Real time web analytics, Heat map tracking
13
лютого
2018

Розпочала роботу група взаємопідтримки для прийомних батьків

    Метою проведення групи  взаємопідтримки  є допомога кожного учасника  групи самому собі, перебуваючи  в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню й аналізу нових поведінкових навичок і вмінь тощо.

    13 лютого 2018 року на базі Ємільчинського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді відбулося перше засідання на якому прийомних батьків було поінформовано про необхідність систематичного контролю щодо користування дітьми соціальними мережами в Інтернеті, дотримання як дітьми, так і самими батьками, правил безпеки, перебуваючи в мережі.  Прийомні батьки переглянули відеоролик «Безпека дітей в Інтернеті», серед присутніх було розповсюджено друковану продукцію «Інтернет – це частина твого життя. Зроби його безпечним».

     Крім того, було проведено опитування з метою визначення потреб та актуальних питань для прийомних сімей та роздано Пам’ятку для учасника групи взаємопідтримки.

В категорії Новини