липня

Співбесіди з сільськими та селищними головами

5 та 6 липня головою Ємільчинської райдержадміністрації проведено співбесіди з сільськими, селищними головами району.

Метою яких стало обговорення подальшого соціально-економічного розвитку територіальних громад, вивчення та вирішення нагальних проблем: ремонту доріг, контролю за використанням земельних ділянок, ведення господарської діяльності без реєстрації, обговорення стану сплати орендної плати за невитребовані паї, питання територіального об’єднання громад, соціального захисту військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, їхніх родин, організації призову на строкову військову службу та службу за контрактом, питання стану виконання місцевих бюджетів, проведення ІІ-го етапу оздоровлення дітей.

Крім цього, піднімалось питання співпраці з органами податкової інспекції, поліції та прокуратури, з метою конструктивного вирішення проблемних питань, які виникають на території району.

У ході співбесід працівниками управління фінансів райдержадміністрації спільно з головами сільських, селищних рад проаналізовано стан виконання бюджетів.

Співбесіди показали, що проблем та завдань в кожній територіальній громаді чимало, тому головою адміністрації було дано доручення по окремих питаннях.

В співбесідах взяли участь голова районної ради Віктор Сорока, заступник голови райдержадміністрації Сергій Жека, начальники відділів та управлінь райдержадмінстрації.

Співбесіди з сільськими та селищними головами