червня

POS-термінал у ЦНАПі

Нагадуємо, що з метою створення більш зручних та сприятливих умов, у приміщенні центру надання адміністративних послуг Ємільчинської райдержадміністрації (кабінет № 103) встановлений POS-термінал Приватбанку.

Отже, громадяни та суб’єкти господарювання, які мають платіжні картки можуть розраховуватися за адміністративні послуги на місці. Вартість послуги за користування обладнанням складається з комісії у розмірі фіксованої суми – 2,00 грн. та 2% від суми платежу.

Даний POS-термінал у ЦНАПі був встановлений у грудні 2018 року. Кількість бажаючих розраховуватися за адміністративні послуги на місці не вистоюючи довгі черги в банках зростає.

Ми, як завжди, працюємо за зручним та орієнтованим на громадян графіком роботи: Пн, Ср, Чт, Пт з 8:00 до 17:00; Вт з 8:00 до 20:00, субота, неділя – вихідні дні.

З повним переліком  адміністративних послуг та порядком їх отримання Ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті Ємільчинської райдержадміністрації у розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах Центру.

У Центрі, як завжди, Вас радо зустрінуть адміністратори, які нададуть кваліфіковану та вичерпну консультацію з питань отримання адміністративних послуг, а також забезпечать Вас необхідними бланками та  допоможуть заповнити заяву.

Наш телефон для довідок та консультацій: (04149) 2-11-15, 2-10-03.