Real time web analytics, Heat map tracking
05
липня
2016

Освіта для інвалідів

Здобути освіту інвалідам є можливість у Житомирському вищому професійному училищі - інтернаті. Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, своєї уподобання.

Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе і адаптуватися в житті.

Денна форма навчання за державним замовленням безкоштовно. До Вищого професійного училища-інтернату приймаються юнаки та дівчата віком від 15 до 30 років, що мають інвалідність 3 чи 2 груп, стан здоров’я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище - інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій: оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, соціальний робітник, вишивальниця, швачка, бджоляр, перукар, слюсар з ремонту автомобілів, взуттьовик з ремонту взуття, кухар кондитер, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

За учнями зберігається пенсія, надається стипендія, забезпечуються 4-разовим харчуванням, послугами лікарів, проживанням в гуртожитку.

Зарахування на навчання проводиться без вступних іспитів, без результатів незалежного тестування, після співбесіди та тестування в приймальній комісії, на підставі конкурсу свідоцтв та атестатів про освіту.

Направлення на навчання видається управлінням праці та соціального захисту населення  Ємільчинської РДА. Пропонуємо всім, хто зацікавлений, звертатись до УПСЗН Ємільчинської РДА за детальною інформацією, відео матеріалами. Телефон 4-20-89.

 

В категорії Новини