серпня

Оздоровлення та відпочинок дітей

На  виконання  обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки виділено обласну субвенцію для Ємільчинського району в  розмірі 304136 гривень на  оздоровлення дітей.

10  серпня 37 дітей Ємільчинського району  заїхало на санаторне – курортне лікування в санаторій «Лісова казка» смт Кам'яний Брід Баранівського району Житомирської області Тривалість оздоровчої зміни 21 календарний день. Вартість однієї путівки становить близько 8200 гривень. Районна координаційна рада вирішила дані путівки розділити у співвідношенні до кількості дітей, які навчаються на окремих територіальних одиницях:

• Ємільчинській селищній раді -25  путівок;
  • школам району – 8 путівок;
  • Барашівській сільській раді - 4 путівки.

Відбір дітей проводився згідно черговості написаних заяв батьками до  управління  праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації.

Довідково: обласний санаторій радіаційного захисту населення розташований у 25-30 км від Новограда-Волинського на території селища Кам'яний Брід у лісопарковій зоні. Приймає на лікування дітей та дорослих цілий рік. Обласний санаторій радіаційного захисту - оздоровниця вищої категорії. Тут працює колектив із лікарів-професіоналів. До  послуг терапевт, невропатолог, ендокринолог, офтальмолог, педіатр та ін. Для організації дозвілля в санаторії передбачені дискотека, більярд, настільний теніс, спортивний майданчик, тренажерний зал, бібліотека . На території санаторію є власне озеро.    Дієтичне 5-разове харчування.