червня

Обласний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

На виконання п. 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.05.2016 № 136 «Про відзначення в області Дня захисту дітей» 1 червня 2016 року в приміщенні Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги відбувся обласний захід.

Зустріч була організована для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей загиблих Героїв Небесної Сотні, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції.

Насолодитись святковою виставою з нагоди свята мала змогу і делегація з Ємільчинського району в складі працівників служби у справах дітей та 20 дітей зазначених категорій. З привітальними словами до дітей звернулись: перший заступник голови облдержадміністрації Дмитренко Геннадій Васильович та начальник служби у справах дітей Савельєва Олена Олегівна. Після завершення вистави усі діти отримали солодкі подарунки та відвідали музей Космонавтики ім. Корольова міста Житомира.

Обласний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей