Real time web analytics, Heat map tracking
07
серпня
2018

Про результати конкурсу

27 липня 2018 року проведено конкурс на зайняття вакантних  посади державної служби категорії «В»

а саме:

- головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області.

- головного спеціаліста сектору персоніфікованого обліку пільгових категорій населення відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та компенсаційних виплат, пов’язаних з аварією на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської  районної державної адміністрації Житомирської області .

       За результатами тестування та співбесіди на зайняття посади головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення є Убирай Людмила Олександрівна, яка набрала загальну суму балів 10,6. Другим за результатами конкурсу є Ракс В.М. яка набрала загальну суму балів 8.

     За результатами тестування та співбесіди на зайняття посади головного спеціаліста сектору персоніфікованого обліку пільгових категорій населення відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та компенсаційних виплат, пов’язаних з аварією на ЧАЕС є Гайченя Віктор Іванович, який набрав загальну суму балів 11. Другим за результатами конкурсу є Сахно О.М.  яка набрала загальну суму балів 9,6.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

В категорії Новини