Real time web analytics, Heat map tracking
26
червня
2020

Рішення районної комісії ТЕБ та НС (протокол №37 від 26.06.2020 р.) про часткове послаблення протиепідемічних заходів на території району

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у ході якого прийнято рішення:

1. Виконкомам селищної та сільських рад на місцевих комісіях з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянути питання щодо:

- відновлення роботи закладів громадського харчування, ресторанного бізнесу, кафе тощо, торговельно-розважальних центрів (крім дитячих розважальних зон, майданчиків та кімнат) з обмеженням часу роботи закладів до 22 години з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 № 32;

- проведення спортивних заходів без глядачів (за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра), відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес- центрів, закладів культури з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 28 та від 06.06.2020 № 35.                                                                                                        

Термін – на період дії карантину

2. Виконкомам селищної та сільських рад, КНП «Ємільчинська центральна районна лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  розглянути питання щодо відновлення роботи закладів охорони здоров’я, які надають амбулаторно поліклінічну допомогу населенню, при умові дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Термін – на період дії карантину

3. Ємільчинському управлінню Держпродспоживслужби Головного управління в Житомирській області (Дем’янчук О.В.) спільно з  Ємільчинським  відділенням поліції  Новоград-Волинського відділу ГУНП України в Житомирській області (Прищепа Р.В.) забезпечити  контроль  з дотримання карантинних заходів. 

Термін – на період дії карантину

В категорії Новини