпеки  Головного  управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області Сергій РЯБОШ проінформував учасників наради про регламент  застосування хімічних засобів захисту рослин  відповідно  до державних санітарних правил  ДСП  8.8.1.2. 001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та захист бджіл від застосування пестицидів.

По-другому питанню доповів т.в.о. начальника Ємільчинської районної державної лікарні ветеринарної медицини Едуард АВРАМЕНКО, який повідомив про паспортизацію пасік.

Голова районної державної адміністрації В'ячеслав АВРАМЕНКО підбив підсумки наради.