листопада

Пам’ятний захід напередодні Дня Гідності і Свободи

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сьогодні, 20 листопада в райцентрі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

Голова районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Романюк та радник виконавчого апарату районної ради Сергій Філоненко вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які проявивши патріотизм і мужність, постали на захист прав і свобод людини та національних інтересів України, а на завершення поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.