травня

Служба у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Зустріч керівництва райдержадміністрації, Ємільчинської селищної ради та Барашівської сільської ради з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками загальноосвітніх шкіл району

15 травня 2019 року відповідно до розпорядження голови Ємільчинської райдержадміністрації від 19.04.2019 № 79 проведено зустріч керівництва райдержадміністрації, Ємільчинської селищної ради та Барашівської сільської ради з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які є випускниками 11-х класів загальноосвітніх шкіл району 2018-2019  н. р.

Зустріч проводилась у приміщенні районної бібліотеки.  На зустріч були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які опікуються проблемами дітей, 8 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та є випускниками 11-х класів, піклувальники, прийомна мама, директори загальноосвітніх шкіл району, класні керівники випускників.

З привітальними словами до випускників виступили заступник голови Ємільчинської селищної ради О.В. Онищук, начальник служби у справах дітей В.С.Гресько, провідний фахівець з профорієнтаційної роботи  Ємільчинського районного центру зайнятості О.І.Розлач, прийомна мама Н.П.Ярмолін. Зі словами подяки до всіх присутніх звернувся  учень 11 класу Ємільчинського ЗЗСО № 1, який виховується в сім`ї піклувальника Т.В. Примак, Дмитренко Дмитро.

Всім випускникам надано матеріальну допомогу та солодощі.