Real time web analytics, Heat map tracking
09
січня
2019

Програма Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for partnership with Germany»

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації доводить до відома юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутися до Світлани Степащенкокерівника проектного офісу Програми за тел.: (044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

В категорії Новини